Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml


Wszyscy specjaliści

Nasze studio projektowania wnętrz powstało pod Lublinem, jednakże duże zainteresowanie projektami spowodowało, że z czasem zaczęliśmy się rozwijać i działać na większą skalę. Zajmujemy się projektami na terenie całego województwa lubelskiego, a także w miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Realizujemy także projekty zdalne na terenie całej Polski.Zawodowo zajmujemy się projektowaniem, ale chcemy, abyście poznali zupełnie nową definicję tego słowa. Dla nas – projektowanie to coś o wiele więcej niż kilka kresek czy ładny obrazek.Projektowanie to idea – marzenie o pięknie, które realizujemy. Potrafimy przeistoczyć najgłębsze fantazje w rzeczywistość. Jesteśmy godzinami pracy, zmęczeniem i umiejętnościami, które pozwolą na osiągnięcie pełnej satysfakcji z tego, co widzicie i czym się otaczacie.Projektowanie to pasja – dreszczyk emocji, który sprawia, że chcemy dalej się tym zajmować. To odpowiedź na pytanie „dlaczego akurat projektowanie?”, której nie sposób wyjaśnić słowami.Taką pasją chcemy Was również zarazić.Projektowanie to tworzenie – zabawa nad formą, nieograniczone przestrzenie pomysłów, najszersze horyzonty, Himalaje kreatywności.Projektowanie to precyzja – bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach.Projektowanie to funkcjonalność, dzięki której każda linia na kartce papieru wie, dlaczego się tam znajduje. To pewność, że nie da się tego ułożyć lepiej.Projektowanie to doświadczenie – które gromadziliśmy przez 6 ostatnich lat pracy nad przygotowaniem oraz nadzorem projektów wnętrz oraz ich realizacji.Projektowanie to w końcu satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Bo tylko taka się dla nas liczy.Zapraszamy Was we wspólną podróż po krainie projektowania.
Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe wnętrze, w którym Ty, również będziesz czuł się wyjątkowy.Tworzymy i aranżujemy wnętrza zarówno prywatne jak i publiczne. W swojej pracy nacisk kładziemy na realizację funkcjonalnych i komfortowych wnętrz. Liczą się dla nas styl, komfort i wygoda codziennych użytkowników wnętrz.Przygotowując się do realizacji projektów, poznajemy Wasz gust, wymagania i oczekiwania. Pracujemy dla Was, przekładając Wasze marzenia na realne wizje, które przekuwamy w gotowe projekty.Naszą działalność charakteryzuje kompleksowe podejście do realizowanych działań. Oferujemy pełen zakres usług, zaczynając od przygotowania wstępnych wizji, finalnie projektowanie, po końcowy nadzór realizacji i dostarczenie niezbędnych elementów.
4 kąty a stół 5 to pracownia projektowa, która została założona i jest prowadzona przez dyplomowaną absolwentkę Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej mgr inż. Ewelinę Białobrzewską.Zostaliśmy architektami wnętrz z pasji i potrzeby upiększania rzeczywistości, aby spełniać marzenia ludzi o estetycznych, pięknych i praktycznych wnętrzach oraz aby znaleźć złoty środek między dwiema drzemiącymi w nas naturami: duszą artysty i myślą techniczną.Lubimy wyzwania projektowe, inspirujące rozmowy i błysk zadowolenia w oczach Klientów widzących efekt końcowy, gdy projekt wnętrz z papieru zmaterializował się w czterech ścianach w pełni spełniając ich oczekiwania.Fascynuje nas cały otaczający świat: energia miasta i spokój wsi, dźwięki muzyki i głucha cisza, sztuka użytkowa i piękna, podróże małe i duże, nieposkromione emocje i nieodgadnione myśli ludzkie a przede wszystkim szerokopojęta architektura.Projektujemy - Nie Powielamy - funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej w Twoim stylu z ogromną pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach lub użytkownikach danych przestrzeni.Wyróżniamy się profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem, terminowością, zaufaniem, kreatywnością dbałością o szczegóły, pozytywnym nastawieniem, poczuciem humoru, empatią i indywidualnym podejściem.
Prostota z elegancją. Stare z nowym. Te dwa krótkie hasła to chyba najlepsze podsumowanie sposobu, w jaki pracuję i tego , co chcę poprzez moją pracę uzyskać. Lubię łączyć kontrasty tak, by tworzyły pewnego rodzaju harmonię. Jeśli miałabym ująć to w jakieś ramy, wskazać mój styl. Z pewnością uplasowałabym się gdzieś pośrodku między minimalizmem a maksymalizmem.Jeśli interesuje Cię wnętrze gdzie panuje prostota, a jednocześnie będzie ono pokazywać Twoje bogate w doświadczenia życie to jesteś w dobrym miejscu. Największą satysfakcję daje mi stworzenie projektu ponadczasowego, który będzie cieszyć moich Klientów tak samo w pierwszym dniu finalizacji, jak i po 10 latach. Mówią, że najlepiej robi się to, co się kocha a ja kocham właśnie takie wnętrza.Absolwentka wydziału architektury wnętrz w Poznaniu. Główny projektant 404Stud.io. Prywatnie miłośniczka art deco i polskiego wzornictwa.
Pracownia projektowa 4INSPO, zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz skierowanych pod inwestycje. Naszym głównym celem jest tworzenie przestrzeni unikatowych pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym, dbając przy tym o komfort przyszłych mieszkańców. Wierzymy, że “Najszlachetniejsza przyjemność to radość zrozumienia”. Tą ideą kierujemy się poznając oczekiwania, zainteresowania, styl życia klientów, dla których nasza praca staje się najbliższym otoczeniem. Czujemy się spełnieni, gdy za wyjątkowym projektem stoi zadowolony klient.
91m2 Architektura Wnętrz - to pracownia projektowa, założona w 2017r., specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkaniowych, założona przez mgr inż. arch. Kaję Orzechowską, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.Naszym głównym założeniem jest tworzenie wnętrz ponadczasowych i eleganckich, będących połączeniem klasyki i nowoczesności.Współpracujemy ze świadomymi klientami, dla których ważna jest jakość, estetyka i funkcjonalność.Studio znajduje się w Krakowie, natomiast ponad 90% naszych projektów zostało wykonane online przy współpracy z klientami z różnych miast.
ABC Projektowo zajmuje się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale również kompleksową obsługą i nadzorem pełnej realizacji projektu. Projektujemy wnętrza mieszkalne, biurowe, handlowe, reprezentacyjne i usługowe. Podejmujemy się projektów architektonicznych domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz modernizacji budynków istniejących.
Założycielem firmy jest Agnieszka Chwiałkowska, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W 2018 roku zdobyła tytuł magistra sztuki prezentując w swojej pracy dyplomowej projekt akademika UAP w przestrzeni budynku Domów Towarowych ALFA przy ulicy Święty Marcin w Poznaniu. Projekt został nominowany do 38. edycji konkursu na najlepszy dyplom Uniwersytetu Artystycznego im. Marii Dokowicz. OFERTA aCh!design to pracownia projektowa zajmująca się zarówno projektowaniem wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Największym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej i wyjątkowej przestrzeni odpowiadającej indywidualnym potrzebom klienta. Proces projektowy przebiega etapowo. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta powstają pierwsze koncepcje, które przedstawiane są na układach funkcjonalnych w postaci płaskich rzutów 2D. Na podstawie wybranego układu aranżacyjnego oraz omówionych zagadnień powstają wizualizacje 3D, których zadaniem jest pokazać jak ma finalnie wyglądać wnętrze po zakończonym remoncie. W ostatnim etapie zostają wybrane materiały oraz meble niezbędne do wykończenia wnętrza oraz sporządzone rysunki wykonawcze dla fachowców. Pracownia działa na terenie Grodziska Wielkopolskiego oraz Wielkopolski. Istnieje możliwość wykonywania projektów zdalnie.
Zajmuję się home stagingiem z pasji do uporządkowanych i funkcjonalnych wnętrz. Pomagam w zyskownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości, aranżując przestrzeń z myślą o potencjalnym kliencie i jego oczekiwaniach. Swoją pracę utrwalam profesjonalną sesją zdjęciową i starannym opisem oferty w internecie.Dodatkowo służę również pomocą w projektowaniu i aranżacji wnętrz pod konkretne oczekiwania klienta.Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich chętnych do współpracy, na terenie Kalisza i okolic. Zadzwoń, poznajmy się !
"Dobrze zaprojektowane wnętrze, z przemyślaną paletą kolorów i materiałów daje klientom ukojenie" ~ A. Stabrawa. Takie jest założenie mojej pracy, dlatego chętnie stworzę Twoje wymarzone wnętrze.
Interior designer- Czajka wnętrza. Academic lecturer in UTP in Bydgoszcz.My blog: https://czajkaawnetrza.blogspot.com/
MOOVIN INTERIORS to pracownia architektury wnętrz premium. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań – łączymy piękno i elegancję z funkcjonalnością.MOOVIN INTERIORS tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem, dla których projektowanie wnętrz to pasja. W proponowanych rozwiązaniach stawiamy na funkcjonalne rozwiązania i jakość materiałów. Projektujemy wnętrza, w których sami chcielibyśmy zamieszkać, dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na detale. Czuwamy nad realizacją każdego etapu projektu i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi.Oferujemy możliwość obejrzenia naszych mieszkań pokazowych w Warszawie. Sprawdź jakość naszej pracy na własne oczy!Jak wygląda proces wykończenia?◼ Rozmawiamy o tym, jak wyobrażasz sobie swoje wymarzone mieszkanie i co szczególnie podoba ci się we wnętrzach.◼ Optymalizujemy układ Twojego mieszkania i opracowujemy projekt architektoniczny. Wizualizujemy projekt i pokazujemy Ci, jak może wyglądać Twoje mieszkanie.◼ Przygotowujemy kosztorys, mając na uwadze wyznaczony budżetu.◼ Po zaakceptowaniu projektu wraz z kosztorysem możesz zająć się swoimi sprawami, a my pracujemy nad wykończeniem Twojego mieszkania.◼ Po zakończeniu prac odbierasz od nas gotowe, posprzątane mieszkanie z 2-letnią gwarancją!Łącząc swoje siły i doświadczenie realizujemy projekty, które pozwolą cieszyć się wymarzonym mieszkaniem przez długie lata.Zapraszamy do kontaktu!
Praca jako projektant wnętrz to dla mnie ogromna satysfakcja i jednocześnie pasja jaką chciałabym się podzielić. Chciałabym zaprosić do współpracy osoby dla których podjęcie decyzji oraz wybranie odpowiedniego rozwiązania w momencie urządzania „własnego wnętrza” domu lub firmy nie należy do łatwych. Jestem do Państwa dyspozycji aby wspólnie zmierzyć się z tym tematem. Wnikliwie analizuje potrzeby i oczekiwania a przede wszystkim sposób życia by projektowane wnętrze było „Państwa wnętrzem”. Dążę do tego aby w projektowanej przestrzeni czuć się komfortowo, aby pojawiały się elementy odpowiadające stylowi i sposobowi Państwa życia. Szukam rozwiązań ciekawych i harmonijnych by w całości sprostać wymaganiom i oczekiwaniom o jakich informujecie mnie Państwo w trakcie współpracy. Staram się nie przekraczać możliwości finansowych i czasowych klientów, podchodząc z dużym szacunkiem do tych kwestii by realizacja mogła być wykonana zgodnie z projektem i jego założeniami. Wychodzę z założenia że realizacja nie musi być droga a najważniejszy jest pomysł i wyczucie Państwa oczekiwań. Zależy mi na dobrej współpracy i relacjach, by Państwo się czuli dobrze w projektowanych przeze mnie wnętrzach. To bardzo ważne by „Mój Projekt” stał się Państwa domem lub wizytówką firmy.Projektowanie wnętrz, koncepcje i realizacje pod klucz.
Autorska pracownia specjalizująca się we wnętrzach mieszkalnych.
Uważam, że piękno wypływa z pewnej powściągliwości, umiaru, wysublimowania. Moim celem jest świadome projektowanie wnętrz, funkcjonalnych, dopracowanych w szczegółach i niepowtarzalnych; spełniających oczekiwania ich użytkowników.Śledząc najnowsze światowe trendy, równolegle cenię klasykę i dążę do ponadczasowej elegancji. Staram się unikać rozwiązań, które będą aktualne jedynie przez moment, które szybko staną się passé. Nie ograniczam się do jednej stylistyki. Pracuję w dialogu z Klientem, mając na uwadze jego preferencje dotyczące stylu. Stawiam na detal i dodatki, które podkreślają indywidualne cechy projektu oraz upodobania Klienta. Bardzo ważnym elementem jest dla mnie oświetlenie, które oprócz funkcji może stanowić wyrafinowaną ozdobę a wręcz "biżuterię" dla wnętrza, tworzyć wyjątkowy klimat i nastrój. Cenię i szanuję naturę. W swoich projektach staram się proponować i wykorzystywać przede wszystkim naturalne, szlachetne materiały. To dzięki nim, w domu czujemy się dobrze.Zapraszam ! Anna Neubart projektant wnętrz, artysta plastyk ZPAP 2330
Autorska pracownia projektowania wnętrz
w AQDesign zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych (także tych przeznaczonych na wynajem) oraz przestrzeni użytkowych. Funkcjonalność i ergonomia to dla mnie priorytet. Zawsze dbam też o spójność i estetykę wnętrz z uwzględnieniem założonego budżetu. Bardzo cenię nieszablonowe elementy stylizacji oraz indywidualne rozwiązania szyte na miarę użytkownika. zapraszam do kontaktu - Agnieszka Q
Każdy z nas marzy o pięknym domu pełnym ciepła i spokoju. Funkcjonalnej i harmonijnej przestrzeni do wygodnego mieszkania Domu idealnie skrojonego do Twoich potrzeb, w którym czujesz, że wszystko ma swoje miejsce. Zaprojektuj swoją indywidualną przestrzeń.Nazywam się Katarzyna Siembida-Klucha prowadzę autorską pracownię projektową ArchiNice. Jestem estetką, miłośniczką piękna, kreatywną, otwartą osobą, dla której liczy się dialog pomiędzy architektem a klientem. Studiowanie Architektury nauczyło mnie, że jeden temat można zaprojektować na wiele możliwości. To która koncepcja jest najlepsza zależy od wielu czynników. Najważniejsze, aby była ona spójna z całym założeniem i trafiała idealnie w potrzeby. Studiowanie architektury wykształca wysokie poczucie estetyki, które ma wpływ na wszystkie aspekty życia. Specjalizacja, którą wybrałam – urbanistyka – uzmysławia jak duży wpływ, ma każdy pojedynczy element architektury, na tkankę we wspólnym obszarze. Zadbam o Twoją przestrzeń, abyś czuł się w niej najlepiej i aby była spójna z otoczeniem. Jestem drobiazgowa i szczera, jeśli Twoja wizja będzie brzydka i niefunkcjonalna na pewno Ci to powiem.
Architekt Wnętrz Piła profesjonalne projektowanie wnętrz domów, mieszkań, biur, salonów, łazienek, kuchni. Projektant wnętrz Piła - Anna BłaszczukWykonuję projekty wnętrz prywatnych i publicznych. W zależności od potrzeb klienta, w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, nie unikając awangardy.Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników, dlatego otoczenie w którym przebywamy, powinno przynosić nam komfort, radość oraz zadowolenie z funkcjonalności naszego mieszkania. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna w codziennym życiu.
Architektura jest moją pasją, którą rozwijam i doskonalę od kilku lat. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie uwzględniając jego upodobania i potrzeby. Każde wnętrze jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i inspiracją. W projektowaniu wnętrz bardzo ważny jest wygląd, ale nie można zapominać także o funkcjonalności. Uważam, że ludzie otaczający się dobrym designem, mieszkający w swoich wymarzonych wnętrzach czują się dużo lepiej. Wpływa to na ich samopoczucie i ogólny nastrój. Oferuję pełen zakres usług związany z projektowaniem:-Projektowanie wnętrz mieszkalnych -Projektowanie wnętrz usługowych -Projekty w Wirtualnej Rzeczywistości -Home Staging lokali na sprzedaż/wynajem -Doradztwo projektowe -Projekty ogrodów -Wizualizacje fotorealistyczne wnętrz -Wizualizacje produktowe -Koordynacja projektów -Projekty elewacji -Projekty tarasów, domków saunowych itp.Współpracuję ze świetnymi firmami zajmującymi się pracami wykończeniowymi zarówno wnętrz mieszkalnych jak i usługowych, instalacjami, wykończeniem elewacji, wykonaniem ogrodu itp.
Czym jest dobrze zaprojektowane wnętrze? To ciekawe faktury, intrygujące kolory, ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, niecodzienne przedmioty z duszą. Wszystkie elementy składają się w indywidualną mieszankę - wnętrze w którym możemy poczuć się komfortowo, ponieważ wyraża ono naszą osobowość. Uwielbiam naturalne produkty, które dodają wnętrzu relaksującego charakteru i pozwalają odetchnąć po ciężkim dniu.
Z zamiłowania do tworzeniaKOLEKTYW Jesteśmy nastawieni na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Pasjonuje nas świat architektury, wyszukanego wzornictwa i sztuki. Nasze pasje są naszym codziennym zawodowym życiem. Kreujemy wnętrza, projektujemy tapety, malujemy obrazy. Kochamy to co robimy. Jesteśmy zespołem w pracy i po godzinach. Uzupełniamy się nawzajem - każde z nas ma trochę inne spojrzenie na przestrzeń. Z racji swoich różnych specjalizacji, widzimy świat w odmiennych nieco kontekstach. Wspólnie tworzymy harmonię.HARMONIA Trzymamy się zasady, że wszystkie elementy wnętrza powinny współgrać ze sobą i tworzyć spójną harmonijną całość. Patrzymy na wnętrze jako na komplementarny zbiór kolorów, tekstur i materiałów - przecież każdy element przestrzeni powinien współgrać z pozostałymi. Harmonia to piękno i jednocześnie warunek dobrze zaprojektowanej przestrzeni, w której Ty spędzisz dużą część swojego życia.TY U nas najważniejszy jest Twój indywidualny styl. Z miłości do designu stworzymy to, co wyrazi go najlepiej. Chętnie umówimy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, by krótko przedstawić ofertę współpracy nad projektem Twojego mieszkania.
