fbpx

Specjaliści

Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml

Wszyscy specjaliści

Nasze studio projektowania wnętrz powstało pod Lublinem, jednakże duże zainteresowanie projektami spowodowało, że z czasem zaczęliśmy się rozwijać i działać na większą skalę. Zajmujemy się projektami na terenie całego województwa lubelskiego, a także w miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Realizujemy także projekty zdalne na terenie całej Polski.Zawodowo zajmujemy się projektowaniem, ale chcemy, abyście poznali zupełnie nową definicję tego słowa. Dla nas – projektowanie to coś o wiele więcej niż kilka kresek czy ładny obrazek.Projektowanie to idea – marzenie o pięknie, które realizujemy. Potrafimy przeistoczyć najgłębsze fantazje w rzeczywistość. Jesteśmy godzinami pracy, zmęczeniem i umiejętnościami, które pozwolą na osiągnięcie pełnej satysfakcji z tego, co widzicie i czym się otaczacie.Projektowanie to pasja – dreszczyk emocji, który sprawia, że chcemy dalej się tym zajmować. To odpowiedź na pytanie „dlaczego akurat projektowanie?”, której nie sposób wyjaśnić słowami.Taką pasją chcemy Was również zarazić.Projektowanie to tworzenie – zabawa nad formą, nieograniczone przestrzenie pomysłów, najszersze horyzonty, Himalaje kreatywności.Projektowanie to precyzja – bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach.Projektowanie to funkcjonalność, dzięki której każda linia na kartce papieru wie, dlaczego się tam znajduje. To pewność, że nie da się tego ułożyć lepiej.Projektowanie to doświadczenie – które gromadziliśmy przez 6 ostatnich lat pracy nad przygotowaniem oraz nadzorem projektów wnętrz oraz ich realizacji.Projektowanie to w końcu satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Bo tylko taka się dla nas liczy.Zapraszamy Was we wspólną podróż po krainie projektowania.
Prostota z elegancją. Stare z nowym. Te dwa krótkie hasła to chyba najlepsze podsumowanie sposobu, w jaki pracuję i tego , co chcę poprzez moją pracę uzyskać. Lubię łączyć kontrasty tak, by tworzyły pewnego rodzaju harmonię. Jeśli miałabym ująć to w jakieś ramy, wskazać mój styl. Z pewnością uplasowałabym się gdzieś pośrodku między minimalizmem a maksymalizmem.Jeśli interesuje Cię wnętrze gdzie panuje prostota, a jednocześnie będzie ono pokazywać Twoje bogate w doświadczenia życie to jesteś w dobrym miejscu. Największą satysfakcję daje mi stworzenie projektu ponadczasowego, który będzie cieszyć moich Klientów tak samo w pierwszym dniu finalizacji, jak i po 10 latach. Mówią, że najlepiej robi się to, co się kocha a ja kocham właśnie takie wnętrza.Absolwentka wydziału architektury wnętrz w Poznaniu. Główny projektant 404Stud.io. Prywatnie miłośniczka art deco i polskiego wzornictwa.
91m2 Architektura Wnętrz - to autorska pracownia, specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkaniowych, założona przez Kaję Krzysztofiak, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.Tworzę projekty ponadczasowe będące połączeniem klasyki z nowoczesnością, funkcjonalności z elegancją oraz preferencji inwestora z estetyką architekta. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, biorąc pod szczególną uwagę wytyczne i budżet klientów.W zależności od potrzeb służę pomocą przy zaaranżowaniu funkcjonalnych przestrzeni i wprowadzeniu zmian lokatorskich, tworzę wizualizacje by zobrazować jak dane wnętrze może wyglądać w rzeczywistości czy też przygotowuję dokumentację techniczną, umożliwiającą realizację zgodnie z projektem.Siedziba pracowni znajduje się w Zamościu, natomiast pracuję na terenie całego kraju, głównie w Krakowie.Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy! mgr inż. arch. Kaja Krzysztofiak
Zajmuję się home stagingiem z pasji do uporządkowanych i funkcjonalnych wnętrz. Pomagam w zyskownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości, aranżując przestrzeń z myślą o potencjalnym kliencie i jego oczekiwaniach. Swoją pracę utrwalam profesjonalną sesją zdjęciową i starannym opisem oferty w internecie.Dodatkowo służę również pomocą w projektowaniu i aranżacji wnętrz pod konkretne oczekiwania klienta.Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich chętnych do współpracy, na terenie Kalisza i okolic. Zadzwoń, poznajmy się !
Praca jako projektant wnętrz to dla mnie ogromna satysfakcja i jednocześnie pasja jaką chciałabym się podzielić. Chciałabym zaprosić do współpracy osoby dla których podjęcie decyzji oraz wybranie odpowiedniego rozwiązania w momencie urządzania „własnego wnętrza” domu lub firmy nie należy do łatwych. Jestem do Państwa dyspozycji aby wspólnie zmierzyć się z tym tematem. Wnikliwie analizuje potrzeby i oczekiwania a przede wszystkim sposób życia by projektowane wnętrze było „Państwa wnętrzem”. Dążę do tego aby w projektowanej przestrzeni czuć się komfortowo, aby pojawiały się elementy odpowiadające stylowi i sposobowi Państwa życia. Szukam rozwiązań ciekawych i harmonijnych by w całości sprostać wymaganiom i oczekiwaniom o jakich informujecie mnie Państwo w trakcie współpracy. Staram się nie przekraczać możliwości finansowych i czasowych klientów, podchodząc z dużym szacunkiem do tych kwestii by realizacja mogła być wykonana zgodnie z projektem i jego założeniami. Wychodzę z założenia że realizacja nie musi być droga a najważniejszy jest pomysł i wyczucie Państwa oczekiwań. Zależy mi na dobrej współpracy i relacjach, by Państwo się czuli dobrze w projektowanych przeze mnie wnętrzach. To bardzo ważne by „Mój Projekt” stał się Państwa domem lub wizytówką firmy.Projektowanie wnętrz, koncepcje i realizacje pod klucz.
Uważam, że piękno wypływa z pewnej powściągliwości, umiaru, wysublimowania. Moim celem jest świadome projektowanie wnętrz, funkcjonalnych, dopracowanych w szczegółach i niepowtarzalnych; spełniających oczekiwania ich użytkowników.Śledząc najnowsze światowe trendy, równolegle cenię klasykę i dążę do ponadczasowej elegancji. Staram się unikać rozwiązań, które będą aktualne jedynie przez moment, które szybko staną się passé. Nie ograniczam się do jednej stylistyki. Pracuję w dialogu z Klientem, mając na uwadze jego preferencje dotyczące stylu. Stawiam na detal i dodatki, które podkreślają indywidualne cechy projektu oraz upodobania Klienta. Bardzo ważnym elementem jest dla mnie oświetlenie, które oprócz funkcji może stanowić wyrafinowaną ozdobę a wręcz "biżuterię" dla wnętrza, tworzyć wyjątkowy klimat i nastrój. Cenię i szanuję naturę. W swoich projektach staram się proponować i wykorzystywać przede wszystkim naturalne, szlachetne materiały. To dzięki nim, w domu czujemy się dobrze.Zapraszam ! Anna Neubart projektant wnętrz, artysta plastyk ZPAP 2330
w AQDesign zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych (także tych przeznaczonych na wynajem) oraz przestrzeni użytkowych. Funkcjonalność i ergonomia to dla mnie priorytet. Zawsze dbam też o spójność i estetykę wnętrz z uwzględnieniem założonego budżetu. Bardzo cenię nieszablonowe elementy stylizacji oraz indywidualne rozwiązania szyte na miarę użytkownika. zapraszam do kontaktu - Agnieszka Q
Każdy z nas marzy o pięknym domu pełnym ciepła i spokoju. Funkcjonalnej i harmonijnej przestrzeni do wygodnego mieszkania Domu idealnie skrojonego do Twoich potrzeb, w którym czujesz, że wszystko ma swoje miejsce. Zaprojektuj swoją indywidualną przestrzeń.Nazywam się Katarzyna Siembida-Klucha prowadzę autorską pracownię projektową ArchiNice. Jestem estetką, miłośniczką piękna, kreatywną, otwartą osobą, dla której liczy się dialog pomiędzy architektem a klientem. Studiowanie Architektury nauczyło mnie, że jeden temat można zaprojektować na wiele możliwości. To która koncepcja jest najlepsza zależy od wielu czynników. Najważniejsze, aby była ona spójna z całym założeniem i trafiała idealnie w potrzeby. Studiowanie architektury wykształca wysokie poczucie estetyki, które ma wpływ na wszystkie aspekty życia. Specjalizacja, którą wybrałam – urbanistyka – uzmysławia jak duży wpływ, ma każdy pojedynczy element architektury, na tkankę we wspólnym obszarze. Zadbam o Twoją przestrzeń, abyś czuł się w niej najlepiej i aby była spójna z otoczeniem. Jestem drobiazgowa i szczera, jeśli Twoja wizja będzie brzydka i niefunkcjonalna na pewno Ci to powiem.
