Jak dodać projekt:

 

Wpisz nazwę projektu, np.: Wpisz nazwę projektu, np.: Kawalerka dla młodej kobiety, lub: Nieduże mieszkanie w stylu nowoczesnym. Postaraj się aby w tym jednym zdaniu zawrzeć jak najwięcej konkretnych informacji.

Opis: Ważne. Opisz jakie były założenia przy projektowaniu danego mieszkania, pomieszczenia, wykonywania mebli, czy jakie życzenia miał klient przed rozpoczęciem remontu. Jaki był Twój cel, założenia, co chcieliście osiągnąć.

Aby Twój projekt, czy realizacja była często pokazywana, musi być przypisana do odpowiedniej kategorii.

Jest to o tyle ważne, że użytkownik, ma do wyboru wiele filtrów, a każda kategoria ma swoją podkategorię. Dlatego im dokładniej opiszesz swój projekt i dodasz odpowiednią kategorię, tym lepiej będzie on pokazywany na portalu. Zaznacz więc odpowiednio czy to jest metamorfoza, projekt wnętrz mieszkalnych, jaki styl i jakie to jest pomieszczenie

Wybierz odpowiednią kategorię i zaznacz odpowiednie podkategorie:

W zależności od zaznaczonej kategorii może to być:

Rodzaj pomieszczeń, mieszkań, ilość pokoi, powierzchnia mieszkania, domu, działki. Czy posiada taras, balkon, czas realizacji, koszt budowy domu, lub aranżacji wnętrza, styl wnętrza. Czy posiada piwnicę i jaką. Ilość pięter domu.

W przypadku wybrania kategorii: Projekt wnętrza publicznego, w podkategoriach mamy do wyboru rodzaj projektowanego lokalu.

W kategorii: Zdjęcia produktów, dekoracji, mebli i innych wnętrz mamy do wyboru prezentowane materiały i produkty.

 

Możliwe kategorie:

 

Projekt wnętrza mieszkalnego: To zaznaczasz jeżeli chcesz dodać projekt wnętrz, czy to całego domu, czy mieszkania, czy poszczególnego pomieszczenia (np.: salon, łazienka)

Kawalerka: zdjęcia i projekty wnętrz kawalerek, czyli mieszkań z tylko jednym pokojem.

Metamorfoza: Jeżeli zajmujesz się Home Stagingiem, jesteś dekoratorem, lub projektantem i odświeżyłeś jakieś wnętrza to  pokaż to właśnie w tej kategorii. Koniecznie dodaj zdjęcia Przed i Po metamorfozie i przypisz odpowiednie podkategorie. Metamorfoza może dotyczyć pojedynczego pomieszczenia, całego domu, mieszkania, ogrodu czy tarasu.

Poddasze: zdjęcia wszystkich pomieszczeń znajdujących się na poddaszu, czy to w domu, mieszkaniu, czy kamienicy.

Projekt domu: zdjęcia przedstawiające projekty domów jako bryły budynku. Tak aby było widać elewację, dach, z bliskim otoczeniem. Nie pokazujemy tu aranżacji wnętrz, chyba że są to projekty pomieszczeń pokazywanego budynku. Tutaj można również pokazać, rzuty i przekroje domu.

Projekt wnętrza publicznego; Tu taj prezentujemy projekty i realizacje wnętrz pomieszczeń użyteczności publicznej. Do odpowiedniej podkategorii przydziel, jakie wnętrza  chcesz zaprezentować.

 Projekt bryły domu i jego wnętrz: Jeżeli jesteś architektem budowlanym i chcesz zaprezentować swoją pracę, to tutaj jest najlepsze miejsce. Pokarz dom z elewacjami, dachem, bliskim otoczeniem, rzutami czy przekrojami. Jeżeli zaprojektowałeś również wnętrza do tych pomieszczeń, to również tutaj możesz je zaprezentować.

Zdjęcia produktów, dekoracji, mebli i innych wnętrz: Jeżeli jesteś producentem, artystą, stolarzem, wykonujesz rękodzieło, to w tym miejscu możesz zaprezentować efekty swojej pracy

 

W podkategoriach możesz znaleźć:

 

Powierzchnia: Tu oznaczasz jaka powierzchnię ma dane mieszkanie, dom czy działka

Styl: Zaznacz w jakim stylu jest zaprezentowane pomieszczenie.

Koszt wykonania wnętrza, czy budowy domu: Jeżeli znasz w przybliżeniu jaki jest koszt wybudowania takiego domu, lub wykonania remontu według projektu, to tutaj to odznacz.

Czas realizacji (liczba dni): Jeżeli wybrałeś kategorię metamorfoza, to tutaj wpisz ile taka przemiana zajęła dni.

Wnętrze dla niej: Jeżeli aranżacja wnętrza, zdecydowanie pasuje do kobiecego stylu, to zaznacz tą podkategorię. Jeżeli uważasz, że będzie świetnie pasowała ta aranżacja dla kobiety jak i dla pary, to możesz zaznaczyć obie opcje.

Wnętrze dla niego: Jeżeli aranżacja wnętrza, zdecydowanie pasuje do męskiego stylu, to zaznacz tą podkategorię. Jeżeli uważasz, że będzie świetnie pasowała ta aranżacja dla mężczyzny jak i dla pary, to możesz zaznaczyć obie opcje.

Wnętrze dla pary: Wszystkie projekty i realizacje które nie mają zdecydowanie charakteru męskiego, czy kobiecego.

 

Jeżeli wybrałeś kategorię projekt bryły domu i jego wnętrz, to znajdzie tu takie podkategorie:

 

Liczba pokoi: wpisz ilość pokoi w danym domu

Minimalna szer. Działki: Wpisz jaka jest potrzebna minimalna szerokość działki, aby taki dom wybudować

Powierzchnia użytkowa domu: Napisz jaka jest powierzchnia użytkowa tego domu

Piwnica: czy dom jest podpiwniczony? Zaznacz to.

Liczba pięter: Napisz ile pięter ma prezentowany dom.

Koszt wykonania domu: Jeżeli wiesz ile trzeba wydać na wybudowanie takiego domu, odznacz to.