ARTchitektura Samanta Michalewicz to entuzjastyczne podejście do projektowania, w którym funkcja przenika się z formą, odnajdując zbilansowaną równowagę.Wykształcenie architektoniczne oraz doświadczenie projektowe zdobyłam i zdobywam w Polsce i zagranicą (francusko-włoskie biuro Enrico Curti BIO Architecture/Prowansja, Lazurowe Wybrzeże). Sympatyzuję z francuskim stowarzyszeniem Architektów Wnętrz (Villa Romée Maison de L’Architecture CANNES) i uczestniczę w organizowanych przez nich targach. Moja energia i otwarta głowa to atuty, które pozwalają mi patrzeć na każdy projekt w sposób wielowymiarowy. Dodatkowo - znajomość kultury i języka francuskiego - to pewna współpraca z Klientem polskim ale i zagranicznym.Moim credo jest projektowanie i promocja wnętrz użytkowych poprzez obalenie mitu, że jest to usługa wyłącznie dla wybranych. Każdy projekt to indywidualne podejście do Klienta już na etapie koncepcji, w imię idei dobrego samopoczucia w dobrze i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni. Projekty, które tworzę to zawsze rozwiązania wypośrodkowane pomiędzy wizją Klienta a know-how i doświadczeniem Architekta.Zapraszam do współpracy,Samanta Michalewicz ___________________________________________ ARTchitektura de Samanta Michalewicz c'est une approche enthousiaste de la conception, dans laquelle la fonction imprègne la forme, en trouvant un équilibre. J'ai acquis une formation en Architecture et expérience en projets en Pologne et à l’étranger (bureau franco-italien Enrico Curti BIO Architecture/ Provence, Côte d'Azur). Je sympathise avec L’Association Maison de l'Architecture Villa Romée à Cannes en France. Mon énergie et mon ouverture d’esprit me permettent voir chaque projet de manière multidimensionnelle. En outre - connaissance de la culture et de la langue française et anglais - de coopérer avec un client étranger. Mon credo est de concevoir et de promouvoir les intérieurs à travers tout le renversement du mythe, c'est pour les services des élus. Chaque projet est exécuté individuellement pour chaque objet. Mes projets sont toujours équilibrés entre la vision du Client et le savoir-faire et l'expérience de l'Architecte. Je vous invite à la coopération,Samanta Michalewicz
ArtUp Interiors projektuje ponadczasowe wnętrza dla klientów z całej Polski. Uwielbiamy sztukę i dobry design. Odnajdujemy się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i stylizowanych. Wykonujemy pełne projekty architektoniczne wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami. Mamy swoje ekipy, z którymi możemy przygotować realizację "pod klucz". Świadczymy też usługi dodatkowe związane z doradztwem w zakresie zakupów sztuki dekoracyjnej i inwestycyjnej. Zapraszamy na nasze kanały w social media oraz na www.artupinteriors.com tam znajduje się portfolio projektów i realizacji.
Projektujemy wymarzone wnętrza w Twoim budżecie. Realizacje online w Polsce i na świecie.Uczymy jak projektować wnętrz - Youtube Studio Atoato - Kurs na wnętrze - http://www.youtube.com/c/AtoatoStudioProjektowePoznańPiszemy o wnętrzach https://agnieszkapasiekaadamek.com/ Wspieramy architektów wnętrz https://www.przedsiebiorczyarchitekt.pl/
Jesteśmy studentkami ostatniego roku Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Chcemy zacząć naszą własną działalność projektową. Jako że stawiamy pierwsze kroki na rynku, oferujemy atrakcyjne ceny.Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, użyteczności publicznej oraz mebli. Etapy naszej pracy obejmują: inwentaryzację, rysunki układu funkcjonalnego, moodboardy koncepcji, realistyczne wizualizacje, rysunki dla wykonawców oraz spis wyposażenia, sprzętów i materiałów wykorzystanych w projekcie.Z przyjemnością podejmiemy się każdego zadania projektowego. Mamy świeże pomysły, niebanalne podejście do przestrzeni oraz niegasnący zapał do pracy.Serdecznie zapraszamy!
ATUT to kameralna pracownia architektury wnętrz, w której powstają oryginalne projekty przestrzeni mieszkalnych. Projektujemy dla Ciebie, dla Twojej wygody, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec idealnego wnętrza.
Studio Projektowe AUMÜLLERDESIGN świadczy pełen zakres usług w Polsce i za granicą wykorzystując technologiczne narzędzia umożliwiające kontakt z klientem. – od projektowania wnętrz prywatnych po środowiska komercyjne , projektowanie elewacji, ogrodów czy mebli na wymiar.Realizujemy również projekty online oraz z nadzorem autorskim jeżeli tylko inwestor ma takie życzenie.Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, inspirujących i osobistych przestrzeni poprzez dogłębną analizę potrzeb i ścisłą współpracę z inwestorem podczas realizacji projektu.
Wykonujemy projekty architektoniczno – budowlane i urbanistyczne, wielobranżowe projekty wykonawcze, inwentaryzacje architektoniczne, projekty indywidualne oraz adaptacje projektów typowych, projekty modernizacji, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy istniejących obiektów, koncepcyjne, elewacji. Mamy na swoim koncie różnorodne realizacje budynków o funkcjach mieszkalnej, usługowej m. in. służby zdrowia, motoryzacji, gastronomicznej, hotelowej, handlowej, produkcyjnej, magazynowej, gospodarczej, garażowej. Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz od inwentaryzacji, koncepcji po projekt wykonawczy oraz realizacje pod klucz. W nasz zakres działalności wchodzi obsługa prawna inwestycji (uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, warunki techniczne mediów, uzgodnienia, odwołania i inne), proces legalizacyjny obiektów budowlanych, projekty zieleni, sprzedaż projektów gotowych domów jednorodzinnych.
Jestem architektem od 2006 r. Przez 10 lat zdobywałam doświadczenie w warszawskich pracowniach: Arte Studio Architektoniczne oraz APA Wojciechowski. Obecnie prowadzę autorską pracownię BABIE OKO zajmującą się projektowaniem architektonicznym oraz projektowaniem wnętrz.Kiedy inwestor zleca mi projekt, zaprasza mnie do swojego intymnego świata. Spotykamy się przy kawie, obiedzie – dyskutujemy, odwiedzamy wspólnie sklepy, przeglądamy wzorniki. Musimy się poznać i zrozumieć, aby powstał projekt odzwierciedlający osobowość i upodobania klienta, a także wpisujący się w jego styl życia. Przy współpracy zawsze potrzebny jest czas i dobre relacje. Tylko one gwarantują stworzenie miejsca zwanego domem.
Projektowanie wnętrz to moja pasja i postanowiłam połączyć to z pracą, ponieważ - jeżeli robisz to co kochasz - nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. Projekty są indywidualne, każdy inwestor jest przecież wyjątkowy.Oferuje : Projekt funkcjonalny : - dwa układy funkcjonalne. - dokumentacja techniczkaProjekt kompleksowy : - dwa układy funkcjonalne -jeden do zaakceptowania - na jego podstawie : - wizualizacje pomieszczeń - dokumentacja techniczna - lista zakupów
Beauty Homes- to prężnie rozwijająca się firma projektowa.Główną działalnością firmy jest tworzenie i projektowanie nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrz od koncepcji, aż po ich realizację. Każdy projekt tworzony jest z pasją, doświadczeniem i starannością, by spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Przykładam ogromną wagę do tego, by moje koncepcje i projekty łączyły w spójną całość wizje i wymagania klientów, by trafiały w ich gusta, pomysły, estetykę i oczekiwania. Piękno odnajduję w nowatorskich a jednocześnie prostych rozwiązaniach przy użyciu materiałów najwyższej jakości.Moim celem jest stworzenie wnętrza funkcjonalnego, zapewniającego dobrą komunikację między przestrzenną i swobodę użytkowania.
BERKE to polski producent mebli do sypialni. Naszym podstawowym celem jest tworzenie łóżek solidnych i wytrzymałych, połączonych z designem i nowoczesnością. Każde łóżko, wychodzące z naszej produkcji, jest robione ręcznie z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Tworzymy meble do sypialni z prawdziwego drewna dębowego a zagłówki otulamy najlepszymi gatunkowo tkaninami. Jesteśmy zdecydowanie EKO - nasze drewno pokrywamy eko powłokami, w pełni bezpiecznymi zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.Łóżka BERKE to jakość na lata. Do wyboru mamy ponad 200 różnych kolorów i materiałów, aby można było skomponować swoje wymarzone łóżko. Marzy Ci się pojemnik na pościel, niższe lub wyższe nóżki, węższy zagłówek - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Pracowanie budowlano-projektowo-achitektoniczna prowadzona przez architekta z uprawnieniami ma w ofercie kompleksowe usługi m.in. - projektowanie budynków mieszkalnych - indywidualne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych - kontakty z urzędem - ścisły nadzór i kierownictwo - projektowanie i aranżacja wnętrz - rewitalizacja kamienic - przebudowy, rozudowy - i wiele innych
Black House to zespół kreatywnych, pełnych energii i świeżych pomysłów architektów wnętrz. Naszym głównym celem jest umiejętne połączenie funkcjonalności i estetyki. Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Śledzimy najnowsze trendy, ale zawsze uwagę skupiamy na wymaganiach i priorytetach inwestora. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się jak najlepiej poznać preferencje oraz oczekiwania klienta.
Pracownia architektoniczna stworzona przez absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej. Jesteśmy laureatami i uczestnikami wielu konkursów ogólnopolskich. Mamy w swoim dorobku projekty zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Tworzymy młody, dynamiczny i zgrany zespół otwarty na nowe wyzwania. Swoje kilkuletnie doświadczenie zbieraliśmy w czołowych łódzkich pracowniach architektonicznych, pracując przy projektach o zróżnicowanym stopniu trudności (od wnętrz mieszkalnych po skomplikowane projekty, wymagające przygotowanie wielobranżowych dokumentacji projektowych).Zapraszamy Państwa do współpracy!
Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie urządzenia swojego domu lub mieszkania, zapraszam do mojej autorskiej pracowni. Projektuję naturalne, funkcjonalne i kojące wnętrza prywatne, w których dobre samopoczucie mieszkańców jest w centrum uwagi.Prowadzę projekty stacjonarne na Mazowszu oraz zdalne na terenie całego kraju. Możesz zamówić projekt wnętrza, metamorfozę lub konsultację online. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza wstępna konsultacja jest bezpłatna.
Moim celem jest spełnienie Waszych marzeń. Projektujemy ponadczasowe wnętrza o unikatowej stylistyce. Łączymy styl wraz z funkcjonalnością i ergonomią. Każdy projekt zostaje indywidualnie dostosowany do potrzeb odbiorców. Projektujemy zarówno mieszkania niskobudżetowe, luksusowe domy i wnętrza komercyjne. Zależy nam na tym by każdy projekt był oryginalny, kreatywny i niespotykany. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie.
Ceglana Fantazja jest coraz bardziej znaną na rynku polskim i zagranicznym - manufakturą, wytwarzającą płytki ceglane powstałe na wskutek recyklingu cegieł rozbiórkowych.Jeżeli szukacie Państwo niepowtarzalnej ozdoby Waszych ścian zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W związku z personalnym podejściem do każdego klienta staramy się przyporządkować kolorystykę, oraz fakturę cegły do oczekiwań klienta i jego wizji projektowej.Cegła pozyskiwana jest z rozbiórek domów, hal, poniemieckich szkół, kamienic. Nigdy nie pozyskujemy cegły z budynków gospodarczych, obór oraz stodół z uwagi na to, że cegła przesiąknięta jest wtedy zapachem wynikającym ze specyfikacji budynku.Materiał jaki pozyskujemy jest poddawany rygorystycznej selekcji, aby wyodrębnić najwyższej jakości cegły dekoracyjne. Cegła musi być bardzo dobrze wypalona, tak by płytki po upływie kilku lat nie zaczynały się lasować.Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy posiadamy jedną z najbardziej zaawansowanych maszyn, która pozwala na uzyskanie najwyższej jakości ciętych cegieł.Współpracujemy z najlepszymi projektantami i architektami w Polsce świadcząc najbardziej wymagające, niesamowite loftowe projekty w których nasza cegła odgrywa pierwszoplanową rolę.
Cellaio to wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia wiszące półki na książki oraz stojące biblioteczki. Wszystkie nasze meble powstają zawsze na wymiar i wg indywidualnego projektu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na: www.facebook.com/cellaio
Firma NORDMOSS (wcześniej Chrobotek Design) jest to połączenie Projektowania Zieleni we wnętrzu oraz wykonywania paneli i dekoracji z mchu. Bezpośrednie zaangażowanie założycieli firmy w proces produkcyjny i każdy etap realizacji zapewnia stałą kontrolę i produkt najwyższej jakości. Nasze Usługi: -Obrazy z mchu -Panele z mchu: mech poduszkowy, mech płaski, mech chrobotek -Stabilizowane rośliny -Gotowe dekoracje z mchu -Indywidualny Projekt Zieleni -Flowerboxy ze stabilizowanych kwiatów -Obrazy z mchu chrobotka -Panele z mchu i roślin stabilizowanych -Logo/ Litery z mchu chrobotkaDziałamy na terenie całego kraju
Szanowni Państwo. Jesteśmy jednocześnie biurem projektowania i aranżacji wnętrz oraz salonem mebli kuchennych. W swojej ofercie zapewniamy kompleksową współpracę począwszy od założeń i koncepcji do realizacji z naszymi produktami. Jednocześnie współpracujemy z ekipą remontową co gwarantuje zminimalizowanie problemów na drodze pomiędzy projektem a jego wykonaniem i zapewnia większy komfort realizacji. Posiadamy 16 letnie doświadczenie w aranżowaniu i meblowani przestrzeni wewnętrznych. Zapraszamy do współpracy
Creoline to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy cenią sobie połączenie designu z funkcjonalnością. Zakres oferowanych usług: - Projektowanie wnętrz prywatnych - Projektowanie wnętrz komercyjnych - Wykonywanie wizualizacji 3D na podstawie istniejących już projektów wnętrz
CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI TO AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH. ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO (PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WIELOBRANŻOWE) ORAZ PROJEKTÓW WNĘTRZ. ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ WYKONYWANIEM PROJEKTÓW ZAGOSPODAROWANIA TERENU, ZIELENI A TAKŻE SPORZĄDZANIEM MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH PROMUJĄCYCH INWESTYCJĘ, ANIMACJI, KRÓTKICH FILMÓW I WIZUALIZACJI, INWENTARYZACJI OBIEKTÓW. KAŻDE Z POWIERZONYCH NAM ZADAŃ REALIZUJEMY Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM ZAPEWNIAJĄC KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ INWESTYCJI. NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST TWORZENIE FUNKCJONALNYCH I UNIKATOWYCH PRZESTRZENI, SPEŁNIAJĄCYCH OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW. POTENCJAŁ TWÓRCZY BIURA OPARTY JEST NA MŁODYM ZESPOLE, WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU ZDOBYTYM W RENOMOWANYCH ŚLĄSKICH PRACOWNIACH ORAZ KREATYWNOSCI WSZCZEPIONEJ NAM NA WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ. WSPÓŁPRACUJEMY ZE SPRAWDZONYMI KONSTRUKTORAMI, INSTALATORAMI, WYKONAWCAMI PRAC BUDOWLANYCH, GRAFIKAMI TWORZĄC WYKWALIFIKOWANY I KOMPETENTNY ZESPÓŁ PROJEKTOWY.
Projektowanie wnętrz traktuje jak swoją pasję, nie tylko pracę zawodową. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i koncentruje się na tym, aby każdy klient ostatecznie zakochał się w swoim wyremontowanym wnętrzu.
CzemuNie? to studio projektowe bazujące na doświadczeniu zdobytym w międzynarodowych stolicach dizajnu, takich jak Manchester, Londyn czy Rotterdam. Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją zarówno przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Jesteśmy otwarci na wyzwania, co owocuje projektami o unikatowej oraz nietuzinkowej stylistyce. Bez względu na rodzaj projektu, najważniejszym etapem w całym procesie jest dla nas tworzenie koncepcji. To właśnie wtedy poznajmy Was, Wasze nawyki, potrzeby oraz wizje na przyszłe wnętrze. Naszym zadaniem jest "przetłumaczenie" tych informacji na trójwymiarową przestrzeń aby ta, w miarę nadawania wartości, przeobraziła się w wymarzone MIEJSCE.