Architektura jest moją pasją, którą rozwijam i doskonalę od kilku lat. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie uwzględniając jego upodobania i potrzeby. Każde wnętrze jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i inspiracją. W projektowaniu wnętrz bardzo ważny jest wygląd, ale nie można zapominać także o funkcjonalności. Uważam, że ludzie otaczający się dobrym designem, mieszkający w swoich wymarzonych wnętrzach czują się dużo lepiej. Wpływa to na ich samopoczucie i ogólny nastrój. Oferuję pełen zakres usług związany z projektowaniem:-Projektowanie wnętrz mieszkalnych -Projektowanie wnętrz usługowych -Projekty w Wirtualnej Rzeczywistości -Home Staging lokali na sprzedaż/wynajem -Doradztwo projektowe -Projekty ogrodów -Wizualizacje fotorealistyczne wnętrz -Wizualizacje produktowe -Koordynacja projektów -Projekty elewacji -Projekty tarasów, domków saunowych itp.Współpracuję ze świetnymi firmami zajmującymi się pracami wykończeniowymi zarówno wnętrz mieszkalnych jak i usługowych, instalacjami, wykończeniem elewacji, wykonaniem ogrodu itp.
Czym jest dobrze zaprojektowane wnętrze? To ciekawe faktury, intrygujące kolory, ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, niecodzienne przedmioty z duszą. Wszystkie elementy składają się w indywidualną mieszankę - wnętrze w którym możemy poczuć się komfortowo, ponieważ wyraża ono naszą osobowość. Uwielbiam naturalne produkty, które dodają wnętrzu relaksującego charakteru i pozwalają odetchnąć po ciężkim dniu.
ARTchitektura Samanta Michalewicz to entuzjastyczne podejście do projektowania, w którym funkcja przenika się z formą, odnajdując zbilansowaną równowagę.Wykształcenie architektoniczne oraz doświadczenie projektowe zdobyłam i zdobywam w Polsce i zagranicą (francusko-włoskie biuro Enrico Curti BIO Architecture/Prowansja, Lazurowe Wybrzeże). Sympatyzuję z francuskim stowarzyszeniem Architektów Wnętrz (Villa Romée Maison de L’Architecture CANNES) i uczestniczę w organizowanych przez nich targach. Moja energia i otwarta głowa to atuty, które pozwalają mi patrzeć na każdy projekt w sposób wielowymiarowy. Dodatkowo - znajomość kultury i języka francuskiego - to pewna współpraca z Klientem polskim ale i zagranicznym.Moim credo jest projektowanie i promocja wnętrz użytkowych poprzez obalenie mitu, że jest to usługa wyłącznie dla wybranych. Każdy projekt to indywidualne podejście do Klienta już na etapie koncepcji, w imię idei dobrego samopoczucia w dobrze i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni. Projekty, które tworzę to zawsze rozwiązania wypośrodkowane pomiędzy wizją Klienta a know-how i doświadczeniem Architekta.Zapraszam do współpracy,Samanta Michalewicz ___________________________________________ ARTchitektura de Samanta Michalewicz c'est une approche enthousiaste de la conception, dans laquelle la fonction imprègne la forme, en trouvant un équilibre. J'ai acquis une formation en Architecture et expérience en projets en Pologne et à l’étranger (bureau franco-italien Enrico Curti BIO Architecture/ Provence, Côte d'Azur). Je sympathise avec L’Association Maison de l'Architecture Villa Romée à Cannes en France. Mon énergie et mon ouverture d’esprit me permettent voir chaque projet de manière multidimensionnelle. En outre - connaissance de la culture et de la langue française et anglais - de coopérer avec un client étranger. Mon credo est de concevoir et de promouvoir les intérieurs à travers tout le renversement du mythe, c'est pour les services des élus. Chaque projet est exécuté individuellement pour chaque objet. Mes projets sont toujours équilibrés entre la vision du Client et le savoir-faire et l'expérience de l'Architecte. Je vous invite à la coopération,Samanta Michalewicz
Podobno dwóch artystów razem, to mieszanka wybuchowa i coś w tym jest 😉 ONA- artysta plastyk-architekt wnętrz, ON- fotograf-kowal o wielu pasjach i talentach 🙂 Nasze temperamenty twórcze mają wspólny mianownik, rozumiemy się bez słów, ale są dni, gdzie trudno nas pogodzić 😉 😀 Nasze życie bez tworzenia byłoby puste i szare jak architektura Prl-u, dlatego każdy dzień to nowe wyzwania i pomysły. Postaramy się pomóc każdemu, w aranżacji każdej przestrzeni i wykonamy nietypowe meble, lampy i dodatki w klimacie industrialnym. Zapraszamy Monika i Adam Zandeccy.
Jesteśmy studentkami ostatniego roku Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Chcemy zacząć naszą własną działalność projektową. Jako że stawiamy pierwsze kroki na rynku, oferujemy atrakcyjne ceny.Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, użyteczności publicznej oraz mebli. Etapy naszej pracy obejmują: inwentaryzację, rysunki układu funkcjonalnego, moodboardy koncepcji, realistyczne wizualizacje, rysunki dla wykonawców oraz spis wyposażenia, sprzętów i materiałów wykorzystanych w projekcie.Z przyjemnością podejmiemy się każdego zadania projektowego. Mamy świeże pomysły, niebanalne podejście do przestrzeni oraz niegasnący zapał do pracy.Serdecznie zapraszamy!
Wykonujemy projekty architektoniczno – budowlane i urbanistyczne, wielobranżowe projekty wykonawcze, inwentaryzacje architektoniczne, projekty indywidualne oraz adaptacje projektów typowych, projekty modernizacji, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy istniejących obiektów, koncepcyjne, elewacji. Mamy na swoim koncie różnorodne realizacje budynków o funkcjach mieszkalnej, usługowej m. in. służby zdrowia, motoryzacji, gastronomicznej, hotelowej, handlowej, produkcyjnej, magazynowej, gospodarczej, garażowej. Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz od inwentaryzacji, koncepcji po projekt wykonawczy oraz realizacje pod klucz. W nasz zakres działalności wchodzi obsługa prawna inwestycji (uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, warunki techniczne mediów, uzgodnienia, odwołania i inne), proces legalizacyjny obiektów budowlanych, projekty zieleni, sprzedaż projektów gotowych domów jednorodzinnych.