Jestem dyplomowanym projektantem wnętrz , jestem absolwentem KSA Krakowskiej Szkoły Artystycznej o profilu SWP Projektwoanie wnętrz i przestrzeni. Moim głównym celem w projektowaniu jest dostosowanie się do potrzeb klienta, zrozumienie go i wyszukanie złotego środka koncepcji funkcjonalności z estetyką. Chętnie podejmuję się wyzwań które zmuszają do myślenia. Zakres projektowy jest nieograniczony, projektuję wnetrza mieszkalne ale również komercyjne - restauracje, hotele, biura
Nazywam się Sylwia Iwańska i jestem architektem wnętrz. Projektuję wnętrza, które realizują cele biznesowe. Od 14 lat wspieram inwestorów w zwiększaniu zysków i tworzeniu silnej tożsamości wnętrz. Pracowałam dla Rolexa, Vistula Retail Group, Empik. Wnętrza, które projektowałam otrzymały nagrody Best Shop Concept, za najciekawsze koncepty wnętrz komercyjnych w Polsce, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowym. Stoję na czele zespołu zrzeszającego projektantów z wielu sektorów, opierając się na moim autorskim pomyśle prowadzenia projektów, który łączy podejście twórcze, kreatywne z podejściem biznesowym. Nasze wnętrza zwiększają liczbę klientów i zyski Inwestorów. Nasza misja to ulepszanie świata poprzez design. Lepszy świat to lepsze miejsca, lepsze produkty, lepsze procesy, lepsze wyniki. W Design Stories oferujemy kompleksowy proces projektowy: ANALIZY • Analizy lokalizacji, rynku i konkurencji • Trendy globalne, lokalne i estetyczne • PROCESY PROJEKTOWE • Aranżacje • Moodboardy • Wizualizacje • Projekty wykonawcze • Kosztorysy • Projekty mebli • Nadzory i harmonogramy STANDARYZACJE • Projekty konceptów dla sklepów, gastronomii, hoteli • Opracowanie brandbooka • Visual merchandising INNOWACJE • Kreowanie nowych trendów na rynku • Realizacje projektów wnętrz wyprzedzające aktualne trendyPROJEKTY WNĘTRZ DLA BIZNESU Wspieramy inwestorów w tworzeniu silnej tożsamości wnętrz, które gwarantują optymalizację kosztów i zysków. WNĘTRZA GASTRONOMICZNE SALONY FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE SALE KONFERENCYJNE BIURA HOTELE SKLEPY SIECI HANDLOWE PRZYCHODNIE COWORKING I COLIVING LIFTING WNĘTRZA KOMERCYJNEGO USŁUGA DOSTOSOWANIA LOKALU DO IDEI PROJEKTOWANIA UNIWERSALNEGO /DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI/Design Stories to studio projektowania wnętrz komercyjnych, usługowych i mieszkalnych. Projektujemy wnętrza, które realizują cele biznesowe.
Z zawodu i pasji architekt wnętrz. Właścicielka DESIGN584. Nie rozstająca się z laptopem 🙂Optymistka. Idealistka. Wojowniczka. Pracoholiczka. Ekstrawertyczka. Pedantka.Zakochana w gotowaniu, fotografii i dużej dawce adrenaliny. Praktykująca duńską filozofię szczęscia HyggeCześć. Nazywam się Patrycja Rygusiak 🙂 ___ Design584Projektuję wnętrza spełniając Twoje marzenia, czyli dostosowuję projekt do tego, jak żyjesz i czego potrzebujesz. Jesteś dla mnie wyjątkowy, dlatego wycena Twojego projektu jest indywidualna, uzależniona od Twoich preferencji i metrażu inwestycji. Cenę przedstawiam w oparciu o m2 projektu.oparciu o stawkę godzinową konsultacji.Projektujemy na podstawie przesłanego nam rzutu, bądź poprzedzamy projekt wizytą na budowie, robimy inwentaryzację architektoniczną, na końcu przeprowadzamy wywiad dotyczący preferencji projektowanego wnętrza. Na tym etapie zaczyna się pobudzenie Twojej wyobraźni i nasza współpraca.Jeśli potrzebujesz jedynie konsultacji - pomocy w doborze kolorów, materiałów itp. wówczas rozliczcamy się w oparciu o stawkę godzinową. , Każdy projekt poprzedzam wizytą na budowie,, robię inwentaryzację architektoniczną, na końcu przeprowadzam wywiad dotyczący preferencji projektowanego wnętrza. Na tym etapie zaczyna się pobudzenie Twojej wyobraźni i nasza współpraca.Bez obaw! Jeśli nasza współpraca nie może przebiegać osobiście, to spotkajmy się zdalnie. Online projektuję na podstawie przesłanego rzutu, który dostaniesz od dewelopera bądź zmierzysz sam za pomocą moich prostych wskazówek 😉Nie przejmuj się, jeśli będziesz niezdecydowany. Mam świadomość, że ciężko jest się czasem wybrać najlepszą opcję, dlatego nie ma limitu poprawek zgłaszanych do projektu w pierwszej fazie projektowania, czyli do momentu akceptacji rzytu funkjonalno przestrzennego z rozmieszczeniem mebli itp.
Każdy projekt jest nową historią, w której mam swój udział.Bazując na przeszłości danego miejsca jak i człowieka tworzę nowy rozdział, nowy wątek Twojej drogi, który będzie tłem Twojego przyszłego życia.Czy to nie cudowne zostać częścią czyjejś historii?Projektowanie wnętrz polega nie tylko na doborze barw, dodatków i materiałów. Idealnie wykreowana przestrzeń stworzona jest drogą dedukcji, dopracowana w każdym szczególe, odpowiadająca potrzebom, upodobaniom, przyzwyczajeniom oraz wymaganiom indywidualnego użytkownika.Zapraszam Cię do mojego zaczarowanego świata, stwórzmy razem coś niepowtarzalnego.
D’INTERIOR to konsekwencja wieloletniego doświadczenia w branży meblowej i wnętrzarskiej, to także wykształcenie połączone z pasją jaką jest projektowanie wnętrz i mebli. Dzięki długoletniej pracy w tej branży i współpracy z wieloma doświadczonymi stolarzami, wykonawcami i innymi specjalistami dziś mamy pewność, że każdy projekt będzie dobrze odwzorowany na końcowym etapie. W naszej autorskiej pracowni korzystamy z najnowszych trendów z dziedziny designu, a także ponadczasowych rozwiązania. Zapraszamy na stronę www.d-interior.pl w celu poznania naszych realizacji oraz oferty pracowni.
Stwórzmy razem wymarzone wnętrza 😉
W naszej pracowni projektowania wnętrz zajmujemy się procesem kreacji i tworzenia. Zawsze jako nadrzędny cel stawiamy dopasowanie aranżowanej przestrzeni do upodobań, pasji i osobowości naszych Klientów. Dążymy do tego aby nasze projekty były zawsze maksymalnie kreatywne, nieszablonowe, funkcjonalne i dopasowane do budżetu. Nadajemy realny kształt nawet najbardziej niekonwencjonalnym koncepcjom. Marzenia naszych Klientów traktujemy jako wyzwanie i inspiracje do poszukiwania nowych rozwiązań, eksperymentowania i łamania konwenansów.Serdecznie zapraszam do współpracy,
Z pasją tworzymy wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko projektowanie i wizualizacje, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie dekoracji wnętrz. Pracujemy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów, specjalizując się głównie w stylu nowoczesnym. Naszą misją jest kreowanie niepowtarzalnych, klimatycznych miejsc, aby każdy kto skorzysta z naszych usług mieszkał pięknie i wygodnie.
Od ponad dziesięciu lat pracuję w salonie łazienek, jako specjalistka ds. sprzedaży. Tematyka aranżacji oraz wyposażenia jest mi bardzo bliska i jako początkujący copywriter staram się w przystępny sposób dla czytelnika przekazać swoją wiedzę.
Moja firma ma na celu urządzać, projektować, radzić, aranżować, tworzyć otoczenie, które będzie dla Państwa spełnieniem marzeń, odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań. Miejsca, do którego będą Państwo chcieli wracać po ciężkim dniu pracy. Miejsca, gdzie będzie można odpocząć po długiej podróży, bawić się z rodziną , rozmawiać z przyjaciółmi. Moim głównym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie odzwierciedlała Państwa charakter, dlatego ważnym dla mnie jest poznanie Waszych potrzeb, zainteresowań, gustów. idealne wnętrza istnieją, trzeba je jedynie powierzyć profesjonalistom. Zapraszam do kontaktu!
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Wykonuję niebanalne oraz ściśle dopasowane do klienta projekty wnętrz.
Moją pasją są architektura i wnętrza - naturalne więc, że projektowanie stało się moją pracą. Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz ... .Byłam stypendystką na Technische Universität Kaiserslautern (Niemcy), a pierwsze kroki zawodowe stawiałam w biurze ... w Monachium. Przez ponad 4 lata współtworzyłam ciekawe projekty architektoniczne w pracowni projektowej Studio ADS w Poznaniu (m.in. terminal na lotnisku Poznań Ławica). W roku 2011 zdobyłam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń. W 2012 założyłam własne biuro projektowe. Aranżacja wnętrz to dla mnie dopasowanie miejsca do potrzeb i stylu życia jego właścicieli. Na każdy projekt patrzę indywidualnie. Poprzez swoją otwartość i doświadczenie staram się każdorazowo stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Dbam o to, by moje projekty charakteryzowały się funkcjonalnością rozwiązań oraz ponadczasowym stylem. Szukam rozwiązań ciekawych i harmonijnych, by w całości sprostać wymaganiom i oczekiwaniom, o jakich informujecie mnie Państwo w trakcie współpracy. Staram się nie przekraczać możliwości finansowych i czasowych klientów. Zależy mi na dobrej współpracy i relacjach, by w projektowanych przeze mnie wnętrzach czuli się Państwo dobrze i komfortowo.
Od dziesięciu lat dobrze nastrajamy wnętrza naszych klientów. Projektujemy, remontujemy i urządzamy. Spełniamy marzenia o Twoim M.Dom to nasza twierdza i azyl, dające nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powinno odzwierciedlać charakter jego mieszkańców i być harmonijne z ich stylem życia, a jednocześnie podkreślać ich indywidualność.Takie wnętrze mogę stworzyć dla Ciebie. Umiem słuchać i przetwarzać marzenia klientów na realnie istniejące cztery kąty. Bo mieszkanie to nie jest tylko zbiór mebli i kolor ścian. To dusza jego mieszkańców.
Cześć! Fajnie że do nas zawitaliście. Najpewniej oznacza to, że szukacie projektanta wnętrz do urządzenia Waszego mieszkania. Dobrze trafiliście! Nasza pracownia to kreatywni projektanci oraz uzdolnieni montażyści, dzięki którym Wasze marzenia o fajnej chacie się spełnią!Nasza przygoda zaczęła się na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata, pracując przy projektach oraz montażach mebli na wymiar. Co rok uczestniczymy w targach wnętrz, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z nowinkami wnętrzarskimi. Każdy nasz projekt jest dopasowywany indywidualnie pod Wasze potrzeby. Nie kopiujemy, myślimy nieszablonowo, a przy tym pamiętamy o funkcjonalności projektowanych pomieszczeń. Odwiedźcie naszą stronę www i dowiedzcie się o nas nieco więcej.Pozdrawiamy, Ekipa Fajnej Chaty!
Feel-Project to autorska pracownia projektowania wnętrz, która działalność rozpoczęła w 2014 roku. Jej celem jest projektowanie wnętrz funkcjonalnych, ergonomicznych, estetycznych i przede wszystkim odzwierciedlających indywidualność użytkownika.
Pracownia Fiolet powstała przede wszystkim z pasji do projektowania. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz krajobrazu. Lubimy nadawać kształt temu co wyobrażają sobie nasi Klienci. Od analizy potrzeb, przez projekt funkcjonalny, wizualizacje i projekt techniczny, aż po nadzór podczas realizacji – współpracujemy tworząc wymarzone wnętrza i ogrody dla naszych Klientów. Nasz czas wolny niewiele różni się od pracy. Hobbystycznie tworzymy zielone słoiki, zamykając tym samym las w niewielkiej przestrzeni domowej, a także przerabiamy i odnawiamy stare meble nadając im nowe życie.
Five Cell to unikalne biuro projektowe tworzące indywidualne koncepty i ponadczasowe projekty wnętrz. Przez ostatnie lata udało nam się kompleksowo zrealizować kilkadziesiąt projektów wnętrz komercyjnych: kawiarni, restauracji, sklepów, hoteli, biur, shoowroom’u, barów, klubów, wystaw oraz wnętrz mieszkalnych: apartamentów, loftów, mieszkań i domów. Współpracujemy na wszystkich etapach powstawania wnętrza, od koncepcji, przez projekt wykonawczy, autorskie projekty mebli, oświetlenia, po kosztorys i nadzór wykonawców. Wspomagamy proces tworzenia marki, począwszy od projektu nazwy i logo marki, poprzez opracowanie graficzne identyfikacji wizualnej. Nasze projekty są doceniane na świecie, publikowane w prestiżowych magazynach oraz uhonorowane nagrodami. Naszym wyróżnikiem są unikatowe projekty sufitów – sufit to dla nas ważny element lokalu gastronomicznego czy też sklepu, fantazyjnymi instalacjami sufitowymi kreujemy wizerunek marki i klimat miejsca.
Green Valley realizuje przede wszystkim ekskluzywne meble klasyczne do jadalni, salonu, gabinetu oraz sypialni. W szczególności krzesła, fotele również z podnóżkami, sofy i ławki. W ofercie klienci znajdą również stoły, komody, biurka, szafy oraz łóżka. Meble wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. W odpowiedzi na potrzeby klienta realizowane jest także oświetlenie. Stałymi odbiorcami mebli są także klienci kontraktowi, w tym hotele i restauracje. Firma współpracuje z architektami wnętrz oraz projektantami.
Przestrzeń Cię pochłonie, unikatowość sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, kreatywność wzmocni Twoje doznania, a balans i synergia wnętrza sprawią, że się wyciszysz. Każdy z Nas jest wyjątkowy, dobrze o tym wiemy, dlatego też projektujemy wyjątkowe wnętrza dla niepowtarzalnych klientów takich jak Ty. HENDI Design to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.
⌂ Gotowe projekty domów nowoczesnych ⌂ Nowoczesne wnętrza Poznaj nasz #HomeKONCEPT
Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2014 roku. Staram się indywidualnie podchodzić do klienta i odpowiadać na najbardziej wymagające potrzeby inwestora : ) W roku 2018 powstała moja autorska pracownia architektury wnętrz i5studio. Wykonuję zlecenia dla indywidualnych inwestorów jak i firm. Z mojej oferty mogą Państwo wybrać projekt wykonawczy lub koncepcyjny. Możliwy jest również projekt online. Zajmuję się także fotografią oraz maluję obrazy na zamówienie. Zachęcam do kontaktu i przeglądania moich prac.
Pragniemy powitać Państwa na stronie Idea By Mag, firmy świadczącej profesjonalne usługi z zakresu projektowania architektury mieszkalnej i użytkowej, dekorowania wnętrz oraz usług remontowych.Jako firma projektowo-remontowa realizujemy wszelkie zlecenia związane z projektowaniem mieszkań, domów czy lokali użytkowych. Na swoim koncie mamy już wiele zrealizowanych zleceń, z których zarówno my, jak i nasi Klienci są zadowoleni. Mamy nadzieję, że zdobyte przez nas doświadczenie, wiedza, a także nasze umiejętności pozwolą na doskonałą realizację Państwa planów. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie i przygoda. Do każdego z Klientów podchodzimy w sposób indywidualny starając się dać z siebie wszystko podczas realizacji zlecenia. Dlatego właśnie realizowane projekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.
Pracownia projektowania wnętrz oferująca kompleksowe projekty aranżacji wnętrz mieszkań i domów. Połączenie wieloletniego doświadczenia i pasji jest kluczem do stworzenia niepowtarzalnych i funkcjonalnych przestrzeni do życia na wiele lat. Zapraszam do kontaktu.
IN3 Architekci to nowoczesny design, solidne wykonanie i świeża wizja Twojego wnętrza. Pracując z naszymi klientami zwracamy szczególną uwagę na indywidualne poczucie estetyki każdego z nich. Stosujemy modne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do budżetu jaki chcesz przeznaczyć na swoje wymarzone wnętrze. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie stworzymy projekt, w którym to Ty masz się czuć dobrze, zachwyt Twoich przyjaciół to tylko efekt uboczny. Działamy na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz zdalnie w całej Polsce.Oferta: - kompleksowe projekty wnętrz - projekty koncepcyjne budynków - projekty termomodernizacji i modernizacji elewacji - inwentaryzacje architektoniczne - fotorealistyczne wizualizacje - sesje fotograficzne wnętrz i architektury - homestaging - grafika komputerowa
INNI DESIGN to profesjonalna firma, która wraz z zespołem kompetentnych, wykwalifikowanych specjalistów oferuje Państwu usługi z zakresu projektowania indywidualnych i wyjątkowych wnętrz: domów, rezydencji, mieszkań i apartamentów oraz przestrzeni użyteczności publicznej – biur, gabinetów lekarskich i kosmetycznych.Otrzymacie Państwo od nas szeroki zakres usług, poczynając od doradztwa projektowego, prostego projektu koncepcyjnego, zaawansowanego opracowania wykonawczego po kompleksową realizację pod tzw. ,,klucz”.
Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem projektantów i technologów, których największą pasją jest tworzenie wnętrz idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Podczas całego procesu projektowego dbamy o dobrą atmosferę, oferujemy swoim Klientom pomoc na każdym etapie prac. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie skupiając się na potrzebach Inwestora, jego zainteresowaniach oraz trybie życia.
Cześć! INT Design to autorska pracownia projektowa założona i prowadzona przez mgr inż. arch. Martę Cygan. Tworzymy wnętrza z pasji, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W każdy projekt wkładamy dużo pracy i serca 😉 zapraszam do kontaktu. Marta Cygan.
Pracownia projektowania wizualnego. Projektujemy piękną architekturę: wnętrza oraz zewnętrza.Troskliwie dociekamy, jakie są gusta i potrzeby Inwestorów. Naszą misją jest projektowanie DOBREJ architektury, czyli takiej, która:- cieszy oko, - ułatwia życie, - koi zmysły, - jest niebanalna, - przemyślna pod względem użytkowym oraz technicznym, - nie przyczyna się do degeneracji środowiska, - oraz pozytywnie wpływa zdrowie Mieszkańców i Użytkowników.Jesteśmy praktykami. Teorię projektową konfrontujemy z rzeczywistością wykonawczą. Nie boimy się proponować naszym Klientom rozwiązań nieszablonowych. Poza starannością w kwestiach estetycznych bardzo dbamy też o to, żeby nasze projekty były funkcjonalne, bezpieczne oraz zgodne z przepisami prawa 🙂Do projektowania podchodzimy kompleksowo. Jeśli to wskazane, projektujemy od podstaw elementy dekoracyjne, stolarskie oraz meblowe. Czasami bujamy w obłokach i pozwalamy, żeby prowadziła nas wyobraźnia. Wiemy jednak, czym jest "budżet", "kosztorys" i "terminy", a architektura to pasja, której poświęcamy dużo praktycznej i technicznej uwagi.Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki. Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.Zapraszamy!
Projektowaniem wnętrz zajmuję się prawie od 20 lat, jestem absolwentką ASP w Krakowie. Bardzo lubię projektować dla konkretnych osób, każdy ma unikalny tryb życia, charakter, potrzeby i poczucie estetyki. Im więcej wymagań i ograniczeń tym bardziej satysfakcjonująca i twórcza jest moja praca. Zapraszam do kontaktu.
Doświadczony grafik, który odkrył w sobie pasję do tworzenia wizualizacji architektonicznych.
jaganna specjalizuje się w projektach architektury mieszkaniowej oraz wnętrzach. Zapraszamy do wspólnego tworzenia pięknej przestrzeni do życia!
Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz łazienek.
Witaj w świecie barw i kolorów! Mam na imię Joanna i jestem architektem wnętrz. Stworzę dla Ciebie wymarzoną przestrzeń, w której będziesz z przyjemnością spędzać czas, wypoczywać i budować najpiękniejsze wspomnienia.W projektowaniu inspiracją są dla mnie barwy i ich różnorodne tonacje, które dodają wnętrzom charakteru. W codziennej pracy stawiam na świeże koncepcje i trendy, ale chętnie sięgam też po klasykę. Zwracam dużą uwagę na funkcjonalność, tak by w efekcie prac projektowych i wykończeniowych powstały praktyczne i wygodne wnętrza do mieszkania.Wykańczasz i urządzasz pierwsze mieszkanie? Masz do zaprojektowania wnętrza domu? A może dopiero rozważasz remont lub nie wiesz, jak zabrać się za zmiany w wystroju. Jesteś w dobrym miejscu. ?Stworzę dla Ciebie projekt na miarę Twoich potrzeb i budżetu. Działam na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego lub zdalnie, bez względu na lokalizację.
FOTOGRAFIA WNĘTRZ, KRAKÓW, MAŁOPOLSKA, ŚLĄSK, POLSKA Dotyczy całej branży nieruchomościowej, architektów, deweloperów, pośredników, hoteli, restauracji, wszelkiego typu usługodawców oraz osób prywatnych. Oferuję sesje fotograficzne mieszkań oraz domów na sprzedaż i wynajem. Sesje uwieczniające finał pracy architektów i projektantów. Sesje dla producentów mebli, firm remontowych i wykonawców metamorfoz. Fotografia i wnętrza to moje dwa ulubione w życiu tematy. Jestem otwarta na wszelkie współprace. Moja kreatywność i tempo pracy nie mogą się przecież marnować. ? Zapraszam do obserwacji, współpracy i życzę miłych fotograficzno- wnętrzarskich doznań.Do zobaczenia na sesji! Joanna Jawor
Studio 3rd floor zajmuje się projektowaniem wnętrz już od 12 lat .Projektujemy wnętrza prywatne oraz komercyjne , współpracujemy z ekipami remontowymi oraz producentem mebli na wymiar . Biuro mieści się w Gdańsku .
Przestrzeń, kolor, struktura, światło, natura, to wszystko ma znaczenie w procesie projektowania wnętrz. Z jednej strony dobrze zaprojektowane wnętrze, to gwarancja świetnego samopoczucia jego mieszkańców, funkcjonalności i łatwości w użytkowaniu oraz wyjątkowości i unikalności. Z drugiej – rynek materiałów wykończeniowych ze swoim bogactwem i nieskończonością oferty. Trudno zdecydować o wyborze płytek do łazienki, a to tylko maleńki ułamek decyzji, z którymi mierzy się inwestor przy wykończeniu swojego wymarzonego M. Dlatego zawód projektanta wnętrz, w ostatnich latach, tak zyskał na popularności. Nic dziwnego, że potrzebujemy osoby, która ułatwi nam podjęcie większości decyzji, zwizualizuje nasze wyobrażenie o pięknym wnętrzu, pomoże zmieścić się założonym budżecie. Firma JoLie Design powstała po to, by pomóc spełnić Twoje marzenie o wspaniałym domu, mieszkaniu, czy biurze.Zapraszam do współpracy Joanna Liebchen – właściel.
Pracownia architektoniczna zaprasza do współpracy. Pomożemy na każdym etapie - od koncepcji po pozwolenie na budowę.
Tworzenie wyjątkowego wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Najważniejsze to sprostać indywidualnym potrzebom klienta i estetycznym standardom. Dobrze zaprojektowana przestrzeń odpowiada jej funkcji i stanowi harmonię ze sztuką i wzornictwem. To przekonanie, prowadzi mnie i moich partnerów poprzez nasze projekty i tego można się od nas spodziewać. Kamila Sitak Właścicielka i projektantka wnętrzLubię korzystać z wiedzy zdobytej w innych dziedzinach aby sprostać oczekiwaniom moich klientówO mnie:Moje obrazy: ObrazyKuratorka wystaw rzeźb balansującychUkończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Zarządzania w KulturzeStudia Magisterskie Warszawskiej ASP w kierunku projektowania Wnętrz i WystawByła członkini Polskiej Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu
Architektura, projektowanie wnętrz oraz malarstwo to moja pasja. Jestem osobą ambitną, kreatywną, lubiącą wyzwania oraz pracę z ludźmi. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Studiowałam architekturę na Politechnice Łódzkiej, tytuł inżyniera uzyskałam w 2019 roku. Swoją pracę z projektowaniem rozpoczęłam w 2016 roku, zbierałam doświadczenie w różnych biurach projektowych. Kierowana pasją do aranżacji wnętrz zarówno mieszkalnych jak i usługowych oraz zebranym doświadczeniem otworzyłam własną pracownię projektową. Przy pracy z indywidualnym klientem najważniejsze są dla mnie między innymi jego potrzeby, wizja, nawyki, pasje. Łączę je z funkcjonalnością, ergonomią, nadając estetyki tworzę niepowtarzalne spersonalizowane wnętrza.
KASYA / Kasia Przedpełska projektuje wnętrza publiczne od ponad 15 lat. Jest autorką odnoszących sukcesy restauracji i klubów muzycznych takich jak Stalowe Magnolie ,The Piano Rouge czy Jazzon Live Jazz Club. Jej praca często polega na wymyślaniu całych koncepcji począwszy od logo skończywszy na muzyce, która ma wypełniać lokal. Klimatyczne, pomysłowe i unikatowe projekty spotykają się z uznaniem w Polsce i na świecie. Projektantka pracuje nad każdym detalem. Projektuje oświetlanie, meble, tkaniny i tapety. Wnętrza Kasya są wyjątkowe i niepowtarzalne. ​
Cześć! Nazywam się Katarzyna Mikulska. Jestem projektantką wnętrz z zamiłowania od ponad 10 lat, a zawodowo projektuję już ponad 4 lata. Moją misją jest realizowanie wizji klientów i sprawianie, by domowe wnętrza jak najdokładniej odzwierciedlały ich marzenia. Dzięki doświadczeniu i pasji do tego co robię, mogę stworzyć dla Ciebie projekt idealny. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na to by czuć się wyjątkowo i magicznie w przestrzeni, która jest zgodna z jego wizją. Pomogę Ci urządzić zarówno cały dom, apartament, mieszkanie, jak i wybrane przez Ciebie pomieszczenia np salon, łazienka lub kuchnia. Moim celem jest tworzenie pięknych i estetycznych miejsc, a każdy z projektów jest dla mnie niesamowitą przygodą i pasją, którą odkrywam codziennie na nowo.
inż ARCHITEKT WNĘTRZ KATARZYNA CIUŁKOWSKAŚwiadczę profesjonalne usługi projektowe z zakresu projektowania małej architektury oraz aranżacji wnętrz.Projektowanie indoor - wnętrza kuchnia, łazienka, p.pokój, klatka schodowa, balustrady oraz outdoor - mała architektura ogrodowa - zadaszenia tarasów, zagospodarowanie przestrzeni ogrodu, wiaty, garaże, budynki gospodarcze, poddasza itp.Wykonuję inwentaryzacje obiektów budowlanych, nowe adaptacje pomieszczeń (projekty poddaszy, mieszkania, obiekty usługowe, przeróbki pomieszczeń pod kątem architektury tj. ściany wewnętrzne, zabudowy szaf przesuwnych na wymiar) projekty i wykonawstwo mebli na wymiar.Home Staging – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Nowe, atrakcyjne aranżacje wnętrz wspomagające szybszą sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Od podstaw tworzony jest projekt kompleksowy inwestycji według wymagań klienta tj. rzuty, przekroje, widoki. plany zagospodarowania terenu.Usługa możliwa również na podstawie istniejącego projektu.Ponadto oferta dla studentów - rysowanie, przerysowywanie rysunków technicznych wersje elektroniczne oraz odręcznie( zaliczenia, prace dyplomowe) branża budowlana, sanitarna, elektryczna, architektoniczna, konstrukcyjna.Tworzę dokumentację techniczną w formie elektronicznej oraz tradycyjnie(rapidograf, ołówek, kalka, brystol ).Wersje elektroniczne rysunków wykonywane są na legalnym licencjonowanym oprogramowaniu NanoCad oraz pCon.planner.Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z zakresu projektowania w architekturze, konstrukcjach inżynierskich branży stalowej oraz wiedzę techniczną w tych dziedzinach.Forma umowy - Umowa o Dzieło lub Umowa Zlecenie.Możliwe usługi wraz z nadzorem autorskim nad projektem - dotyczy realizacji i wykonawstwa projektu.Głównym moim celem jest zadowolenie klienta z efektów mojej pracy, dokładam wszelkich starań aby moje projekty jak najbardziej odpowiadały preferencjom zamawiającego, zatem jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy z zakresu zagospodarowania przestrzeni zachęcam do zapoznania się z ofertą moich usług oraz zapraszam do kontaktu by umówić się na bezpłatne konsultacje.Zasięg działania - Toruń i okolice, przyjmuję zlecenia również zdalnieI'm offering projects in English language too.
Kierunek na Wnętrza to mała, autorska pracownia specjalizująca się we wnętrzach w stylu modern classic i nowoczesnych. Dzięki odpowiednim narzędziom większość spraw projektowych możemy uzgodnić online lub telefonicznie. Stawiam na wygodną komunikację niezależnie od miejsca przebywania – pracuję stacjonarnie na terenie Bydgoszczy i okolic ale cała współpraca może odbyć się wyłącznie on-line.Dowiedz się jak pracuję : https://kieruneknawnetrza.pl/jak-pracuje/ .Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował projekt Twojego domu lub mieszkania? Uzupełnij krótką ankietę i otrzymaj darmową wycenę wraz z ofertą na wykonanie usługi projektowej : https://kieruneknawnetrza.pl/kontakt/ .
Z zamiłowania do tworzenia projektów wnętrz i wizualizacji oraz usług związanych z budownictwem i wykończeniem mieszkań powstało Kivi Home. Łączymy kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta, jednocześnie dążąc do tworzenia projektów wnętrz o prostej, nieoklepanej i czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Wiemy, że efektowne wykończenie wnętrz opiera się na projekcie mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i bardzo dobrze dobranych elementów dekoracyjnych. Sukcesem naszej pracowni jest przede wszystkim nowatorskie i ultraprofesjonalne podejście do wykończenia wnętrz. Jesteśmy zgranym zespołem pełnym zapału, mającym nieposkromiony pokład wyobraźni i kreatywności. Z pasją podchodzimy do powierzonych projektów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie zaprojektujemy wnętrze szyte na miarę Twoich potrzeb !
Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby klienta, tak by stworzyć wnętrze idealnie do niego dopasowane. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu.
Zakres usług pracowni obejmuje projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych, przygotowanie mieszkań pod wynajem, urządzanie wnętrz z uwzględnieniem malowania artystycznego
Zajmuje się projektowaniem wnętrz, apartamentów, i lokali usługowych. Kompleksowym przygotowaniem mieszkań pod wynajem. Urządzaniem wnętrz z uwzględnieniem malowania artystycznego.
ADAM KORULCZYK(ur. 1978 roku w Polsce) – polski projektant, wizjoner, artysta.Sztuką i projektowaniem specjalistycznym zajmuje się od 1992 roku.▶ EDUKACJA:Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku – Architektura Wnętrz październik 1998 – czerwiec 2004Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie – Wystawiennictwo wrzesień 1992 – kwiecień 1998▶ KARIERA ZAWODOWA:W latach 2005-2008 wspierał rozwiązaniami wizjonerskimi firmę BRP podczas realizacji wnętrz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gdyni – po czym otrzymał wyróżnienie za wysoki poziom artystyczny z rąk Prezydenta Miasta Gdyni: Wojciecha Szczurka.W 2010 zarejestrował firmę o nazwie: KLD STUDIO – pracownia projektowania specjalistycznego. Uzyskane Referencje odbiły się kolejnymi sukcesami na rynku polskim w postaci zaistnienia w świecie biznesu i filantropii w Warszawskim klubie Pure Sky Club.2010 – ING BANK ŚLĄSKI SA. – zlecenie wykonania projektu Aktualizacji „Manuala” (księga standaryzacji elementów aranżacji wnętrz wraz z wytycznymi dla branż) dla wszystkich bankowych oddziałów korporacyjnych ING w Polsce.Uzyskane Referencje odbiły się kolejnymi sukcesami na rynku polskim w postaci zaistnienia w świecie biznesu i filantropii w Warszawskim klubie Pure Sky Club. 2011-2013 – Członek klubu biznesowego „Pure Sky Club” w Warszawie.W roku 2012 w ramach pomocy dla Fundacji Pociechom – wykonał w formie darowizny koncepcyjny plan zagospodarowania terenu „Masterplan” obejmujący 4ha terenu wraz z zapleczem biurowym, stajniami, ujeżdżalniami i przestrzeniami rekreacyjnym dla Warszawskiej „Fundacji Pociechom”. Ten zakres również przyczynił się do otrzymania Referencji od Zarządu Fundacji.W 2013 roku dokonał oficjalnej prezentacji swojej firmy KLD STUDIO, podczas której poznał Zarząd instytucji jaką była: „Fundacja – Światowe Centrum Dydaktyczne w Żelazowej Woli – miejsce urodzin Fryderyka Chopina”. Prezentacja spotkała się z tak ogromnym uznaniem że został zaproszony do objęcia stanowiska „Dyrektora ds projektów” w Fundacji.W 2013 roku został zaproszony przez Fundację – Światowe Centrum Dydaktyczne w Żelazowej Woli – miejsce urodzin Fryderyka Chopina do udziału w projekcie Studio Chopin oraz Muzeum Paderewskiego.Od roku 2012 wspiera Fundację Pociechom.
Designer/artysta. Maluję obrazy z uwzględnieniem preferencji odbiorcy, jak i stylu wnętrza dedykowanego. Klient może wybrać prace ze wzorów już gotowych lub też ma możliwość zamówienia czegoś specjalnego, tylko pod jego wnętrze. Całość poprzedzona jest szczegółowym wywiadem oraz ewentualna wizualizacja. Zapraszam do współpracy!
Projektowanie wnętrz jest naszą ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Staramy się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem, mając na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego przez nas wnętrza. W związku z potrzebami rynku, stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych targach.
Kreślone Na Miarę powstało z potrzeby urzeczywistnienia moich dwóch pasji jakimi są architektura wnętrz i projektowanie i konstrukcja ubrań. Podobnie jak w tworzeniu ubrań personalizowanych, chciałam aby wnętrza które wychodzą spod mojej ręki były spersonalizowane pod konkretną osobę. Aby wnętrze oddawało charakter osoby, było miejscem gdzie może poświęcać się swoim pasjom, jak również być oazą dla wszystkich członków rodziny. Architekturą wnętrz zajmuję się zawodowo od 2013 roku. Będąc jeszcze na studiach dziennych rozpoczęłam pracę w biurze architektonicznym. Prowadziłam projekty wnętrz prywatnych, sklepów, biur, restauracji, hoteli jak również klinik. W 2020 roku zdobyłam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń i od 2021 jestem czynnym członkiem Izby Architektów RP.Architektura, to moja pasja od dziecka. Już jako 6 latka lubiłam projektować wnętrza dla swoich wyimaginowanych rodzin. Potem szkoła rysunku i studia architektoniczne. Zawsze byłam osobą twórczą, kocham kreatywne zadania. Poza architekturą, projektuje i konstruuje ubrania, śpiewam, kocham tańczyć i gotować.
Kompleksowo opracowujemy projekty wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, mebli, małej architektury etc., począwszy od układu funkcji, poprzez wizualizacje 3D, rysunki techniczne, dobór konkretnych materiałów i elementów wyposażenia wnętrz, po nadzór autorski oraz realizację projektów "pod klucz".Zapraszamy do kontaktu: tel.: 790 454 362 e-mail: studio@krudesign.pl
“Architektura jest muzyką w przestrzeni, niejako muzyką zastygłą” to myśl przewodnia naszych działań od pierwszych spotkań z Państwem po ostatnie szlify wieńczące realizację. Naszym celem jest tworzenie wnętrz, w których widać pomysł, ideę, a jednocześnie wnętrza te spełniają Państwa oczekiwania tworząc wymarzony azyl, w którym można zapomnieć o problemach dnia codziennego. Tak samo jak w muzyce, również w architekturze najważniejsza jest równowaga między funkcją a sztuką. Zapraszamy serdecznie
Prowadzę sklep internetowy z profesjonalnymi poradami architektonicznymi i projektami wnętrz mieszkalnych na zamówienie www.KupSobieArchitekta.plPotrzebujesz projektu wnętrza? A może szukasz porady architektonicznej? Korzystając z moich usług, możesz wybrać pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Sam określasz, czego potrzebujesz i dobierasz odpowiednie usługi. U mnie nie ma ukrytych kosztów — dokładnie wiesz, za co płacisz.Nie musisz wychodzić z domu — wszystkim zajmuję się online. Natomiast jeśli mieszkasz w stolicy i preferujesz osobisty kontakt, to mam dobrą wiadomość — oferuję dojazd do klientów na terenie Warszawy.Profesjonalnym projektowaniem wnętrz zajmuje się od 1999 roku. Przez ponad 20 lat wykonałam ponad 150 projektów wnętrz i mieszkań, zaprojektowałam ponad 10.000 m2 wnętrz. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania co do wymarzonego wnętrza, dlatego też przed przystąpieniem do prac dokładnie badam Twoje potrzeby.Ponadto dla klientów wymagających przygotowałam opcję NAPRAWDĘ PILNE, która daje możliwość umówienia terminu w późniejszych godzinach oraz w weekendy.