Projektowanie wnętrz to moja pasja i postanowiłam połączyć to z pracą, ponieważ - jeżeli robisz to co kochasz - nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. Projekty są indywidualne, każdy inwestor jest przecież wyjątkowy.Oferuje : Projekt funkcjonalny : - dwa układy funkcjonalne. - dokumentacja techniczkaProjekt kompleksowy : - dwa układy funkcjonalne -jeden do zaakceptowania - na jego podstawie : - wizualizacje pomieszczeń - dokumentacja techniczna - lista zakupów
Pracowanie budowlano-projektowo-achitektoniczna prowadzona przez architekta z uprawnieniami ma w ofercie kompleksowe usługi m.in. - projektowanie budynków mieszkalnych - indywidualne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych - kontakty z urzędem - ścisły nadzór i kierownictwo - projektowanie i aranżacja wnętrz - rewitalizacja kamienic - przebudowy, rozudowy - i wiele innych
Black House to zespół kreatywnych, pełnych energii i świeżych pomysłów architektów wnętrz. Naszym głównym celem jest umiejętne połączenie funkcjonalności i estetyki. Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Śledzimy najnowsze trendy, ale zawsze uwagę skupiamy na wymaganiach i priorytetach inwestora. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się jak najlepiej poznać preferencje oraz oczekiwania klienta.
Pracownia Capricorn Interiors to przede wszystkim usługi związane z projektowaniem przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.Nasze kompetencje:Kompleksowe projekty wnętrz wraz z dokumentacją techniczną, wizualizacjami i szacunkowym kosztorysemNadzory autorskie nad realizacją projektu wraz ze wskazaniem sprawdzonych wykonawców branżowychHome staging, stylizacja wnętrz pod wynajem lub sprzedażProjektowanie wystaw i ekspozycji (również witryn sklepowych)Projektowanie mebli, dodatków i ceramiki W skład pracy nad projektem wnętrza wchodzi: Rozmowa z klientem na temat wytycznych do projektu oraz budżetu na realizacjęInwentaryzacja inwestycjiPrzygotowanie propozycji układów funkcjonalnych z rozmieszczeniem elementów stałych i ruchomych (ściany, meble)Schemat rozmieszczenia instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i wod-kanRysunki techniczne dla wykonawców, w tym projekty mebli na wymiar (kuchnie, łazienki, garderoby)Dobór elementów stałych oraz ruchomych i materiałów wykończeniowychFotorealistyczne wizualizacjeLista potrzebnych materiałów, mebli i dodatków do realizacji projektu wraz ze wskazaniem miejsca zakupu i cenyJedno spotkanie na budowie w celu omówienia projektu z wykonawcą (w przypadku projektu bez nadzoru)Na życzenie nadzór nad budową (dodatkowo płatny)
Moim celem jest spełnienie Waszych marzeń. Projektujemy ponadczasowe wnętrza o unikatowej stylistyce. Łączymy styl wraz z funkcjonalnością i ergonomią. Każdy projekt zostaje indywidualnie dostosowany do potrzeb odbiorców. Projektujemy zarówno mieszkania niskobudżetowe, luksusowe domy i wnętrza komercyjne. Zależy nam na tym by każdy projekt był oryginalny, kreatywny i niespotykany. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność otrzymania usługi na najwyższym poziomie.
Oryginalność, zmienność i prawdziwy urok naszych realizacji każdego dnia podbiją serca coraz większej liczby osób, którzy cenią rzeczy estetyczne, nacechowane indywidualnością.CHROBOTEK DESIGN TO POŁĄCZENIE DEKORACJI Z UŻYCIEM ROŚLIN STABILIZOWANYCH O WYSOKIEJ JAKOŚCI I TRWAŁOŚCI JAK RÓWNIEŻ KUNSZTU ARTYSTYCZNEGO WSPÓŁPRACUJĄCYCH ZE SOBĄ PROJEKTANTÓW JESTEŚMY GRUPĄ LUDZI, KTÓRZY MAJĄ WIELE POMYSŁÓW I NIEUSTANNIE SIĘ ROZWIJAJĄ. PASJA MOTYWUJE NAS CODZIENNIENasi specjaliści pomogą w wyborze takiej dekoracji, który podkreśli wygląd Twojego wnętrza. Każdy klient ma zagwarantowane indywidualne podejście i maksymalną uwagę. Na rynku jesteśmy od niedawna ,dlatego staramy się, aby każdy nasz projekt wyglądał idealnie. Pomożemy Ci znaleźć wszystko czego potrzebujesz,by stworzyć idealną przestrzeń, zgodnie z najnowszymi trendami. Założyciele firmy są bezpośrednio zaangażowani w proces produkcyjny od samegopoczątku. Zapewnia to stałą kontrolę i produkt najwyższej jakości.
Creoline to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy cenią sobie połączenie designu z funkcjonalnością. Zakres oferowanych usług: - Projektowanie wnętrz prywatnych - Projektowanie wnętrz komercyjnych - Wykonywanie wizualizacji 3D na podstawie istniejących już projektów wnętrz
CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI TO AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH. ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO (PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WIELOBRANŻOWE) ORAZ PROJEKTÓW WNĘTRZ. ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ WYKONYWANIEM PROJEKTÓW ZAGOSPODAROWANIA TERENU, ZIELENI A TAKŻE SPORZĄDZANIEM MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH PROMUJĄCYCH INWESTYCJĘ, ANIMACJI, KRÓTKICH FILMÓW I WIZUALIZACJI, INWENTARYZACJI OBIEKTÓW. KAŻDE Z POWIERZONYCH NAM ZADAŃ REALIZUJEMY Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM ZAPEWNIAJĄC KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ INWESTYCJI. NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST TWORZENIE FUNKCJONALNYCH I UNIKATOWYCH PRZESTRZENI, SPEŁNIAJĄCYCH OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW. POTENCJAŁ TWÓRCZY BIURA OPARTY JEST NA MŁODYM ZESPOLE, WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU ZDOBYTYM W RENOMOWANYCH ŚLĄSKICH PRACOWNIACH ORAZ KREATYWNOSCI WSZCZEPIONEJ NAM NA WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ. WSPÓŁPRACUJEMY ZE SPRAWDZONYMI KONSTRUKTORAMI, INSTALATORAMI, WYKONAWCAMI PRAC BUDOWLANYCH, GRAFIKAMI TWORZĄC WYKWALIFIKOWANY I KOMPETENTNY ZESPÓŁ PROJEKTOWY.
Jestem dyplomowanym projektantem wnętrz , jestem absolwentem KSA Krakowskiej Szkoły Artystycznej o profilu SWP Projektwoanie wnętrz i przestrzeni. Moim głównym celem w projektowaniu jest dostosowanie się do potrzeb klienta, zrozumienie go i wyszukanie złotego środka koncepcji funkcjonalności z estetyką. Chętnie podejmuję się wyzwań które zmuszają do myślenia. Zakres projektowy jest nieograniczony, projektuję wnetrza mieszkalne ale również komercyjne - restauracje, hotele, biura
Z zawodu i pasji architekt wnętrz. Właścicielka DESIGN584. Nie rozstająca się z laptopem 🙂Optymistka. Idealistka. Wojowniczka. Pracoholiczka. Ekstrawertyczka. Pedantka.Zakochana w gotowaniu, fotografii i dużej dawce adrenaliny. Praktykująca duńską filozofię szczęscia HyggeCześć. Nazywam się Patrycja Rygusiak 🙂 ___ Design584Projektuję wnętrza spełniając Twoje marzenia, czyli dostosowuję projekt do tego, jak żyjesz i czego potrzebujesz. Jesteś dla mnie wyjątkowy, dlatego wycena Twojego projektu jest indywidualna, uzależniona od Twoich preferencji i metrażu inwestycji. Cenę przedstawiam w oparciu o m2 projektu.oparciu o stawkę godzinową konsultacji.Projektujemy na podstawie przesłanego nam rzutu, bądź poprzedzamy projekt wizytą na budowie, robimy inwentaryzację architektoniczną, na końcu przeprowadzamy wywiad dotyczący preferencji projektowanego wnętrza. Na tym etapie zaczyna się pobudzenie Twojej wyobraźni i nasza współpraca.Jeśli potrzebujesz jedynie konsultacji - pomocy w doborze kolorów, materiałów itp. wówczas rozliczcamy się w oparciu o stawkę godzinową. , Każdy projekt poprzedzam wizytą na budowie,, robię inwentaryzację architektoniczną, na końcu przeprowadzam wywiad dotyczący preferencji projektowanego wnętrza. Na tym etapie zaczyna się pobudzenie Twojej wyobraźni i nasza współpraca.Bez obaw! Jeśli nasza współpraca nie może przebiegać osobiście, to spotkajmy się zdalnie. Online projektuję na podstawie przesłanego rzutu, który dostaniesz od dewelopera bądź zmierzysz sam za pomocą moich prostych wskazówek 😉Nie przejmuj się, jeśli będziesz niezdecydowany. Mam świadomość, że ciężko jest się czasem wybrać najlepszą opcję, dlatego nie ma limitu poprawek zgłaszanych do projektu w pierwszej fazie projektowania, czyli do momentu akceptacji rzytu funkjonalno przestrzennego z rozmieszczeniem mebli itp.