Siemanko! Po prostu: zróbmy fajny projekt 😉
lätt /lɛt/ simple, easy ​ .. czyli sposób projektowania prostych i funkcjonalnych rozwiązań prowadzących do stworzenia niebanalnego designu i klimatu. Z biegiem czasu w słowie lätt znaleźliśmy również nasz polski skrót - kilka zasad, z którymi wykonujemy wasze projekty. L jak lekkość projektowania czyli praca, którą wykonujemy z pasją i oddaniem. A jak autentyczność podejmujemy się wykonywania tylko tych projektów, które są zgodne z naszą estetyką i filozofią projektową, co pozwala na zachowanie równowagi w tym, co chcemy Ci przekazać i tym, co Ty chciałbyś otrzymać. T jak Ty i Twoje potrzeby czyli indywidualne podejście do każdego projektu, czego efektem są niebanalne rozwiązania i estetyka na najwyższym poziomie. T jak Twoje wnętrze. Czyli efekt finalny.
Projektując pomagam spełniać marzenia. W pracy zawsze pamiętam, że projektuję dla Ciebie, dlatego uważnie słucham i dopytuję, bo chcę mieć pewność, że oprócz funkcjonalności i dobrej aranżacji dam Ci również wnętrze, w którym będziesz czuł się dobrze. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu rozwiązuję problemy, które pojawiają się już na etapie budowy lub są związane z zagadnieniami projektowo-estetycznymi. Wolę zaproponować Tobie niższą cenę za projekt niż płacić za biuro w centrum Krakowa. Dlatego nie wynajmuję lokalu – pracuję w zaciszu swojej domowej pracowni. Jestem absolwentką kierunku Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych, skończyłam również studia ekonomiczne – specjalność zarządzanie firmą. Pracę projektantki łączę ze swoją pasją jaką jest malarstwo i oprócz projektów tworzę obrazy oraz grafiki, które doczekały się indywidualnej wystawy i publikacji w książce. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, lubię stare albumy i zdjęcia, a w gorące lato zimną lemoniadę.
Kreujemy wnętrza w duchu maksymy "less is more". Cenimy sobie prostotę formy i poczucie porządku. Przy projektowaniu dążymy do uzyskania równowagi pomiędzy estetyką a funkcjonalnością i ergonomią wnętrza. Dbamy o jakość i indywidualizm proponowanych rozwiązań.Istotą projektu jest dla nas Człowiek i jego niepowtarzalna historia.Architektura wnętrz to nasza pasja! Od lat zdobywamy bezcenne doświadczenie podczas realizacji kolejnych projektów. Nasza wiedza i praktyka, poparte są ukończonymi studiami kierunkowymi, wieloletnią pracą przy projektach i ich realizacjach oraz nieustannym badaniem trendów w branży.Zakres naszych usług obejmuje: ✔ kompleksowe projekty aranżacji wnętrz ✔ częściowe projekty aranżacji wnętrz ✔ projekty "na odległość" ✔ wizualizacje wnętrz
LuArt Design to autorska pracownia projektowa powstała z potrzeby serca do tworzenia piękna i kreowania przestrzeni wokół siebie zgodnych z DUSZĄ właściciela. Projektowanie i dekoracja wnętrz to nie tylko mój zawód, ale i prawdziwa pasja, a moją misją jest tworzenie mieszkań i domów oraz ogrodów klientów w taki sposób, by były one funkcjonalne, by wygodnie się w nich mieszkało, ale także, co najważniejsze aby było to miejsce do którego chce się wracać.
W pierwszy dzień wakacyjnego wyjazdu, 1 sierpnia, w moje urodziny, dzwoni telefon z lubelskiego biura nieruchomości Big City Broker. Zostaję agentem nieruchomości. 3 miesiące później sprzedaję pierwsze mieszkanie. Ulica Wajdeloty w Lublinie zawsze będzie mi się miło kojarzyć 🙂 Klienci często mówią mi na prezentacjach, że powinienem być fotografem. Pewnie żartują.Podejmuję decyzję o przeprowadzce do Łodzi. To miasto ma w sobie coś magicznego. Zaczynam pracę w najlepszym biurze pośrednictwa w Polsce- Freedom Nieruchomości. Tam poznaję co to umowa na wyłączność i na zawsze zmieniam swoje postrzeganie marketingu nieruchomości.Bogatszy o nowe doświadczenia wracam do Lublina by zacząć pracę jako samodzielny agent. Coraz większą uwagę przykładam do wizualnego aspektu oferty, aż w końcu kupuję aparat i szkolę się z fotografii wnętrz. Rok później powstaje marka Fotografia Nieruchomości.eu, a ja rezygnuję z pośrednictwa, mając na koncie portfolio ofert o łącznej wartości ponad 42mln złotych.Mówią, że jestem najlepszym fotografem wnętrz w Polsce. Zdjęcia wnętrz mojego autorstwa regularnie pojawiają się w pismach branżowych. Oferty z moimi zdjęciami portale ogłoszeniowe wyróżniają z własnej woli, a właściciele zamawiają odbitki - na pamiątkę.Pracuję dalej na terenie całego kraju, codziennie poszerzając grono zadowolonych klientów.Nazywam się Łukasz Banaszek. Jestem właścicielem marki Fotografia Nieruchomości.eu, pasjonatem i inwestorem nieruchomości.
Pracownia MACZ Architektura – Architekt wnętrz zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Podejmujemy się projektów wnętrz mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz lokali usługowych. Nasze biuro zlokalizowane jest w okolicach Krosna, jednak wykonujemy projekty wnętrz na terenie całej Małopolski i Podkarpacia a w szczególności miast: Kraków, Rzeszów, Krosno, Jasło, Tarnów. Jesteśmy również otwarci na współpracę na terenie całego kraju.
Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Stworzę przestrzeń dopasowaną funkcjonalnie i stylem do Ciebie. Przy rozmowie wspomagam się różnymi technikami, aby jak najlepiej zbadać Twoje potrzeby. Otrzymasz ode mnie układ funkcjonalny, wizualizacje, rysunki wykonawcze i listę zakupową. Mogę rozszerzyć projekt o wizyty na budowie, pomoc przy zakupach lub udekorowanie dodatkami wykończonego wnętrza. Pracuję na terenie woj. pomorskiego - głównie Trójmiasto, Rumia, Reda i Wejherowo, ale podejmuję się również projektów w innych częściach województwa. Oferuję też projekty zdalne - cała Polska.
autorska pracownia architektury wnętrz działająca w zakresie projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych
Przez wiele remontów i inwestycji można przejść samemu zmagając się z wieloma decyzjami i błądząc w setkach różnych koncepcji i detali, które zwracają naszą uwagę , ale jednak nie do końca pasują do całości. Pomagam moim klientom uniknąć tych problemów oferując im swoją fachową wiedzę i doświadczenie w realizacji ich marzeń o przytulnym, funkcjonalnym i pięknie wyglądającym wnętrzu. Projektuję wnętrza z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze. Każde wnętrze powinno idealnie współgrać z potrzebami jego użytkowników dlatego dokładam wszelkich starań, aby dokładne je poznać i stworzyć projekt o jakim marzyli. Dobre samopoczucie klienta i jego zadowolenie jest dla mnie priorytetem.Zapraszam do współpracyMałgorzata Mucha
Wykonamy dla Państwa projekty wnętrz mieszkalnych od zmian w układach deweloperskich do projektu wykonawczego wraz z rysunkami mebli na wymiar.
Jesteśmy pracownią projektową z Lublina i istniejemy od 2005 roku. Projektowane przez nas wnętrza są funkcjonalne, komfortowe i estetyczne.dopasowane do potrzeb domowników. Zależy nam na tym by wnętrze było wygodne w użytkowaniu, a jego stylistyka przetrwała wiele lat. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, lubimy się uczyć i stosować w projektach nowoczesne rozwiązania, ale unikamy chwilowych trendów. Wolimy sprawdzone, naturalne, dobrej jakości materiały, które zadowolą wymagających inwestorów, przyciągną uwagę gości i będą aktualne przez długi czas. Rysujemy układy funkcjonalne ścian i mebli, tworzymy wizualizacje, projekty mebli do zabudowy, projekty punktów elektrycznych i hydraulicznych i wiele innych. Dobieramy materiały, kolory i faktury. Sporządzamy opis techniczny czyli kompleksową listę zakupów. Prowadzimy także nadzory autorskie czyli regularnie sprawdzamy czy prace budowlane przebiegają zgodnie z projektem.
Od 2006 roku z powodzeniem dostarczamy klientom certyfikowane materace i akcesoria do sypialni. Jako wielokrotnie nagradzany polski producent, z dumą prezentujemy nasze produkty, które zdobywają uznanie wśród licznych zadowolonych klientów, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości.Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli materacy, takich jak:Materace piankowe - elastyczne i wygodne Materace lateksowe - anatomiczne i antyalergiczne Materace sprężynowe - tradycyjne i trwałe Materace kieszonkowe - punktowo elastyczne i ciche Materace termoelastyczne - dopasowujące się do kształtu ciała Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również możliwość zamówienia materacy o niestandardowych wymiarach, produkowanych na specjalne zamówienie.Standardowe wymiary materacy:80x200 cm 90x200 cm 140x200 cm 160x200 cm 180x200 cm Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i licznych wyróżnień, takich jak:Kontrakt dla Kancelarii GP Prezydenta RP Orły Przedsiębiorczości Rzetelna Firma Jakość Materacy Certyfikat TUV Marka Roku e-Gazele Biznesu OK Senior Materac Roku Certyfikat OEKO-TEX (z małych liter)przyjemnością zapraszamy do współpracy:Salony meblowe - zwiększ swoją ofertę produktów sypialnianych, oferując niezrównaną jakość i wygodę Hurtownie - poszerz asortyment swojej firmy o wysokiej klasy materace i akcesoria do sypialni Sprzedaż typu "Dropshipping" - skorzystaj z naszej szerokiej oferty i łatwego procesu zamawiania, aby zwiększyć swoje zyski Hotele - zapewnij swoim gościom najlepszy komfort snu dzięki naszym doskonałym rozwiązaniomNie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych już dzisiaj i ciesz się wyjątkowymi korzyściami współpracy z nami!
MDOKWADRATU STUDIO PROJEKTOWE ARCHITEKTURY WNĘTRZM.Szymańska tel. + 48 512 175 878M.Konieczna-Szweda tel. + 48 884 999 249info.mdokwadratu@gmail.com
Projektujemy, przerabiamy, tworzymy, ulepszamy, malujemy. Kochamy sztukę, antyki i współczesny design. Cenimy swobodę jak i elegancję, które chętnie zestawiamy ze sobą w swoich projektach. Ważne są dla Nas momenty, kiedy projektując wnętrza możemy jednocześnie stworzyć relację z charakterystycznym stylem budynku. Ekscytują Nas projekty DIY, dlatego jeśli tylko mamy taką możliwość chętnie wykorzystujemy sprytne patenty do tworzenia unikatowych dzieł. To Nasza praca - stworzyć dla Ciebie wnętrze opowiadające Twoją historię, w którym będziesz rozwijać swoje pasje i tworzyć nowe wspomnienia. Miejsce, do którego będziesz wracać z radością, które będzie zmieniać się razem z Tobą - przestrzeń, którą będziesz kochać najbardziej. Jesteśmy dumni z tego, że możemy poświęcić Wam swój czas i energię do stworzenia miejsca dla Was wyjątkowego. Dziękujemy za to, że choć na chwilę możemy stać się częścią Waszego życia. MDL"Tworzenie i umiłowanie piękna umożliwiają odczuwanie szczęścia" W. Gropius
Poprzez wyczucie aranżowanych przestrzeni tworzymy funkcjonalne wnętrza charakteryzujące się smakiem i harmonią artystyczną. Architekt wnętrz w pracowni MGArchitekci stosuje w proponowanych aranżacjach wnętrz domów i wnętrz mieszkań naturalne materiały takie jak: kamień, drewno, metal, szkło i ceramika pozwala nam tworzyć niepowtarzalne projekty wnętrz. Każde pomieszczenie traktujemy indywidualnie, dbamy o jego funkcjonalność i wyjątkową estetykę.
Projektowanie wnętrz to nie tylko Praca, to miłość oraz młodzieńcza Pasja do sztuki, która inspiruje mnie w tworzeniu awangardowych wnętrz.Moje projekty zdecydowanie są kierowane do inwestorów charakteryzujących się odwaga oraz nie tuzinkowym gustem. Dla mojego odbiorcy niepowtarzalny styl, najwyższą jakość oraz ponadczasowość to priorytet. Podczas planowania przestrzeni najważniejsze jest dla mnie spełnienie oczekiwań inwestora w związku z czym analizuję potrzeby klienta po to aby stworzyć dla Niego idealne niepowtarzalne wnętrze które odzwierciedla jego styl.Bardzo ważne jest dla mnie być na bieżąco z najnowszymi trendami designerskim oraz innowacjami technicznymi z zakresu projektowania i architektury wnętrz dlatego Mija wciąż poszerza swoje awangardowe spojrzenie na panujące trendy w świecie designu.Wspólnie z najlepszymi podwykonawcami tworzymy piękno. Serdecznie zapraszam do współpracy.
Pracownia założona przez absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Styl, w którym wykonujemy nasze projekty to MIX & MATCH - najbardziej aktualny i śmiały.Codziennie się rozwijamy, uczestnicząc w szkoleniach i spotkanich branżowych, inspirujemy się, żeby stwarzać unikatowe wnętrza i spełniać Wasze marzenia.Stworzymy dla Państwa coś wyjątkowego!Zapraszamy do kontaktu: infostudios.km@gmail.com“Najlepsze pomysły zaczynają się od rozmowy” - Jonathan Ive ~ The Workshop was founded by a graduate of the Faculty of Interior Design of Jan Matejko Academy of Fine Arts in Krakow. The style in which we carry out our projects is MIX & MATCH - the most current and bold.We develop every day, participating in trainings and industry meetings. We are inspired to create unique interiors and make Your dreams come true.We will create something special for You!Welcome: infostudios.km@gmail.com“The best ideas start as conversations” - Jonathan Ive
MILK/DESIGNS jest pracownią projektową założoną przez architekta Bartosza Klim. Firma specjalizuje się w projektach architektonicznych, aranżacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych takich jak restauracje, sklepy i hotele na terenie Łodzi i całego kraju. Projekty wnętrz naszego autorstwa cechuje innowacyjność i dbałość o szczegóły przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wszystkie działania odbywają się w poszanowaniu budżetu Inwestora, w celu uzyskania jak najlepszego efektu końcowego, w postaci pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Zakres pracy nie musi być jedynie ograniczony do procesu projektowego. Oferujemy również kompleksową opiekę realizacyjną w formie nadzoru autorskiego, konsultacji budowlano-wykończeniowych, aż po wyposażenie projektowanych wnętrz, oraz usługi dekoratorskie i home staging. Specjalizujemy się także w projektowaniu i realizacji mebli wykonywanych na zamówienie.W czasie procesu projektowego stawiamy bardzo duży nacisk na bezpośredni kontakt Architekta z Inwestorem. Kluczowym jest, aby przed przystąpieniem do pracy poznać jego wszystkie potrzeby i oczekiwania. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z dużym entuzjazmem. Efektywność w działaniu zapewnia nam połączenie wieloletniej praktyki ze znajomością najnowszych trendów w architekturze, oraz aranżacji wnętrz. Dodatkowo współpracujemy z wieloma profesjonalnymi firmami z branż budowlanej, wykończeniowej oraz stolarskiej, które z przyjemnością służą wsparciem na każdym etapie realizacji.Współpraca z MILK/DESIGNS jest gwarancją nie tylko pięknego wnętrza, ale i wsparcia w całym procesie realizacyjnym, dzięki czemu zaufało nam szerokie grono klientów z całej Polski.
Interesuje się aranżacją wnętrz oraz prowadzę własne studio projektowania.Każdy projekt traktuję indywidualnie. Zadowolenie klienta to mój priorytet. To Państwo będziecie żyli w zaprojektowanych wnętrzach i spędzali w nich czas, dlatego Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze. Robię to w czym jestem najlepsza z pasją, starając się realizować wszystkie życzenia klienta.
Projektujemy z pasji. Skala nie ma znaczenia. Kuchnia czy restauracja, do każdej z nich podejdziemy z entuzjazmem. Uwielbiamy oglądać jak pomysły, pragnienia, przyzwyczajenia przenoszą się na pomieszczenia, meble i materiały.Nie chodzimy z głową w chmurach, z pełnym profesjonalizmem realizujemy powierzone nam zadania. Mamy szerokie rozeznanie w branży. Prowadzimy przedsięwzięcia od pierwszych szkiców, aż po przekazanie kluczy do gotowego obiektu.
Zawsze wykonuję swoje projekty z uwagą na potrzeby moich klientów, ich upodobania, preferencje i warunki życia, to wszystko jest dla mnie niezwykle istotne. Uważam, że projekt odniesie sukces tylko wtedy, gdy zostanie starannie przemyślany, nie tylko z dekoracyjnego punktu widzenia, ale przede wszystkim z funkcjonalnego punktu widzenia. W ten sposób pomagam swoim klientom w ponownym wyobrażeniu sobie ich domów, pokazując im możliwości, które nie istniały, aby udoskonalić i osiągnąć optymalną wizję, którą Państwo pokochacie, nie tylko dlatego, że jest piękna, ale ponieważ jest Wasza.
/ wierzymy, że:/ forma powinna współgrać z funkcjonalnością / architektura tkwi w szczególe / każde wnętrze jest przestrzenią dla sztuki / człowiek nadaje przestrzeni niepowtarzalny charakter / komunikacja to klucz do sukcesu
W naszej pracowni projektujemy mieszkania, domy i wnętrza komercyjne, w tym sklepy i restauracje. W projektowaniu skupiamy się przede wszystkim na rozpoznaniu potrzeb przyszłych mieszkańców i użytkowników, by poprzez optymalne rozwiązania projektowe maksymalnie wykorzystać potencjał wnętrza. Staramy się elastycznie reagować na oczekiwania Klientów, dlatego przygotowaliśmy pakiety projektowe, na bazie których tworzymy indywidualne oferty dopasowane do potrzeb Klienta, potencjału wnętrza i budżetu inwestycji.
Projektowanie to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Aby pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach sztuki ukończyłam studia magisterskie na kierunku wzornictwo. Szkoła ta znacznie poszerzyła moją wiedzę i spectrum działania. Ambicja, dążenie do doskonałości i jak najwyższa jakość to cechy które nakazały mi kontynuowanie edukacji w najbliższym mi kierunku.Cenię projektantów, którzy potrafią bawić się wzornictwem i nie myślą szablonowo. Mój wzór i inspiracja twórcza to Patricia Urquiola. Inspiracje czerpię dociekliwie obserwując otoczenie, tworząc początkowe szkice a następnie oryginalne projekty
MONOO ARCHITEKCI to pracownia projektowa, która specjalizuje się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmujemy się również tworzeniem wizualizacji architektonicznych, identyfikacją wizualną oraz fotografią. Szczególny nacisk stawiamy na funkcjonalność, prostotę i minimalizm, dbając jednocześnie o detale. Staramy się projektować używając „szczerych” materiałów takich jak: drewno, beton, cegła, kamień, szkło. Przy kreowaniu przestrzeni stosujemy oszczędne formy, grę geometrii i światła.Naszym mottem jest „less is more”. Wierzymy, że mniej znaczy więcej pomimo tego, że niełatwa do zaprojektowania jest dobra, funkcjonalna i prosta forma. Staramy się dążyć w swoich projektach do spójnych i logicznych rozwiązań, jednocześnie zaspokajać wymagania inwestora.
W swojej pracy wykorzystuję niebanalne rozwiązania, aby każde wnętrze było oryginalne. Ogromne znaczenie ma dla mnie wygoda i zadowolenie inwestora, dlatego przygotowuję funkcjonalne i przemyślane projekty. Potrafię zrozumieć indywidualne potrzeby użytkowników przestrzeni i przenieść pomysły do wnętrz jako spójną całość.
Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni, tak, aby była ona przede wszystkim ergonomiczna i użyteczna, używając przy tym najnowszych trendów i technologii. Sprawimy, że odszukacie swój ideał we wnętrzu i poczujecie się wyjątkowo. Podchodzimy do Klientów bardzo indywidualnie, wysłuchujemy Waszych potrzeb i wizji. Posiadamy bogatą wyobraźnie i szeroką wiedzę, co w kompilacji stworzy Wasze wymarzone wnętrze. Naszą wizytówką jest twierdzenie, że dobrze zaprojektowane wnętrze nie wymaga ozdabiania. W projektach domów kierujemy się sercem, tak, aby każda przestrzeń stała się przestronna, wygodna i prosta. Kochamy struktury materiałów, detale i grę światłem – to dla nas znaczy Architektura.
MOONFIELD STUDIO to pracownia projektowa, założona przez miłośnika pięknych przestrzeni, architekta wnętrz Artura Zduna, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To miejsce w którym skupiamy zespół ludzi z wiedzą, doświadczeniem, pasjami i nieszablonowymi pomysłami. Naszą misją jest projektowanie przestrzeni pięknych i wyjątkowych, które będą przynosić naszym inwestorom komfort i wspaniałe samopoczucie przez wiele lat.
Zajmujemy się projektami z zakresu architektury, architektury krajobrazu oraz wnętrz. Wykonujemy projekty zarówno dla inwestorów prywatnych jak i publicznych. Do projektowania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Skupiamy się na potrzebach inwestora, tworząc indywidualne rozwiązania. Zależy nam na połączeniu ciekawej, prostej formy z funkcjonalnością i zasadami ergonomii.
Studio Projektowe MVision. Zajmujemy się projektami wnętrz zarówno prywatnych, jak i publicznych.
Nazywam się Marek Myszkowski. Od 18 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz, poprzez swoje prace chciałbym zaprosić Państwa do współpracy.Wykonam dla Państwa na indywidualne życzenie, kompleksowo projekty wnętrz,całych mieszkań jak i domów.Pomogę również przy pojedyńczych aranżacjach takich jak:projekty kuchni projekty łazienek projekty salonów projekty mebli tj szafy, garderoby, spiżarnie itpJestem w stanie w konkurencyjnych cenach zaproponować Państwu:meble na wymiar elementy wyposażenia wnętrz i wystroju dobór wykonawców i producentów Współpracuję z ekipą remontową, która jest w stanie wykonać remont mieszkania pod mój projektZapraszam do współpracy...
Stawiam na jakość i oryginalny styl projektów - możesz być pewny, że jeśli podejmiemy współpracę, Twój projekt nie będzie kolejnym ,,odklepanym'' projektem, a wyjątkową propozycją, przygotowaną indywidualnie na podstawie uzgodnionych wytycznych i inspiracji. Doświadczenie na budowie - dzięki niemu proponuje praktyczne rozwiązania, przykładam dużą wagę do technicznych aspektów projektu oraz możliwości wdrożenia go w życie.Dopasowanie do budżetu - od początku współpracy uwzględniam budżet inwestora na wykończenie, przygotowuje kosztorys oraz dopasowuje produkty do ustalonego budżetu.Bezpośredni kontakt - osoba z którą się skontaktujesz i której podasz wytyczne do projektu, to ta sama osoba, która będzie wykonywać wszystkie kluczowe elementy Twojego projektu. Możesz liczyć na moje osobiste zaangażowanie oraz być spokojnym o efekty współpracy.Kompleksowa usługa - całościowo zajmę się Twoim wnętrzem w uzgodnionym zakresie, zaprojektuje wszystkie pomieszczenia w spójnym stylu, polecę wykonawców, sklepy z wyposażeniem wnętrz, w razie potrzeby mogę nadzorować i koordynować remont, zamówić materiały, zorganizować sprzątanie i sesje zdjęciową.
NABOO to pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Zajmujemy się również wzornictwem przemysłowym, renowacją mebli i grafiką. Kompleksowy projekt obejmuje fotorealistyczne wizualizacje, rysunki wykonawcze, dobór materiałów oraz autorski nadzór nad realizacją. Współpracujemy z wykwalifikowanymi firmami z branży budowlanej zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta. Zespół projektowy: Aneta Dudek, Martyna Leśniewska.
Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Od ponad dwóch lat pracuję jako freelancer i wykonuję projekty wnętrz na zlecenie.. Na swoim koncie mam kilkadziesiąt projektów wnętrz  domów jednorodzinnych oraz mieszkań. W swoich projektach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność. Uważam też, że bardzo ważną rolę we wnętrzu gra KOLOR. Staram się go przemycić do każdego projektowanego przez siebie wnętrza.
Jesteśmy studiem zajmującym się szeroko pojętym designem. Projektujemy wnętrza mieszkalne, wnętrza użyteczności publicznej a także wzornictwo przemysłowe. Oferujemy różne formy współpracy od porad w doborze mebli, wykończeń i rozkładu funkcjonalnego, po kompleksowy projekt wnętrza wraz z nadzorem autorskim.W swoich projektach staramy się znaleźć balans pomiędzy Państwa preferencjami stylistycznymi a funkcjonalnością tak by stworzone wnętrze zapewniało komfort użytkowania a także cieszyło estetyką.
Chcemy aby wnętrza były wyjątkowe i wyrażały naszych klientów.Przy pomocy rzemiosła, wiedzy, zaangażowania i profesjonalnego podejścia pragniemy stworzyć miejsce, które będzie odzwierciedlało waszą osobowość, charakter, styl życia, a także będzie wychodziło na przeciw wszystkim potrzebom.Projektujemy wnętrza emocjami. To "emocje" jako efekt finalny mają królować we wnętrzach: dawać radość, szczęście, być miejscem dla rodziny i przyjaciół.Nasza praca polega na ciągłej logistyce. Tworzymy wnętrza, w których praktyczne i funkcjonalne rozwiązania to podstawa.
Noreststudio to krakowskie biuro architektury wnętrz zajmujące się projektowaniem przestrzeni prywatnych i publicznych na terenie całej Polski. Naszą pasją jest tworzenie miejsc przyjaznych ludziom, odpowiadającym ich potrzebom. Kręcą nas przestrzenie ponadczasowe, funkcjonalne, pełne detalu i piękna.Oferta:projektowanie wnętrz domów i mieszkań projektowanie wnętrz komercyjnych, biurowych, recepcji, lobby, sali konferencyjnych projektowanie wnętrz obiektów usługowych projektowanie wnętrz sklepów, showroomów wykonywanie projektów i wizualizacji wnętrz inwestycji deweloperskich opracowywanie kart mieszkań konsultacje projektowe nadzór autorski nad realizacją projektu inwentaryzacje architektoniczne wizualizacje 3d
NOVI projektowanie specjalizuje się w projektach, aranżacjach wnętrz mieszkań, domów, ale także pojedynczych aranżacjach wnętrz o określonym przeznaczeniu np. projekt łazienki, projekt kuchni oraz aranżacją wnętrz publicznych takich jak – restauracje, bary, biura. Szukam rozwiązań ciekawych i harmonijnych, by w całości sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klienta. Wychodzę z założenia, że realizacja nie musi być droga a najważniejszy jest pomysł.
Projektowanie wnętrz Warszawa. Stwórzmy razem wnętrze, o którym marzysz. Mamy duże doświadczenie i zespół zaufanych fachowców. Zrealizujemy każdy projekt. Zadzwoń! +48 732 831 842 https://nowe-komfortowe.pl
architekt wnętrz, artysta plastyk, grafik 3d, wizualizator
P. S.-projekt to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz. Jestem ambitną, pełną pasji i zaangażowania osobą. Działam na budżecie podanym przez klienta niezależnie od jego wysokości.Pracuję w Środzie Wlkp ale chętnie dojadę do każdego klienta w promieniu do 150 km (nie dotyczy pojedynczego pomieszczenia). Współpracuję z wykonawcami, dlatego istnieje możliwość wykonania projektu wraz z wykończeniem - kompleksowa usługa w jednym miejscu.Oferuję wizualizacje, projekty wnętrz i mebli. Pomogę zarówno przy remoncie jaki i wykończeniu mieszkania lub domu!
Firma rodzinna działa od 2005 r. Posiadamy liczne grono stałych klientów. Naszą najlepszą reklamą jest nasza praca i zadowoleni klienci....:)? Jako nieliczni aranżujemy i sami wykonujemy prace remontowe zgodnie ze sztuką budowlaną, /nie mamy podwykonawców/ co gwarantuje wysoką jakość usług...?‍♂️☎️ 600822960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Usługi Budowlane Marek Gramatyka Profesjonalnie&Kompleksowo Wnętrze dostosowane do twoich potrzeb...* Aranżacje* Budowa* Remonty* Wykończenia pod klucz* Profesjonalnie&Kompleksowo * ?‍♂️☎️ 600822960 Zapewniamy Państwu kompleksowe remonty wnętrz lub wybranych elementów pomieszczeń poprzez odpowiednie dobranie formy, kształtu, kolorystyki, materiałów aż do realizacji z nadzorem autorskim. Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie realizowanej usługi... Usługi Budowlane Marek Gramatyka Profesjonalnie&Kompleksowo ?‍♂️☎️ 600822960 https://www.facebook.com/marekgramatyka/# https://www.facebook.com/groups/1513736648927260/?ref=group_cover marek539@op.pl Akademia&Inspiracji Projektowanie Trendy Design Aranżacje Wystrój Wnętrz ? Zapraszam na subiektywny przegląd ... Grupa nie tylko uczy i edukuje, ale także inspiruje ... . Właśnie dlatego przygotowałem niecodzienny ciekawy zestaw aranżacji , który sprawdzi jaki ze stylów wnętrzarskich dostępnych na naszej stronie jest Wam najbliższy. Mówi się, że wnętrze naszego domu to odzwierciedlenie naszej duszy, pasji i charakteru. W przygotowanym zapisie. .. znajdziecie nie tylko odniesienia do wnętrz, ale także stylu życia i pragnień... Czas realizacji to najlepsze chwile... wtedy wszystkie idee nabierają kształtów, teoria staje się rzeczywistością, przestrzeń zaczyna żyć... zapraszam do komentowania i dzielenia się tym wszystkim co jest naszą pasją .:)?
Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca ale i ogromna przyjemność i wielka pasja... Zajmujemy się kompleksową usługą projektowania, od inwentaryzacji, poprzez prace nad wizualizacjami 3D, pomoc w zakupach, przygotowywanie specyfikacji materiałowych i rysunków wykonawczych aż po nadzór autorski. Słuchamy Inwestorów, staramy się sprostać ich oczekiwaniom i służyć pomocą na każdym etapie wykończenia wnętrza od planowania po realizację... Projekt online, taką usługę też możesz u nas zamówić... Harmonia i estetyczna równowaga to nasz klucz do projektowania...Przestronnie, funkcjonalnie, komfortowo, o alternatywnym charakterze... Poznajemy osobowość i styl Waszego życia, by stworzyć coś wyłącznie dla Was. Wydobywamy z przestrzeni to, co najlepsze i maksymalnie ją wykorzystujemy. Cenimy innowacyjność, prostotę form, naturalność materiałów, oryginalność zestawień, dzięki którym projekty nabierają niekonwencjonalnego charakteru...
Interesują Ciebie wnętrza? Mnie również 🙂Nazywam się Piotrek i pomagam branży aranżacji wnętrz w początkowym i końcowym etapie prac.Jako Geodeta, przygotowuje inwentaryzację pomieszczeń, zgodnie z normą (ISO 9836). Stanowi to początkowy element przy projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dodatkowo Klient uzyskuje, wysokiej jakości opracowanie techniczne, które posłuży mu na lata. Wynikiem pracy jest projekt w formacie: *obj (model 3D), *pdf (raport 2D wraz z wymiarami i elementami uposażenia), *png (rzuty ścian wraz z wymiarami i elementami uposażenia), *wizualizacja w chmurze onlline (ułatwia współprace z Klientem).Jako Fotograf, przygotowuje sesję zdjęciową zaranżowanych wnętrz. Stanowi to efekt końcowy projektu, lecz ważny do aktywności na mediach społecznościowych jak i pokazaniu nowym Klientom spodziwanego efektu współpracy. Sesję wykonuje zgodnie ze sztuką architektoniczną i odzorowaniem poprawnie kolorów. Wynikiem pracy są posortowane katalogi zdjeć, dostosowane indywidualnie do: mediów społecznościowych, witryny internetowych, witryn ogłoszeniowych.Zachęcam do WspółpracyPozdrawiam, Piotr Bordzań
Witaj, prowadzę studio mebli , wykonujemy meble do mieszkań i domów. Doradzamy i pomagamy na każdym etapie.
Studio po.mysł nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, lecz realizujemy również projekty zdalnie na terenie całej Polski i zagranicy.
Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, lecz realizujemy również projekty zdalnie na terenie całej Polski i zagranicy.
Projektujemy efektowne i funkcjonalne wnętrza. Nasze aranżacje są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, tworząc spójną całość. Przykładamy szczególną wagę do każdego detalu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i stylem, w jakim je tworzymy 🙂
Nazywam się Kinga Zdżalik, jestem właścicielką i projektantem prowadzącym Pracowni Projektowej. Projektowanie wnętrz i mebli jest moją pasją od wielu lat. Zdobyłam wykształcenie oraz doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu stała się ona moją pracą i codziennie daje mi mnóstwo satysfakcji.Ukończyłam studia na wydziale Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uczestniczyłam w szeregu warsztatów, szkoleń i kursów certyfikowanych przez MEN, z zakresu m.in. projektowania mebli, fotografii wnętrz i Home Staging. Od paru lat współpracuję z profesjonalną firmą meblową Drewmax Bis Jaroszyn, dla której tworzę projekty kuchni, mebli i sprawuję nad nimi nadzór autorski.Zespół mojej Pracowni, to pozytywni ludzie z wielkim wyczuciem stylu i otwartością na nowe wyzwania. Projektujemy z pasją, wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Szanujemy Wasze zdanie, czas i pieniądze. We wszystkie projekty wkładamy serce i pełne zaangażowanie, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy czuł się w swoim domu, mieszkaniu, czy pokoju „u siebie”. Szukamy rozwiązań niesztampowych i funkcjonalnych, a dokumentację przygotowujemy tak, aby była zrozumiała i czytelna.Jesteśmy szczerzy, prawdziwi i stawiamy na najwyższą jakość. Dlatego każde słowo, grafika czy zdjęcie, które znajdziecie na tej stronie, są naszego autorstwa. Pracując nad Waszymi projektami, korzystamy z lokalnych firm, podwykonawców i producentów. Wierzymy, że w ten sposób wspieramy rozwój naszej lubelskiej społeczności.Do zobaczenia w Pracowni ?
Kierując się niezwykłym pragnieniem kreatywnych doświadczeń powstała Pracownia Projektowa Siedem. 20 letnie doświadczenie w projektowaniu mebli i wnętrz i jasno określony cel gwarantuje sukces. Cel: projektować zaskakująco i funkcjonalnie, tak aby ludzie mogli cieszyć się efektami współpracy. Gwarantowana dobra atmosfera podczas pracy nad wnętrzem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i aranżacji wnętrz prywatnych. Współpraca zw sprawdzonymi wykonawcami gwarantuje, że projekt zostanie zrealizowany starannie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z możliwie najwyższą jakością. Znajomość technologii, możliwości produkcyjnych mebli, materiałowych, umożliwiają realizację najtrudniejszych tematów i uzyskanie najwyższej jakości mebli.