Z pasją tworzymy wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko projektowanie i wizualizacje, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie dekoracji wnętrz. Pracujemy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów, specjalizując się głównie w stylu nowoczesnym. Naszą misją jest kreowanie niepowtarzalnych, klimatycznych miejsc, aby każdy kto skorzysta z naszych usług mieszkał pięknie i wygodnie.
Od dziesięciu lat dobrze nastrajamy wnętrza naszych klientów. Projektujemy, remontujemy i urządzamy. Spełniamy marzenia o Twoim M.Dom to nasza twierdza i azyl, dające nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powinno odzwierciedlać charakter jego mieszkańców i być harmonijne z ich stylem życia, a jednocześnie podkreślać ich indywidualność.Takie wnętrze mogę stworzyć dla Ciebie. Umiem słuchać i przetwarzać marzenia klientów na realnie istniejące cztery kąty. Bo mieszkanie to nie jest tylko zbiór mebli i kolor ścian. To dusza jego mieszkańców.
Feel-Project to autorska pracownia projektowania wnętrz, która działalność rozpoczęła w 2014 roku. Jej celem jest projektowanie wnętrz funkcjonalnych, ergonomicznych, estetycznych i przede wszystkim odzwierciedlających indywidualność użytkownika.
Wierzę, iż estetyka i funkcjonalność architektury, która nas otacza ma wpływ na każdą sferę życia i jego jakość. Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE to firma o holistycznym podejściu do projektowania architektury w skali mikro jak i tej, która otacza nas na zewnątrz. Ukończone z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Architektury i Urbanistyki w Szczecinie, doświadczenie zawodowe zdobyte na polskim i duńskim rynku, ciągłe śledzenie najnowszych trendów oraz zainteresowanie innowacyjnymi technologiami w znacznej mierze ukształtowały język architektury, którym się posługuję. W projektowaniu stawiam głównie na oszczędność form, funkcjonalność, światło oraz stonowane kolorystycznie materiały o zróżnicowanych fakturach. Choć nie boję się wyzwań i realizuję różne wizje klientów, staram się, aby każdy projekt nawiązywał do idei minimalizmu poprzez m.in. prostotę, odpowiednie proporcje oraz oszczędność dekoracji i detali. Wykorzystując doświadczenie, nowoczesne technologie oraz współpracę z wieloma specjalistami materializuję marzenia klientów o przyjaznej i nietuzinkowej przestrzeni.
Five Cell to unikalne biuro projektowe tworzące indywidualne koncepty i ponadczasowe projekty wnętrz. Przez ostatnie lata udało nam się kompleksowo zrealizować kilkadziesiąt projektów wnętrz komercyjnych: kawiarni, restauracji, sklepów, hoteli, biur, shoowroom’u, barów, klubów, wystaw oraz wnętrz mieszkalnych: apartamentów, loftów, mieszkań i domów. Współpracujemy na wszystkich etapach powstawania wnętrza, od koncepcji, przez projekt wykonawczy, autorskie projekty mebli, oświetlenia, po kosztorys i nadzór wykonawców. Wspomagamy proces tworzenia marki, począwszy od projektu nazwy i logo marki, poprzez opracowanie graficzne identyfikacji wizualnej. Nasze projekty są doceniane na świecie, publikowane w prestiżowych magazynach oraz uhonorowane nagrodami. Naszym wyróżnikiem są unikatowe projekty sufitów – sufit to dla nas ważny element lokalu gastronomicznego czy też sklepu, fantazyjnymi instalacjami sufitowymi kreujemy wizerunek marki i klimat miejsca.
Przestrzeń Cię pochłonie, unikatowość sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, kreatywność wzmocni Twoje doznania, a balans i synergia wnętrza sprawią, że się wyciszysz. Każdy z Nas jest wyjątkowy, dobrze o tym wiemy, dlatego też projektujemy wyjątkowe wnętrza dla niepowtarzalnych klientów takich jak Ty. HENDI Design to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.
Jestem architektem z wieloletnim doświadczeniem. Z pełnym zaangażowaniem prowadzę autorską Pracownię Projektową HybriDesign. Do Klientów zawsze podchodzę indywidualnie, a swoje projekty opieram na potrzebach , preferencjach oraz budżecie Klienta.Chcąc zapewnić moim Klientom usługi najwyższej jakości, regularnie podnoszę kompetencje. Śledzę wydarzenia branżowe, uczestniczę w targach wnętrzarskich, budowlanych oraz konferencjach designerskich, które są dla mnie nieustanną inspiracją. Jestem na bieżąco z zagranicznymi publikacjami, najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.Warto wiedzieć:Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak dzięki współpracy on-line projektuje w całej Polsce i również za granicą. Jak dotąd mam za sobą projekty na Śląsku, w Warszawie, Krakowie, a nawet w Australii i Londynie.Projekty, które są możliwe do wykonania w 100% zdalnie to: projekt koncepcyjny oraz projekt kompleksowy.
Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2014 roku. Staram się indywidualnie podchodzić do klienta i odpowiadać na najbardziej wymagające potrzeby inwestora : ) W roku 2018 powstała moja autorska pracownia architektury wnętrz i5studio. Wykonuję zlecenia dla indywidualnych inwestorów jak i firm. Z mojej oferty mogą Państwo wybrać projekt wykonawczy lub koncepcyjny. Możliwy jest również projekt online. Zajmuję się także fotografią oraz maluję obrazy na zamówienie. Zachęcam do kontaktu i przeglądania moich prac.
Pragniemy powitać Państwa na stronie Idea By Mag, firmy świadczącej profesjonalne usługi z zakresu projektowania architektury mieszkalnej i użytkowej, dekorowania wnętrz oraz usług remontowych.Jako firma projektowo-remontowa realizujemy wszelkie zlecenia związane z projektowaniem mieszkań, domów czy lokali użytkowych. Na swoim koncie mamy już wiele zrealizowanych zleceń, z których zarówno my, jak i nasi Klienci są zadowoleni. Mamy nadzieję, że zdobyte przez nas doświadczenie, wiedza, a także nasze umiejętności pozwolą na doskonałą realizację Państwa planów. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie i przygoda. Do każdego z Klientów podchodzimy w sposób indywidualny starając się dać z siebie wszystko podczas realizacji zlecenia. Dlatego właśnie realizowane projekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.
IN3 Architekci to nowoczesny design, solidne wykonanie i świeża wizja Twojego wnętrza. Pracując z naszymi klientami zwracamy szczególną uwagę na indywidualne poczucie estetyki każdego z nich. Stosujemy modne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do budżetu jaki chcesz przeznaczyć na swoje wymarzone wnętrze. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie stworzymy projekt, w którym to Ty masz się czuć dobrze, zachwyt Twoich przyjaciół to tylko efekt uboczny. Działamy na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz zdalnie w całej Polsce.Oferta: - kompleksowe projekty wnętrz - projekty koncepcyjne budynków - projekty termomodernizacji i modernizacji elewacji - inwentaryzacje architektoniczne - fotorealistyczne wizualizacje - sesje fotograficzne wnętrz i architektury - homestaging - grafika komputerowa
INNI DESIGN to profesjonalna firma, która wraz z zespołem kompetentnych, wykwalifikowanych specjalistów oferuje Państwu usługi z zakresu projektowania indywidualnych i wyjątkowych wnętrz: domów, rezydencji, mieszkań i apartamentów oraz przestrzeni użyteczności publicznej – biur, gabinetów lekarskich i kosmetycznych.Otrzymacie Państwo od nas szeroki zakres usług, poczynając od doradztwa projektowego, prostego projektu koncepcyjnego, zaawansowanego opracowania wykonawczego po kompleksową realizację pod tzw. ,,klucz”.
Inspired Design – pracownia architektury wnętrz to inicjatywa zrodzona z pasji, profesjonalizmu i doświadczenia. W projektowaniu kierujemy się zasadą harmonii, równowagi i estetyki. Zależy nam, aby przestrzenie, które tworzymy były efektownym i komfortowym tłem dla Waszej codzienności. Uważamy, że odpowiednio zaprojektowane wnętrze wyzwala inspirującą energię. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz relaksu, komfortu, czy motywacji do działania – współpracując z nami, możesz mieć pewność, że nasze projekty spełnią Twoje oczekiwania. Słuchamy swoich Klientów, wdrażamy ich pomysły, doradzamy najlepsze rozwiązania. Pozwól, że zaprosimy Cię do świata projektowania, gdzie niekonwencjonalne pomysły i zabawa formą mogą dać zaskakujące efekty. Zróbmy to razem!
Cześć! INT Design to autorska pracownia projektowa założona i prowadzona przez mgr inż. arch. Martę Cygan. Tworzymy wnętrza z pasji, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W każdy projekt wkładamy dużo pracy i serca 😉 zapraszam do kontaktu. Marta Cygan.
Pracownia projektowania wizualnego. Projektujemy piękną architekturę: wnętrza oraz zewnętrza.Troskliwie dociekamy, jakie są gusta i potrzeby Inwestorów. Naszą misją jest projektowanie DOBREJ architektury, czyli takiej, która:- cieszy oko, - ułatwia życie, - koi zmysły, - jest niebanalna, - przemyślna pod względem użytkowym oraz technicznym, - nie przyczyna się do degeneracji środowiska, - oraz pozytywnie wpływa zdrowie Mieszkańców i Użytkowników.Jesteśmy praktykami. Teorię projektową konfrontujemy z rzeczywistością wykonawczą. Nie boimy się proponować naszym Klientom rozwiązań nieszablonowych. Poza starannością w kwestiach estetycznych bardzo dbamy też o to, żeby nasze projekty były funkcjonalne, bezpieczne oraz zgodne z przepisami prawa 🙂Do projektowania podchodzimy kompleksowo. Jeśli to wskazane, projektujemy od podstaw elementy dekoracyjne, stolarskie oraz meblowe. Czasami bujamy w obłokach i pozwalamy, żeby prowadziła nas wyobraźnia. Wiemy jednak, czym jest "budżet", "kosztorys" i "terminy", a architektura to pasja, której poświęcamy dużo praktycznej i technicznej uwagi.Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki. Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.Zapraszamy!
Zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Swoją wiedzę i doświadczenie zyskałam kończąc magisterskie studia Architektury Wnętrz, pracując biurze projektowym oraz samodzielnie wykonując projekty. Stawiam na wysoką jakość projektów oraz profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.
Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz łazienek.
Architekt wnętrz który nie boi się w odpowiednich proporcjach wprowadzać kolory do projektowanych wnętrz.
Tworzenie wyjątkowego wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Najważniejsze to sprostać indywidualnym potrzebom klienta i estetycznym standardom. Dobrze zaprojektowana przestrzeń odpowiada jej funkcji i stanowi harmonię ze sztuką i wzornictwem. To przekonanie, prowadzi mnie i moich partnerów poprzez nasze projekty i tego można się od nas spodziewać. Kamila Sitak Właścicielka i projektantka wnętrzLubię korzystać z wiedzy zdobytej w innych dziedzinach aby sprostać oczekiwaniom moich klientówO mnie:Moje obrazy: ObrazyKuratorka wystaw rzeźb balansującychUkończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Zarządzania w KulturzeStudia Magisterskie Warszawskiej ASP w kierunku projektowania Wnętrz i WystawByła członkini Polskiej Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu
Projektowanie wnętrz, apartamentów, i lokali usługowych. Kompleksowym przygotowaniem mieszkań pod wynajem. Urządzanie wnętrz z uwzględnieniem malowania artystycznego.
Zajmuje się projektowaniem wnętrz, apartamentów, i lokali usługowych. Kompleksowym przygotowaniem mieszkań pod wynajem. Urządzaniem wnętrz z uwzględnieniem malowania artystycznego.
Projektowanie wnętrz jest naszą ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Staramy się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem, mając na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego przez nas wnętrza. W związku z potrzebami rynku, stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych targach.
Kompleksowo opracowujemy projekty wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, mebli, małej architektury etc., począwszy od układu funkcji, poprzez wizualizacje 3D, rysunki techniczne, dobór konkretnych materiałów i elementów wyposażenia wnętrz, po nadzór autorski oraz realizację projektów "pod klucz".Zapraszamy do kontaktu: tel.: 790 454 362 e-mail: studio@krudesign.pl
“Architektura jest muzyką w przestrzeni, niejako muzyką zastygłą” to myśl przewodnia naszych działań od pierwszych spotkań z Państwem po ostatnie szlify wieńczące realizację. Naszym celem jest tworzenie wnętrz, w których widać pomysł, ideę, a jednocześnie wnętrza te spełniają Państwa oczekiwania tworząc wymarzony azyl, w którym można zapomnieć o problemach dnia codziennego. Tak samo jak w muzyce, również w architekturze najważniejsza jest równowaga między funkcją a sztuką. Zapraszamy serdecznie
Siemanko! Po prostu: zróbmy fajny projekt 😉
LuArt Design to autorska pracownia projektowa powstała z potrzeby serca do tworzenia piękna i kreowania przestrzeni wokół siebie zgodnych z DUSZĄ właściciela. Projektowanie i dekoracja wnętrz to nie tylko mój zawód, ale i prawdziwa pasja, a moją misją jest tworzenie mieszkań i domów oraz ogrodów klientów w taki sposób, by były one funkcjonalne, by wygodnie się w nich mieszkało, ale także, co najważniejsze aby było to miejsce do którego chce się wracać.
W pierwszy dzień wakacyjnego wyjazdu, 1 sierpnia, w moje urodziny, dzwoni telefon z lubelskiego biura nieruchomości Big City Broker. Zostaję agentem nieruchomości. 3 miesiące później sprzedaję pierwsze mieszkanie. Ulica Wajdeloty w Lublinie zawsze będzie mi się miło kojarzyć 🙂 Klienci często mówią mi na prezentacjach, że powinienem być fotografem. Pewnie żartują.Podejmuję decyzję o przeprowadzce do Łodzi. To miasto ma w sobie coś magicznego. Zaczynam pracę w najlepszym biurze pośrednictwa w Polsce- Freedom Nieruchomości. Tam poznaję co to umowa na wyłączność i na zawsze zmieniam swoje postrzeganie marketingu nieruchomości.Bogatszy o nowe doświadczenia wracam do Lublina by zacząć pracę jako samodzielny agent. Coraz większą uwagę przykładam do wizualnego aspektu oferty, aż w końcu kupuję aparat i szkolę się z fotografii wnętrz. Rok później powstaje marka Fotografia Nieruchomości.eu, a ja rezygnuję z pośrednictwa, mając na koncie portfolio ofert o łącznej wartości ponad 42mln złotych.Mówią, że jestem najlepszym fotografem wnętrz w Polsce. Zdjęcia wnętrz mojego autorstwa regularnie pojawiają się w pismach branżowych. Oferty z moimi zdjęciami portale ogłoszeniowe wyróżniają z własnej woli, a właściciele zamawiają odbitki - na pamiątkę.Pracuję dalej na terenie całego kraju, codziennie poszerzając grono zadowolonych klientów.Nazywam się Łukasz Banaszek. Jestem właścicielem marki Fotografia Nieruchomości.eu, pasjonatem i inwestorem nieruchomości.