Nazywam się Beata Bandura-Maciąg. Jestem architektem wnętrz. Skończyłam Łódzką Szkołę Projektowania i Reklamy - kierunek Architektura Wnętrz.Od ponad 20 lat pasjonuje mnie realizowanie marzeń klientów, o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Zajmuję się architekturą mieszkań i firm. Sprawiam, że otaczający nas świat staje się piękniejszy. Pracuję nad tym, aby miejsce w którym najczęściej przebywamy, było przytulne i przyjemne dla oka. Aby było to miejsce, w którym czujemy się dobrze sami, z rodziną czy też z przyjaciółmi.Istotne dla mnie jest, aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób dla których je wykonuję.Spełnianie oczekiwań klientów jest najważniejsze. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego projektu podchodzę z radością i entuzjazmem, który pozwala mi zaprojektować zarówno wnętrze domu jednorodzinnego, czy miejsce użyteczności publicznej jak i nawet jedno pomieszczenie w trzypokojowym mieszkaniu.Uważnie wsłuchuję się w oczekiwania klientów, których sugestie i spostrzeżenia w dużym stopniu wzbogacają moją pracę i umożliwiają mi realizowanie coraz bardziej wysublimowanych projektów. Zadowoleni klienci doceniają moją wiedzę, umiejętność słuchania, konsekwencję i wyniki pracy. Kreatywnie podchodzę do realizacji powierzonych zadań. Moje zdolności organizacyjne, zaangażowanie i dyspozycyjność pomagają mi w skutecznym wykonywaniu zawodu.
Pracownię w 2014 roku stworzyłam ja Magdalena Mikołajczyk. Od zawsze pasjonuje się fotografią, grafiką, sztuką i designem we wszystkich obszarach. Wiem, że profesjonalizm nie jest dziełem przypadku, wiec bezustannie się rozwijam i podejmuje nowe wyzwania w życiu zawodowym jaki prywatnym. Podstawowym obszarem biznesowym pracowni jest współpraca z klientem indywidualnym. Specjalizuje się w architekturze wnętrz ale od zawsze fascynowała mnie architektura i po 10 latach prowadzenia pracowni spełniam swoje kolejne marzenia, stworzyłam zespół architektów, inżynierów, wykonawców tak aby móc kompleksowo zaprojektować i wybudować Twój Dom.
zietarska.pl to autorska pracownia architektury wnętrz założona i prowadzona przez arch. Monikę Ziętarską. Architekt z powołania i wykształcenia. Absolwentkę Politechniki Gdańskiej. Architekt z bogatym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz inwestycji komercyjnych. Miłośniczkę architektury i dobrego designu. Masz pytania dotyczące przebiegu współpracy i procesu projektowego? Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i portfolio na stronie www Masz już wybrany lokal i chciałbyś poznać więcej szczegółów i dokładną ofertę? Zapraszam na spotkanie przy kawie do biura w centrum Gdańska. Adres i dane znajdziesz w zakładce kontakt
Aranżacja i projektowanie wnętrz i ogrodów to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim ogromna przyjemność, pasja. Każdy projekt jest bowiem dla mnie wielką przygodą. Dzięki  nieustannie wzbogacanemu  doświadczeniu i wciąż rozwijanej kreatywności  od 2008 roku tworzę przestrzeń „uszytą na miarę“ tak, byś poczuł się w niej komfortowo i wyjątkowo. Dobry projekt jest pierwszym z kroków na drodze do stworzenia mieszkania lub ogrodu zgodnego z  potrzebami użytkowników. Zależy mi na tym, by przestrzeń współgrała z osobowością mieszkańców,  bo tylko wtedy dom czy ogród stanie się tym wyjątkowym miejscem, które inspiruje i pozwala wypocząć.  Dlatego zapraszam Cię do wspólnej kreacji Twojego miejsca na ziemi, byśmy razem mogli być świadkami tego, jak pomysły nabierają realnych kształtów, a wizje zaczynają tworzyć rzeczywistość.
Projektowaniem wnętrz zajmuję się już prawie 30 lat Jestem absolwentem krakowskiej ASP - kierunek Architektura Wnętrz. Jeżeli ma to jeszcze jakieś znaczenie... Projektuję właściwie tylko wnętrza mieszkalne - bo w nich się najlepiej czuję ale gdyby trafił się ciekawy temat wnętrz publicznych, to czemu nie? Działam na terenie Rzeszowa, Podkarpacia i Polski południowo wschodniej. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zaspokajaniem potrzeb moich klientów, na pierwszym planie stawiając ich oczekiwania, funkcjonalność rozwiązań z których mają korzystać w codziennym życiu oraz fakt, żeby wnętrza które projektuję zachęcały do powrotu do nich po całym dniu pracy. Inaczej mówiąc - żeby moi klienci dobrze się w nich czuli.
Progetti Architektura tworzą projektanci wnętrz z pasją do tworzenia. Łączy nas jedno- miłość do piękna. Zdajemy sobie sprawę, że "piękno" dla każdego ma inną definicję, dlatego nasze projekty są szyte na miarę. Słuchamy Klienta i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Przenosimy fantazje i potrzeby do rzeczywistości. W efekcie powstają estetyczne wnętrza, które cechują się jednocześnie funkcjonalnością i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. W branży wnętrzarskiej rozwijamy się od 18 lat. Długoletnie doświadczenie sprawia, że projektowanie nie ma dla nas tajemnic. Jednak wciąż każdy kolejny projekt traktujemy jako wyzwanie i możliwość uwolnienia naszej nieograniczonej artystycznej fantazji, połączonej z możliwościami technicznymi naszych czasów.Zapraszamy do kontaktu: tel. (22) 244 23 83 , e-mail: warszawa@progetti.pl
Projektowanie Wnętrz Online tworzy grupa pasjonatów pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Największą radość i satysfakcję z projektowania daje nam zadowolenie klientów. Jest to cel, do którego dążymy przy realizacji wszystkich projektów. Podchodzimy do poszczególnych zleceń indywidualnie, tak aby stworzyć zarówno funkcjonalne jak i estetyczne rozwiązania. Poświęcając się aranżacji wnętrz szukamy inspiracji w otaczającym nas środowisku oraz motywu przewodniego, który ma wyrażać unikalny klimat miejsca i odzwierciedlać charakter ich właścicieli.
Architekt Wnętrz Stargard, Szczecin, Goleniów Projektowanie wnętrz Stargard, Szczecin, Goleniów – Autorskie Projekty Wnętrz Mieszkań, Domów, Biur, Restauracji. Anna Błaszczuk – Projektant Wnętrz Stargard, Szczecin, Goleniów Jestem dyplomowaną magister sztuki, absolwentką kierunku architektura wnętrz w specjalności projektowanie wnętrz. Działalność projektową rozpoczęłam już na studiach w Poznaniu i prowadzę ją do dziś. W moim portfolio znajdują się projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz projekty wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Projekty wnętrz wykonuję w zależności od wizji klienta, od klasycyzmu po modernizm z odważnymi dominantami. Lubię autorsko dobierać style artystyczne podczas projektowania wnętrz w zależności od lokalizacji, otoczenia, powierzchni i kubatury obiektu. Podczas projektowania wykorzystuję autorskie modele meblarskie, najnowsze technologie materiałowe wykończeń oraz światowe trendy i style wnętrzarskie. Wszystko po to aby projekt wnętrza był indywidualny i przewyższał Państwa oczekiwania. https://www.blaszczukstudio.pl/
Od zawsze pasjonując się designem konsekwentnie rozwijałyśmy swoje umiejętności w tym kierunku. Po ukończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie rozpoczęłyśmy studia na Wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, które zakończyłyśmy dyplomem magisterskim. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem skupiając się głównie na architekturze wnętrz. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni odpowiadających indywidualnym potrzebom każdego klienta – wnętrz nie tylko pięknych, ale również praktycznych, nie tylko modnych, ale również ponadczasowych. Piękno tkwi w prostocie 😉
Projektujemy ponadczasowe oraz eleganckie wnętrza, ale również w prosty i nowoczesny sposób. Staramy się stworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą łączyć ze sobą styl i funkcjonalność, nie zapominając o jakości, budżecie i harmonogramie. Doświadczenie, znajomość rynku, wiedza oraz wrażliwość na detale powoduje, iż jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu, która obejmuje każdy etap działań od koncepcji po realizację i nadzór autorski.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm w tym co robimy, pozwala nam realizować obsługę zarówno odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych na najwyższym poziomie. Ważne, aby wszystko co w życiu robimy robić dobrze lub też nie robić tego wcale. To maksyma, która określa sposób działania w branży wyposażenia wnętrz firmę Qualita. Wszystko co robimy staramy się robić z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu udaję nam się stworzyć z klientami unikalne wnętrza. Naszą inspiracją są potrzeby Klientów, pragniemy zapewnić im dostępność oferty towarów na najwyższym światowym poziomie oraz profesjonalną obsługę sprzedaży realizowaną przez wykwalifikowanych sprzedawców, doradców i architektów wnętrz. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zrealizować swoje marzenia o wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu.
Jesteśmy grupą pasjonatów zajmujących się od lat betonem architektonicznym, żywicami i laminatami.Z zapałem podchodzimy do nowych projektów i wyzwań, dających nam możliwość łączenia betonu z innymi materiałami, takimi jak żywice czy drewno.Z przyjemnością doradzimy, zaprojektujemy, oraz wykonamy indywidualne zlecenia, zarówno na projekty wielkoseryjne jak i pojedyncze elementy.Działamy w obszarze betonowych elementów dekoracyjnych, figur ogrodowych, żywej reklamy, dekoracji ściennych i blatów betonowych.Masz nietypowy pomysł ? Chcesz skonsultować go z fachowcem ?Chętnie doradzimy i pomożemy w realizacji.
remade studio to projekt, który powstał ze współpracy dwóch architektek Joanny Jasiewicz (Re-projekt studio) i Mai Dylewskiej (MAD Studio Projektowe).Na co dzień zajmujemy się architekturą i architekturą wnętrz. Najchętniej działamy z obiektami istniejącymi, również tymi zabytkowymi, które wymagają remontu, rewitalizacji, przebudowy, czy też rozbudowy, ale podejmiemy się również projektu wnętrz w nowych obiektach.W projektowaniu kierujemy się ideą „less but better”.
Podstawą działalności firmy RMP STUDIO BOCHNIA jest tworzenie kompleksowych projektów aranżacji wnętrz. Faktem, który nas wyróżnia jest zakres naszej działalności – od projektu po kompleksową realizację. Najpierw jest wizja, potem projekt, a na koniec wykonawstwo.
Mamy świadomość, że z upływem czasu zmieniają się trendy w aranżacji wnętrz, budynki niszczeją, farby na ścianach tracą blask, a ilość pokoi w domu czy mieszkaniu staje się niewystarczająca. Wiemy również, że kupując nowe mieszkanie marzycie o wnętrzu idealnym dla siebie i swojej rodziny.Rozbudowani starają się spełniać wszystkie Wasze wizje. Bardzo ważne jest dla nas podążanie za nowinkami technologicznymi, wciąż wyszukujemy i poznajemy najnowsze trendy. Dzięki temu możemy zaproponować Wam najwygodniejsze, najbardziej ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Dla Was zmieniamy dotychczasowe wnętrza na takie, które zachwycą swoim wyglądem i funkcjonalnością. Na każdym etapie remontu gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów.Zapraszamy do współpracy 🙂
Witamy! RzutNaProjekt to strefa projektowa, w której powstają wnętrza dopasowane do ich mieszkańców. Do każdego wnętrza podchodzimy indywidualnie. Nie zapominamy również o tym by było to zaprojektowane w funkcjonalny i estetyczny sposób!
Jesteśmy producentem ekskluzywnych saun fińskich, parowych oraz infrared tworzonych na wymiar.
Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz stacjonarnie oraz on-line, dzięki czemu możemy projektować wnętrza prywatne i komercyjne na całym świecie. Projektowanie wnętrz, ogrodów, Waszego "skrawka" wymarzonej przestrzeni to nasza pasja, a zarazem praca, którą wykonujemy na co dzień. Zachęcam do współpracy!
Senkoart Design to online biuro projektowe, które zdalnie przygotuje nowoczesny projekt z użyciem najnowszych trendów aranżacyjnych.
Projektuję wnętrza domów, apartamentów i mieszkań. Fundamentalnym założeniem jest tworzenie wnętrz dla Klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i trybem życia, funkcjonalnych, komfortowych, eleganckich i niebanalnych. Projektuję kompleksowe aranżacje całych mieszkań, domów, przestrzeni publicznych, oraz wykonuję poszczególne pomieszczenia takie jak łazienki czy kuchnie. Tworzę w różnych stylach i dbam o indywidualne podejście do każdej przestrzeni i każdego klienta. Działam na terenie Wrocława a także całej Polski.
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem fotorealistycznych wizualizacji.
Architekt i kreator wnętrz.. koneserka piękna
Projekty wnętrz prywatnych, mieszkań i domów. Projekty koncepcyjne, kompleksowe, nadzór autorski.
Nasze projekty charakteryzują nieprzeciętne walory estetyczne. Tworzymy eleganckie, doskonałe kompozycyjnie, harmonijne oraz komfortowe wnętrza. Przebywanie w nich to czysta przyjemność. Projektując nowoczesne przestrzenie, czerpiemy inspiracje z bogatej historii architektury i wzornictwa, a także sięgamy po klasykę designu. Bliskie są nam aranżacje klasyczne, minimalistyczne, industrialne, loftowe, w stylu glamour czy vintage. Cały czas obserwujemy najnowsze trendy w architekturze wnętrz i szukamy inspiracji w światowym designie. Tworzymy nową jakość przestrzeni, łącząc wyjątkowe idee, najlepsze wzornictwo oraz oryginalne produkty. Łączymy formy i style, by stworzyć wyrafinowane, ponadczasowe, luksusowe wnętrza, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Polska marka mebli i dodatków w stylu industrialnym z Niemiec, a dokładnie nowy showroom tworzony z pasją w Szczecinie chociaż prosto z Hamburga, gdzie przemysłowy charakter wnętrz kocha i wciąż tworzy dalej naprawdę wielu...Zapraszamy do kontaktu i współpracy Architektów i Projektantów wnętrz, a Klientów na udane zakupy wsparte wiedzą, doświadczeniem w aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych naszego wyjątkowego zespołu!Do usłyszenia! Do zobaczenia!STRONGROOM Polska
Pracownia projektowania wnętrz i architektury krajobrazu, która powstała z pasji i zamiłowania do rzeczy pięknych i ponadczasowych. Architektura to dla nas gra kolorów, tekstur i światła. To zmienność pór roku, pory dnia. Nie podążamy ślepo za trendami, a staramy się urzeczywistnić marzenia i oczekiwania naszych Klientów. Wykreować przestrzeń, w której będą czuć się dobrze. "Zaprojektuj swoją rzeczywistość" (z nami) to myśl, która nam przyświeca.
Witaj! Mamy dla Ciebie nowy Dobry Pomysł! Chętnie zmienimy Twoje otoczenie mieszkania,nowej restauracji, pomieszczenia, biura, food trucka– nie boimy się niczego! Naszym celem jest stworzenie indywidualnej i wyjątkowej przestrzeni specjalnie dla Ciebie. Często niewielkim nakładem czasu oraz pracy można zmienić pomieszczenie o 180 stopni. Dzięki naszej metamorfozie szybko znajdziesz kupca na swój lokal.
IMAGO - Studio projektowania wnętrz i grafiki. Aranżacja wnętrz prywatnych i komercyjnych. Kreator nieszablonowych przestrzeni.
Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2006, na swoim koncie posiadam wiele oryginalnych realizacji, które cieszą estetyką a przestrzeń została wykorzystana z dbałością o każdy centymetr. Wykonuję również projekty elewacji, oraz zagospodarowania terenu. Mogę zaoferować kompleksową obsługę zaprojektowania domu zarówno do wewnątrz jak i od zewnątrz.Zapraszam do współpracy Anna Cisło
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się studiem projektowym z Wrocławia. Projektujemy wnętrza: - mieszkalne (domy, mieszkania, apartamenty) - komercyjne (biura, hotele, lokale usługowe) oraz - projekty mebli na indywidualne zamówienieGłównie działamy na obszarze Wrocławia i okolic, ale również przyjmujemy zlecenia na projekty zdalne.Nasze projekty wykonujemy w różnorodnej stylistyce łącząc funkcjonalizm, estetykę i technologię.Ponadto prowadzimy sklep internetowy z dodatkami do wnętrz, które tworzone są ręcznie z naturalnych materiałów. www.sklep-studio98.pl
Jesteśmy zespołem architektów i projektantów wnętrz. Swoją przygodę zaczęliśmy w 2005 roku od współpracy ze stolarzami przy tworzeniu indywidualnych projektów mebli a także ich realizowania. W 2009 roku rozszerzyliśmy swoje działania o projektowanie wnętrz i architektury, a poprzez nadzór autorski pomagamy zrealizować projekt. Tworzymy projekty od koncepcji po samo wykonanie współpracując z różnymi firmami wykonawczymi. Działamy głównie we Wrocławiu i okolicach ale nie stanowi dla nas problemu praca w innych miejscowościach czy praca zdalna online, stąd w swoim portfolio mamy realizacje projektów w różnych regionach Polski.Wykonujemy projekty podstawowe oraz kompleksowe - zależnie od potrzeb i preferencji klienta.Zachęcamy do współpracy!
Wnętrze nie może być tylko ładne, musi być też funkcjonalne. Moja pracą (i pasją) jest stworzenie miejsca do którego będziesz codziennie wracać i nazywać domem. Jako Architekt Wnętrz oferuję kompleksowe prowadzenie projektu, od pomiarów aż po rysunki dla wykonawców oraz nadzór nad pracami remontowymi. Przygotuję układ funkcjonalny, wizualizacje pozwalające zobaczyć jak będzie wyglądać wnętrze, opis materiałów i mebli a także rysunki dla wykonawców. Zajmuję się projektami na terenie województw warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego, a także zdalnie - na terenie całej polski.