Pracownia MACZ Architektura – Architekt wnętrz zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Podejmujemy się projektów wnętrz mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz lokali usługowych. Nasze biuro zlokalizowane jest w okolicach Krosna, jednak wykonujemy projekty wnętrz na terenie całej Małopolski i Podkarpacia a w szczególności miast: Kraków, Rzeszów, Krosno, Jasło, Tarnów. Jesteśmy również otwarci na współpracę na terenie całego kraju.
Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Stworzę przestrzeń dopasowaną funkcjonalnie i stylem do Ciebie. Przy rozmowie wspomagam się różnymi technikami, aby jak najlepiej zbadać Twoje potrzeby. Otrzymasz ode mnie układ funkcjonalny, wizualizacje, rysunki wykonawcze i listę zakupową. Mogę rozszerzyć projekt o wizyty na budowie, pomoc przy zakupach lub udekorowanie dodatkami wykończonego wnętrza. Pracuję na terenie woj. pomorskiego - głównie Trójmiasto, Rumia, Reda i Wejherowo, ale podejmuję się również projektów w innych częściach województwa. Oferuję też projekty zdalne - cała Polska.
Wykonamy dla Państwa projekty wnętrz mieszkalnych od zmian w układach deweloperskich do projektu wykonawczego wraz z rysunkami mebli na wymiar.
/ wierzymy, że:/ forma powinna współgrać z funkcjonalnością / architektura tkwi w szczególe / każde wnętrze jest przestrzenią dla sztuki / człowiek nadaje przestrzeni niepowtarzalny charakter / komunikacja to klucz do sukcesu
W naszej pracowni projektujemy mieszkania, domy i wnętrza komercyjne, w tym sklepy i restauracje. W projektowaniu skupiamy się przede wszystkim na rozpoznaniu potrzeb przyszłych mieszkańców i użytkowników, by poprzez optymalne rozwiązania projektowe maksymalnie wykorzystać potencjał wnętrza. Staramy się elastycznie reagować na oczekiwania Klientów, dlatego przygotowaliśmy pakiety projektowe, na bazie których tworzymy indywidualne oferty dopasowane do potrzeb Klienta, potencjału wnętrza i budżetu inwestycji.
MONOO ARCHITEKCI to pracownia projektowa, która specjalizuje się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmujemy się również tworzeniem wizualizacji architektonicznych, identyfikacją wizualną oraz fotografią. Szczególny nacisk stawiamy na funkcjonalność, prostotę i minimalizm, dbając jednocześnie o detale. Staramy się projektować używając „szczerych” materiałów takich jak: drewno, beton, cegła, kamień, szkło. Przy kreowaniu przestrzeni stosujemy oszczędne formy, grę geometrii i światła.Naszym mottem jest „less is more”. Wierzymy, że mniej znaczy więcej pomimo tego, że niełatwa do zaprojektowania jest dobra, funkcjonalna i prosta forma. Staramy się dążyć w swoich projektach do spójnych i logicznych rozwiązań, jednocześnie zaspokajać wymagania inwestora.
MOONFIELD STUDIO to pracownia projektowa, założona przez miłośnika pięknych przestrzeni, architekta wnętrz Artura Zduna, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To miejsce w którym skupiamy zespół ludzi z wiedzą, doświadczeniem, pasjami i nieszablonowymi pomysłami. Naszą misją jest projektowanie przestrzeni pięknych i wyjątkowych, które będą przynosić naszym inwestorom komfort i wspaniałe samopoczucie przez wiele lat.
Zajmujemy się projektami z zakresu architektury, architektury krajobrazu oraz wnętrz. Wykonujemy projekty zarówno dla inwestorów prywatnych jak i publicznych. Do projektowania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Skupiamy się na potrzebach inwestora, tworząc indywidualne rozwiązania. Zależy nam na połączeniu ciekawej, prostej formy z funkcjonalnością i zasadami ergonomii.
NABOO to pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Zajmujemy się również wzornictwem przemysłowym, renowacją mebli i grafiką. Kompleksowy projekt obejmuje fotorealistyczne wizualizacje, rysunki wykonawcze, dobór materiałów oraz autorski nadzór nad realizacją. Współpracujemy z wykwalifikowanymi firmami z branży budowlanej zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta. Zespół projektowy: Aneta Dudek, Martyna Leśniewska.
Jesteśmy studiem zajmującym się szeroko pojętym designem. Projektujemy wnętrza mieszkalne, wnętrza użyteczności publicznej a także wzornictwo przemysłowe. Oferujemy różne formy współpracy od porad w doborze mebli, wykończeń i rozkładu funkcjonalnego, po kompleksowy projekt wnętrza wraz z nadzorem autorskim.W swoich projektach staramy się znaleźć balans pomiędzy Państwa preferencjami stylistycznymi a funkcjonalnością tak by stworzone wnętrze zapewniało komfort użytkowania a także cieszyło estetyką.
architekt wnętrz, artysta plastyk, grafik 3d, wizualizator
Firma rodzinna działa od 2005 r. Posiadamy liczne grono stałych klientów. Naszą najlepszą reklamą jest nasza praca i zadowoleni klienci....:)👷 Jako nieliczni aranżujemy i sami wykonujemy prace remontowe zgodnie ze sztuką budowlaną, /nie mamy podwykonawców/ co gwarantuje wysoką jakość usług...👷‍♂️☎️ 600822960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Usługi Budowlane Marek Gramatyka Profesjonalnie&Kompleksowo Wnętrze dostosowane do twoich potrzeb...* Aranżacje* Budowa* Remonty* Wykończenia pod klucz* Profesjonalnie&Kompleksowo * 👷‍♂️☎️ 600822960 Zapewniamy Państwu kompleksowe remonty wnętrz lub wybranych elementów pomieszczeń poprzez odpowiednie dobranie formy, kształtu, kolorystyki, materiałów aż do realizacji z nadzorem autorskim. Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie realizowanej usługi... Usługi Budowlane Marek Gramatyka Profesjonalnie&Kompleksowo 👷‍♂️☎️ 600822960 https://www.facebook.com/marekgramatyka/# https://www.facebook.com/groups/1513736648927260/?ref=group_cover marek539@op.pl Akademia&Inspiracji Projektowanie Trendy Design Aranżacje Wystrój Wnętrz 👷 Zapraszam na subiektywny przegląd ... Grupa nie tylko uczy i edukuje, ale także inspiruje ... . Właśnie dlatego przygotowałem niecodzienny ciekawy zestaw aranżacji , który sprawdzi jaki ze stylów wnętrzarskich dostępnych na naszej stronie jest Wam najbliższy. Mówi się, że wnętrze naszego domu to odzwierciedlenie naszej duszy, pasji i charakteru. W przygotowanym zapisie. .. znajdziecie nie tylko odniesienia do wnętrz, ale także stylu życia i pragnień... Czas realizacji to najlepsze chwile... wtedy wszystkie idee nabierają kształtów, teoria staje się rzeczywistością, przestrzeń zaczyna żyć... zapraszam do komentowania i dzielenia się tym wszystkim co jest naszą pasją .:)👷
Studio po.mysł nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, lecz realizujemy również projekty zdalnie na terenie całej Polski i zagranicy.
Studio PO.MYSŁ nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, lecz realizujemy również projekty zdalnie na terenie całej Polski i zagranicy.
Kierując się niezwykłym pragnieniem kreatywnych doświadczeń powstała Pracownia Projektowa Siedem. 20 letnie doświadczenie w projektowaniu mebli i wnętrz i jasno określony cel gwarantuje sukces. Cel: projektować zaskakująco i funkcjonalnie, tak aby ludzie mogli cieszyć się efektami współpracy. Gwarantowana dobra atmosfera podczas pracy nad wnętrzem. Pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i aranżacji wnętrz prywatnych. Współpraca zw sprawdzonymi wykonawcami gwarantuje, że projekt zostanie zrealizowany starannie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z możliwie najwyższą jakością. Znajomość technologii, możliwości produkcyjnych mebli, materiałowych, umożliwiają realizację najtrudniejszych tematów i uzyskanie najwyższej jakości mebli.
zietarska.pl to autorska pracownia architektury wnętrz założona i prowadzona przez arch. Monikę Ziętarską. Architekt z powołania i wykształcenia. Absolwentkę Politechniki Gdańskiej. Architekt z bogatym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz inwestycji komercyjnych. Miłośniczkę architektury i dobrego designu. Masz pytania dotyczące przebiegu współpracy i procesu projektowego? Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i portfolio na stronie www Masz już wybrany lokal i chciałbyś poznać więcej szczegółów i dokładną ofertę? Zapraszam na spotkanie przy kawie do biura w centrum Gdańska. Adres i dane znajdziesz w zakładce kontakt
Projektowaniem wnętrz zajmuję się od ponad 20 lat. Jestem absolwentem krakowskiej ASP - kierunek Architektura Wnętrz.. Projektuję przede wszystkim wnętrza mieszkalne (domy, mieszkania), choć zdarza mi się również popełnić projekty wnętrz publicznych. Działam na terenie Rzeszowa, Podkarpacia i Polski południowo wschodniej. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zaspokajaniem potrzeb moich klientów, na pierwszym planie stawiając ich oczekiwania, funkcjonalność rozwiązań z których mają korzystać w codziennym życiu oraz fakt, żeby wnętrza które projektuję zachęcały do powrotu do nich po całym dniu pracy. Inaczej mówiąc - żeby moi klienci dobrze się w nich czuli.
Projektant Wnętrz - został stworzony by pomagać w urządzaniu, doradzaniu jak pięknie mieszkać. By wnętrza były, przytulne i chciało się w nich żyć. Aby przytulność wnętrza dawała radość. Jestem projektantką wnętrz, która tworzy z pasji. Chcesz mieć wyrafinowane i piękne wnętrza, które są odpowiednie do Twoich upodobań i gustów. Zgodne najnowszymi trendami mody. Zapraszam do współpracy
Od zawsze pasjonując się designem konsekwentnie rozwijałyśmy swoje umiejętności w tym kierunku. Po ukończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie rozpoczęłyśmy studia na Wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, które zakończyłyśmy dyplomem magisterskim. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem skupiając się głównie na architekturze wnętrz. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni odpowiadających indywidualnym potrzebom każdego klienta – wnętrz nie tylko pięknych, ale również praktycznych, nie tylko modnych, ale również ponadczasowych. Piękno tkwi w prostocie 😉
Mamy świadomość, że z upływem czasu zmieniają się trendy w aranżacji wnętrz, budynki niszczeją, farby na ścianach tracą blask, a ilość pokoi w domu czy mieszkaniu staje się niewystarczająca. Wiemy również, że kupując nowe mieszkanie marzycie o wnętrzu idealnym dla siebie i swojej rodziny.Rozbudowani starają się spełniać wszystkie Wasze wizje. Bardzo ważne jest dla nas podążanie za nowinkami technologicznymi, wciąż wyszukujemy i poznajemy najnowsze trendy. Dzięki temu możemy zaproponować Wam najwygodniejsze, najbardziej ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Dla Was zmieniamy dotychczasowe wnętrza na takie, które zachwycą swoim wyglądem i funkcjonalnością. Na każdym etapie remontu gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów.Zapraszamy do współpracy 🙂
Witamy! RzutNaProjekt to strefa projektowa, w której powstają wnętrza dopasowane do ich mieszkańców. Do każdego wnętrza podchodzimy indywidualnie. Nie zapominamy również o tym by było to zaprojektowane w funkcjonalny i estetyczny sposób!
Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz stacjonarnie oraz on-line, dzięki czemu możemy projektować wnętrza prywatne i komercyjne na całym świecie. Projektowanie wnętrz, ogrodów, Waszego "skrawka" wymarzonej przestrzeni to nasza pasja, a zarazem praca, którą wykonujemy na co dzień. Zachęcam do współpracy!
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem fotorealistycznych wizualizacji.
Architekt i kreator wnętrz.. koneserka piękna
IMAGO - Studio projektowania wnętrz i grafiki. Aranżacja wnętrz prywatnych i komercyjnych. Kreator nieszablonowych przestrzeni.
Wnętrze nie może być tylko ładne, musi być też funkcjonalne. Moja pracą (i pasją) jest stworzenie miejsca do którego będziesz codziennie wracać i nazywać domem. Jako Architekt Wnętrz oferuję kompleksowe prowadzenie projektu, od pomiarów aż po rysunki dla wykonawców oraz nadzór nad pracami remontowymi. Przygotuję układ funkcjonalny, wizualizacje pozwalające zobaczyć jak będzie wyglądać wnętrze, opis materiałów i mebli a także rysunki dla wykonawców. Zajmuję się projektami na terenie województw warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego, a także zdalnie - na terenie całej polski.
Jesteśmy niezależnym producentem i dystrybutorem elementów wyposażenia wnętrz. Specjalistyczny sprzęt jakim dysponujemy umożliwia nam pełną kontrolę nad jakością tworzonych produktów i elastyczność w realizacjach. Jesteśmy otwarci na wszelkie dyskusje i pomoc w dostosowaniu produktu do indywidualnych potrzeb. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie wnętrz, zatem zapraszamy do współpracy.
Jesteśmy młodym biurem projektowym, złożonym z architektów wnętrz oraz grafików, działającym na terenie całego Śląska. Pasjonujemy się wnętrzami, tworzymy je w oparciu o najnowsze trendy, własne doświadczenie oraz poczucie stylu. Nasze projekty dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Jesteśmy wszechstronni, aby móc kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz wykonawcze wnętrz mieszkalnych i publicznych, a także projektujemy meble na wymiar. Współpracujemy z szeregiem specjalistów i podwykonawców, co pozwala na sprawną realizację projektu.
Wspólnie połączyliśmy nasze najlepsze cechy by tworzyć firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Założyciele Szkic.DESIGN to doświadczony zespół, dla którego satysfakcja inwestora jest stawiana na pierwszym planie.Inerior Design / Projektowanie Wnętrz Nadzór autorski nad realizacją projektu Home staging Konsultacje projektowe Realistyczne wizualizacje wnętrz Projektowanie mebli Projekty online Kompleksowe projektowanie wnętrz.