Wiemy,że dobre projektowanie wnętrz to coś więcej niż funkcjonalność i estetyka,dlatego stawiamy na najwyższą jakość i zaangażowanie w potrzeby Klienta aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza.PROFESJONALNE PROJEKTY I ARANŻACJE WNĘTRZ WIZUALIZACJE 3D NADZÓR AUTORSKI USŁUGI KOMPLEKSOWE(projekt i wykonawstwo)
Poszukujesz do współpracy architekta wnętrz?? Chętnie poznamy Twoje potrzeby, preferencje i gust, aby zaprojektować dla Ciebie miejsce, w którym poczujesz się najlepiej ! Dyskutujemy, doradzamy i łączymy nasze doświadczenia z Twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy elastyczni stylistycznie, zatem naszym zadaniem jest maksymalne wykorzystanie potencjału projektowanego pomieszczenia.Manufaktura SUBSTANTIVE??? Tak ! Istnieje takie miejsce na ziemi... Z wielkiej pasji do szeroko rozumianego designu posiadamy autorską linie produktów wyposażenia wnętrz.Zapraszamy do zapoznania się i współpracy 🙂
Jesteśmy młodym biurem projektowym, złożonym z architektów wnętrz oraz grafików, działającym na terenie całego Śląska. Pasjonujemy się wnętrzami, tworzymy je w oparciu o najnowsze trendy, własne doświadczenie oraz poczucie stylu. Nasze projekty dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Jesteśmy wszechstronni, aby móc kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz wykonawcze wnętrz mieszkalnych i publicznych, a także projektujemy meble na wymiar. Współpracujemy z szeregiem specjalistów i podwykonawców, co pozwala na sprawną realizację projektu.
Wspólnie połączyliśmy nasze najlepsze cechy by tworzyć firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Założyciele Szkic.DESIGN to doświadczony zespół, dla którego satysfakcja inwestora jest stawiana na pierwszym planie.Inerior Design / Projektowanie Wnętrz Nadzór autorski nad realizacją projektu Home staging Konsultacje projektowe Realistyczne wizualizacje wnętrz Projektowanie mebli Projekty online Kompleksowe projektowanie wnętrz.
Studio Szyk i Wnętrze zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz, elewacji oraz projektowaniem mebli. Decydując się na naszą usługę, otrzymasz: - rysunki techniczne; - fotorealistyczne wizualizacje; - pełną dokumentację techniczną dla wykonawców; - kosztorys użytych w projekcie mebli, materiałów i dodatków; - zestawienie materiałów użytych w projekcie; -fachową poradę oraz zakupy z architektem.
Jako fotograf specjalizuję się w dwóch dziedzinach fotografii ściśle ze sobą powiązanych. Pierwszą jest fotografia wnętrz i architektury, druga to fotografia biznesowa z dużym naciskiem na fotografię portretową i wizerunkową. Jako fotograf wnętrz tworzę atrakcyjne zdjęcia z naturalnym renderingiem. Każdą sesję wspieram oświetleniem studyjnym. Wymagający klienci w dziedzinie architektury, wystroju wnętrz i dekoracji wnętrz chcą aby ich produkty oraz projekty były odwzorowane jak najbardziej naturalnie, bez udziału techniki HDR.Po wielu szkoleniach w zakresie fotografii architektury i fotografii wnętrz oraz posiadając profesjonalny sprzęt do realizacji tego typu zleceń, tworzę wysokiej jakości obrazy o starannej kompozycji i kadrowaniu, harmonijne perspektywy z dbałością o oświetlenie i wierne odwzorowanie kolorów i faktur. Współpracuję z architektami, projektantami wnętrz i dekoratorami.Równolegle do mojej pracy jako fotograf wnętrz pracuję na co dzień w studio fotograficznym. Jestem fotografem portretowym i wizerunkowym, a także retuszerem. Na swoich zdjęciach zawsze staram się uchwycić te wyjątkowe i urzekające walory swoich modelek oraz klasę modeli.Osiągam swój charakterystyczny styl wizualny rozwijając go z sesji na sesję kończąc większość etapów pracy samodzielnie – od przygotowania studia i koncepcji pod konkretne zlecenie do post produkcji i retuszu końcowego materiału. Jestem w pełni biegły zarówno w środowisku pracy wewnątrz/studio, jak i na zewnątrz/plener.
Trzy Namioty to zlokalizowana w Lublinie pracownia architektury wnętrz, która wyróżnia się projektami uwzględniającymi chrześcijańskie wartości i stawia na dobre rozplanowanie funkcjonalne wnętrza.Każdy projekt wnętrza jest indywidualny, jak każdy Inwestor. Projekty mieszkań z naszej pracowni są szyte na miarę pod Wasze indywidualne pragnienia i styl życia. Dbałość o funkcję, motyw przewodni projektu i współpraca z Inwestorami owocują zapierającymi dech w piersiach, wygodnymi i nad wyraz dopasowanymi do Waszej rodziny przestrzeniami do mieszkania.Trzy Namioty powstały z powołania do budowania na Bogu. Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów i pracy na Politechnice Lubelskiej oraz doświadczeń projektowych są drugim filarem pracowni. Moją misją jest projektowanie wartościowych i funkcjonalnych przestrzeni przez wypełnianie słów z góry Tabor: "Jego słuchajcie". Po inspiracje projektowe najchętniej sięgam do Pisma Świętego, ale też do wszystkiego, co pokazuje chwałę Bożą.Chcę spełniać Wasze oczekiwania o pięknych, funkcjonalnych wnętrzach projektowanych z czułością i atencją, jak dla siebie. Cały proces projektowy zorganizowany jest tak, by maksymalnie ułatwić Państwu przejście przez tworzenie Waszego nowego wymarzonego miejsca do mieszkania.Odkryjmy najlepszy plan na Twoje mieszkanie! Olga Skoczylas
Mając świadomość tego, jak ważna jest przestrzeń, którą się otaczamy - w moich projektach zawsze staram się łączyć Twoje oczekiwania z dokładnie przemyślaną funkcją oraz garścią niepowtarzalności - wierzę, że te elementy przyczynią się do uśmiechu na Twojej twarzy po każdym przekroczeniu progu zaprojektowanych przeze mnie “czterech ścian”.Zapraszam do kontaktu! 🙂
UNICO Wnętrze Zamość to salon wyposażenia wnętrz i biuro projektowe. Jako jedna z niewielu firm w Zamościu oferujemy kompleksową realizację inwestycji: od projektu wnętrza, przez dobór i sprzedaż materiałów wykończeniowych, prace remontowe i montażowe aż po nadzór autorski nad realizacją. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.Oferujemy wnętrza skrojone na miarę Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Jesteśmy firmą, którą łączy w sobie biuro projektowe i salon wyposażenia wnętrz. W naszej siedzibie w Zamościu prowadzimy zarazem sprzedaż materiałów wykończeniowych, które możemy dobrać do Twojego projektu. Wiedząc jak istotną sprawą jest koszt realizacji wnętrz, potrafimy znaleźć zarówno luksusowe, jak i ekonomiczne rozwiązania.Zawsze uważnie wsłuchujemy się w wyobrażenia klientów na temat ich wymarzonych wnętrz. Nie ważne, czy ma to być miejsce pracy, odpoczynku czy rozrywki. Wnętrza mają podobać się przede wszystkim Tobie, a naszym zadaniem jest dopilnować, aby były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, praktyczne, przytulne. Oferując zarówno projekty wnętrz, jak i najnowsze propozycje z branży wyposażenia wnętrz, możemy śmiało podjąć się każdego wyzwania. Kompleksowo. Serdecznie zapraszamy!
Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, Porady Wnętrzarskie, Wizualizacje, Współpraca z Wykonawcami - Nadzory Wykonawcze, Projektowanie Graficzne, Malarstwo Dekoracyjne, Tynki Strukturalne, Artystyczne Wykańczanie Wnętrz
VINERA DESIGN To firma stworzona z pasji i miłości do pięknych wnętrz. Od najmłodszych lat zarażona aranżacją postanowiłam stworzyć studio, w którym każdy Klient będzie miał pewność, że dostanie to czego pragnie. Piękne i wymarzone cztery kąty.Dlaczego VINERA DESIGN?Vinera to ja, a Design to coś co kocham! Mój atut to komunikacja, czyli najważniejsza rzecz, aby nasza współpraca była zadowalająca. Z dobrą i przyjazną komunikacją możesz mieć pewność, że podejmując współpracę z moim studiem otrzymasz to o czym zawsze marzyłeś.Projektuję wnętrza prywatne: mieszkania, domy, apartamenty oraz użytku publicznego: biura, hotele, lokale usługowe na terenie CAŁEJ POLSKI.Vinera Design to nie tylko projekty kompleksowe, ale również pomoc przy samodzielnej aranżacji. Wobec czego napisz, a wspólnie dopasujemy zakres prac do Twoich potrzeb.*Koszt projektu wnętrza ustalany jest indywidualnie. Wysokość ceny zależy od wielu czynników takich jak ilość pomieszczeń, ich metraż, przeznaczenie, zakres projektu. Jeśli pragniesz poznać dokładną cenę projektu wnętrza zadzwoń lub napisz przesyłając rzut bądź opis inwestycji i pomieszczeń opisując czego oczekujesz.
Firma Vinso oferuje usługi projektowania wnętrz i aranżacji wnętrz. Jesteśmy również dystrybutorem świetnej jakości łóżek tapicerowanych i paneli tapicerowanych. Działamy na terenie województwa małopolskiego, głównie na rynku lokalnym Krakowa i okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych. Projektujemy głównie wnętrza mieszkań i domów, jak również lokale usługowe, kawiarnie. Projekty wnętrz wykonujemy w różnych zakresach w zależności od potrzeb klienta. Doradzamy i wykonujemy wizualizacje 3D oraz dokładną dokumentację dla wykonawców. Współpracujemy z porządnymi i sprawdzonymi wykonawcami wykończeń wnętrz i mebli na wymiar. Staramy się proponować usługi najlepszej jakości w dobrych cenach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu proponujemy kompleksowe usługi, które obniżają znacząco cenę finalną wykończenia całego mieszkania.Vinso wyróżnia profesjonalizm, świetna obsługa, fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Kierujemy się solidnością i jakością wykonania zleconych usług.
Jesteśmy ambitną i stale rozwijającą się firmą.Opracowujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków, oraz indywidualne projekty wnętrz.Naszym hobby jest grafika komputerowa, dzięki której możemy urzeczywistnić Państwa pomysły za pomocą fotorealistycznych wizualizacji obiektów, budynków zewnętrznych oraz wnętrz.Jakość jest czymś co nas wyróżnia. Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty spełniały Państwa oczekiwania.Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski.​Serdecznie zapraszamy do współpracyzespół WIUMI​
WIZJA WNĘTRZA to firma zajmująca się aranżacją i projektowaniem wnętrz. Tworzona jest przez kreatywnych i ambitnych absolwentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Politechniki Łódzkiej. Śledząc, odkrywając i po części kreując trendy architektoniczne oraz łącząc je z nowościami technologicznymi nasi architekci i projektanci tworzą dla państwa optymalne rozwiązania. Wykorzystujemy pełen potencjał wnętrz państwa domów, mieszkań, apartamentów i firm. Projektowanie to nasze życie i pasja, a nasze projekty są efektem połączenia naszej wiedzy i inwencji architektonicznej z państwa indywidualnymi potrzebami i stylem bycia. Efektem tego są wnętrza w których czuć się będziecie państwo wyjątkowo i komfortowo przez wiele kolejnych lat. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby, poczucie estetyki, plany na najbliższą przyszłość, pasje, fascynacje oraz jego chęć i możliwości aktywnego uczestniczenia w tworzeniu projektu. W ten sposób opracowane koncepcje państwa wnętrz, stają się optymalnie dopasowane do państwa oczekiwań.
WKWADRAT - PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ WKWADRAT Architekt Wnętrz w Toruniu wykonuje projekty wnętrz mieszkań i domów na terenie Torunia i okolic. Ponadto obsługujemy również Klientów z całej Polski. Wyróżnia nas to, że każdy projekt jest niepowtarzalny i realizowany zgodnie z indywidualnymi wymogami Klienta. Od pierwszego spotkania dokładnie analizujemy inspiracje wskazane przez Klienta oraz jego uwagi. To niezwykle istotne, gdyż na całkowity efekt składa się dobrze przygotowany układ funkcjonalny pomieszczeń ubrany w gustowną aranżację. Jak wspomnieliśmy projekt rozpoczynamy na etapie układu funkcjonalnego. Planując rozkład i funkcjonalność pomieszczeń przyjmujemy za cel maksimum funkcjonalności i spełnienie wszystkich standardów ergonomii. Zawsze podkreślamy, że dobrze wykonany układ funkcjonalny jest solidnym fundamentem sukcesu każdej aranżacji wnętrz. W kolejnych etapach projektowania dobieramy materiały i dodatki do wnętrz pamiętając o zachowaniu najlepszej kompozycji i zgodności z założonym budżetem. Projekt który przekazujemy Klientowi składa się z kompletnej dokumentacji technicznej, list dodatków i materiałów listy dostawców oraz wizualizacji każdego pomieszczenia. Jako usługę dodatkową możemy wykonać nadzór nad realizacją inwestycji w zakresie autorskim lub inwestorskim co oznacza pełną kontrolę nad zgodnością wykonanych prac.
Firma Wnętrza powstała w 1997 roku z inicjatywy Alicji Galewskiej – architekt wnętrz, absolwentki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od ponad dwudziestu lat projektujemy mieszkania, domy, meble, a także przestrzenie publiczne: biura, restauracje i hotele. W 2012 roku otworzyliśmy nowoczesny salon Wnętrz&Łazienek, do którego sprowadzamy płytki ceramiczne, wyposażenie do łazienki i materiały aranżacyjne z całej Europy. Prowadzimy też sklep internetowy z materiałami do wyposażenia wnętrz - https://wnetrza.shop/
Wnętrzowe Love to olsztyńska pracownia wnętrz. Zajmujemy się projektami wnętrz zarówno komercyjnych, takich jak biura i sklepy oraz prywatnych. Podstawę naszej filozofii projektowania wnętrz stanowi ergonomia. Stworzenie wygodnej przestrzeni do mieszkania to nasz nadrzędny cel. Nie zamykamy się na jeden styl - jesteśmy otwarci na inspiracje i tworzymy wnętrza w każdym stylu - od minimalistycznego stylu skandynawskiego po bogato zdobiony, błyszczący styl glamour.
Wysokie Progi to studio projektowania wnętrz którego celem jest kreowanie zarówno pięknych, funkcjonalnych jak i wyjątkowych przestrzeni zamieszkania i pracy. Tworzymy projekty, które łączą estetykę i ergonomię ze stylem życia i oczekiwaniami naszych klientów. Wysokie Progi Architekt Wnetrz Białystok Kontakt: Tel: 794 777 155 Mail: biuro@wysokieprogi.pl
Właściciel pracowni – mgr inż.arch. Piotr ZiębaJestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z roku 2006 na kierunku Architektura i Urbanistyka, ukończyłem studia tytułem nostryfikowanym przez Royal Instytut of British Architects. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte jako architekt prowadzący w jednym z renomowanych krakowskich biur architektonicznych przy takich projektach jak osiedle Wilga Park I i Wilga Park II i inne pozwala na podejmowanie różnego rodzaju tematów z zakresu projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz jak również doradztwa inwestycyjno-budowlanego. Pełna obsługa począwszy od fazy koncepcyjnej projektu poprzez procedury administracyjne, skończywszy na nadzorze autorskim realizowanej inwestycji pozwala świadczyć nam usługi kompleksowo .W swoim zespole posiadamy z odpowiednimi uprawnieniamy, wspólpracujemy z projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami.Podejmujemy się współpracy w odległych miejscach w stosunku do rodzimego miejsca działalności. Zapraszamy na profil facebook gdzie można śledzić na bieżąco nasze działania.
Armatura łazienkowa i kuchenna. Natryski, wanny, umywalki, baseny. Najwyższa jakość i włoski design.
ZUP-A czyli Zakład Usług Projektowo - Architektonicznych to zespół projektantów, którego wykształcenie, kompetencje i doświadczenie pozwalają podejść do każdego z projektów niezależnie od skali, kontekstu i budżetu.Projektujemy w różnych skalach: od urbanistyki przez architekturę, wnętrza po detal - aby kompleksowo realizować powierzone nam zadania.Każdy projekt powstaje w konkretnym kontekście - kulturowym, naturalnym, czy społecznym. Szacunek do kontekstu w połączeniu z próbą jak najlepszej odpowiedzi na potrzeby użytkownika za każdym razem owocuje projektem unikatowym, ponieważ każdy człowiek i każdy kontekst jest inny.Estetyka zmienia się z biegiem czasu dlatego wierzymy, że idea dobrze odpowiadająca na zadany problem pozostanie zawsze aktualna niezależnie od panującej mody.
Architekt Wnętrz mgr sztuki Zuzanna Antkiewicz-Wydra.DIZU Studio to autorska pracownia, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych (mieszkania, domy, apartamenty), użyteczności publicznej (sklepy, salony, biura, gabinety, restauracje, kawiarnie itd.) oraz projektowaniem mebli i form użytkowych. Oferuję również doradztwo w zakresie architektury wnętrz oraz home staging.Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem- starając się jak najlepiej spełnić oczekiwania i marzenia inwestorów. Dbam o to by połączyć ciekawą, oryginalną koncepcję projektową z pełną funkcjonalnością i zasadami ergonomii. Wiele inspiracji czerpię z podróży, które są moją pasją. Zaglądam w różne zakamarki świata, aby nieustannie pobudzać swoją kreatywność, odkrywać piękne miejsca i unikatowe rozwiązania.