Mając świadomość tego, jak ważna jest przestrzeń, którą się otaczamy - w moich projektach zawsze staram się łączyć Twoje oczekiwania z dokładnie przemyślaną funkcją oraz garścią niepowtarzalności - wierzę, że te elementy przyczynią się do uśmiechu na Twojej twarzy po każdym przekroczeniu progu zaprojektowanych przeze mnie “czterech ścian”.Zapraszam do kontaktu! 🙂
Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, Porady Wnętrzarskie, Wizualizacje, Współpraca z Wykonawcami - Nadzory Wykonawcze, Projektowanie Graficzne, Malarstwo Dekoracyjne, Tynki Strukturalne, Artystyczne Wykańczanie Wnętrz
Firma Vinso oferuje usługi projektowania wnętrz i aranżacji wnętrz. Jesteśmy również dystrybutorem świetnej jakości łóżek tapicerowanych i paneli tapicerowanych. Działamy na terenie województwa małopolskiego, głównie na rynku lokalnym Krakowa i okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych. Projektujemy głównie wnętrza mieszkań i domów, jak również lokale usługowe, kawiarnie. Projekty wnętrz wykonujemy w różnych zakresach w zależności od potrzeb klienta. Doradzamy i wykonujemy wizualizacje 3D oraz dokładną dokumentację dla wykonawców. Współpracujemy z porządnymi i sprawdzonymi wykonawcami wykończeń wnętrz i mebli na wymiar. Staramy się proponować usługi najlepszej jakości w dobrych cenach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu proponujemy kompleksowe usługi, które obniżają znacząco cenę finalną wykończenia całego mieszkania.Vinso wyróżnia profesjonalizm, świetna obsługa, fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Kierujemy się solidnością i jakością wykonania zleconych usług.
WIZJA WNĘTRZA to firma zajmująca się aranżacją i projektowaniem wnętrz. Tworzona jest przez kreatywnych i ambitnych absolwentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Politechniki Łódzkiej. Śledząc, odkrywając i po części kreując trendy architektoniczne oraz łącząc je z nowościami technologicznymi nasi architekci i projektanci tworzą dla państwa optymalne rozwiązania. Wykorzystujemy pełen potencjał wnętrz państwa domów, mieszkań, apartamentów i firm. Projektowanie to nasze życie i pasja, a nasze projekty są efektem połączenia naszej wiedzy i inwencji architektonicznej z państwa indywidualnymi potrzebami i stylem bycia. Efektem tego są wnętrza w których czuć się będziecie państwo wyjątkowo i komfortowo przez wiele kolejnych lat. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby, poczucie estetyki, plany na najbliższą przyszłość, pasje, fascynacje oraz jego chęć i możliwości aktywnego uczestniczenia w tworzeniu projektu. W ten sposób opracowane koncepcje państwa wnętrz, stają się optymalnie dopasowane do państwa oczekiwań.
WKWADRAT - PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ WKWADRAT Architekt Wnętrz w Toruniu wykonuje projekty wnętrz mieszkań i domów na terenie Torunia i okolic. Ponadto obsługujemy również Klientów z całej Polski. Wyróżnia nas to, że każdy projekt jest niepowtarzalny i realizowany zgodnie z indywidualnymi wymogami Klienta. Od pierwszego spotkania dokładnie analizujemy inspiracje wskazane przez Klienta oraz jego uwagi. To niezwykle istotne, gdyż na całkowity efekt składa się dobrze przygotowany układ funkcjonalny pomieszczeń ubrany w gustowną aranżację. Jak wspomnieliśmy projekt rozpoczynamy na etapie układu funkcjonalnego. Planując rozkład i funkcjonalność pomieszczeń przyjmujemy za cel maksimum funkcjonalności i spełnienie wszystkich standardów ergonomii. Zawsze podkreślamy, że dobrze wykonany układ funkcjonalny jest solidnym fundamentem sukcesu każdej aranżacji wnętrz. W kolejnych etapach projektowania dobieramy materiały i dodatki do wnętrz pamiętając o zachowaniu najlepszej kompozycji i zgodności z założonym budżetem. Projekt który przekazujemy Klientowi składa się z kompletnej dokumentacji technicznej, list dodatków i materiałów listy dostawców oraz wizualizacji każdego pomieszczenia. Jako usługę dodatkową możemy wykonać nadzór nad realizacją inwestycji w zakresie autorskim lub inwestorskim co oznacza pełną kontrolę nad zgodnością wykonanych prac.
Firma Wnętrza powstała w 1997 roku z inicjatywy Alicji Galewskiej – architekt wnętrz, absolwentki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od ponad dwudziestu lat projektujemy mieszkania, domy, meble, a także przestrzenie publiczne: biura, restauracje i hotele. W 2012 roku otworzyliśmy nowoczesny salon Wnętrz&Łazienek, do którego sprowadzamy płytki ceramiczne, wyposażenie do łazienki i materiały aranżacyjne z całej Europy. Prowadzimy też sklep internetowy z materiałami do wyposażenia wnętrz - https://wnetrza.shop/
Projektujemy, czyli ROBIMY to, co naprawdę LUBIMY.Jako klient jesteś dla nas najważniejszy, dlatego nie zaczynamy projektu zanim nie poznamy Ciebie! Projektowanie rozpoczynamy od poznania domowników, ich charakterów, upodobań, przyzwyczajeń. "Szyjemy" wnętrza na miarę, bo wiemy, że nie każdy ma takie same potrzeby i oczekiwania co do swojej wymarzonej przestrzeni.Zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji, wyceny projektu, zamówień mebli i wszelkich zachcianek związanych z designem 🙂
Właściciel pracowni – mgr inż.arch. Piotr ZiębaJestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z roku 2006 na kierunku Architektura i Urbanistyka, ukończyłem studia tytułem nostryfikowanym przez Royal Instytut of British Architects. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte jako architekt prowadzący w jednym z renomowanych krakowskich biur architektonicznych przy takich projektach jak osiedle Wilga Park I i Wilga Park II i inne pozwala na podejmowanie różnego rodzaju tematów z zakresu projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz jak również doradztwa inwestycyjno-budowlanego. Pełna obsługa począwszy od fazy koncepcyjnej projektu poprzez procedury administracyjne, skończywszy na nadzorze autorskim realizowanej inwestycji pozwala świadczyć nam usługi kompleksowo .W swoim zespole posiadamy z odpowiednimi uprawnieniamy, wspólpracujemy z projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami.Podejmujemy się współpracy w odległych miejscach w stosunku do rodzimego miejsca działalności. Zapraszamy na profil facebook gdzie można śledzić na bieżąco nasze działania.
Dzień dobry! Jestem młodym projektantem wnętrz, działającym jako freelancer. Posiadam doświadczenie w projektowaniu wnętrz i poszczególnych pomieszczeń prywatnych oraz w projektowaniu mebli na wymiar. Z każdym projektem rozwijam się i dążę do perfekcji. Zwracam szczególną uwagę na ergonomię i funkcjonalność, przy czym dbam o to by wszystko wyglądało jak z marzeń.Chętnie podejmę się projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych. Jestem dostępny także do projektowania poszczególnych pomieszczeń i mebli. Ale także jestem skłonny doradzić nawet z kolorem poduszki. Pozdrawiam! KŻ
Armatura łazienkowa i kuchenna. Natryski, wanny, umywalki, baseny. Najwyższa jakość i włoski design.
Kompleksowe projekty wnętrz prywatnych domów, apartamentów oraz przestrzeni publicznych takich jak hotele, biura, restauracje, sklepy...
Architekt Wnętrz mgr sztuki Zuzanna Antkiewicz-Wydra.DIZU Studio to autorska pracownia, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych (mieszkania, domy, apartamenty), użyteczności publicznej (sklepy, salony, biura, gabinety, restauracje, kawiarnie itd.) oraz projektowaniem mebli i form użytkowych. Oferuję również doradztwo w zakresie architektury wnętrz oraz home staging.Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem- starając się jak najlepiej spełnić oczekiwania i marzenia inwestorów. Dbam o to by połączyć ciekawą, oryginalną koncepcję projektową z pełną funkcjonalnością i zasadami ergonomii. Wiele inspiracji czerpię z podróży, które są moją pasją. Zaglądam w różne zakamarki świata, aby nieustannie pobudzać swoją kreatywność, odkrywać piękne miejsca i unikatowe rozwiązania.