Pomieszczenia: Garderoba

Zobacz galerię inspiracji - Garderoba

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Gabinet z sofą w miedzianym kolorze

W gabinecie postawiliśmy na ciemniejsze, męskie barwy oraz industrialny akcent w postaci cegły.
Wracając do układu funkcjonalnego pomieszczenia - po lewej stronie od wejścia stanęły 2 duże witryny na dokumenty i książki. Obok nich niewielkich rozmiarów, ale wygodna sofa w miedzianym kolorze, nad którą zawisła grafika z motocyklem. Bezpośrednio przy witrynach zorganizowaliśmy miejsce pracy z industrialnym biurkiem oraz regulowanym kinkietem.
Na ścianie naprzeciwko sofy zaprojektowaliśmy wspomniane wcześniej panele akustyczne oraz TV z szafką, która pomieści PS4 i gry. W rogu natomiast proponujemy umieścić stojak na nuty oraz saksofon.
Jako oświetlenie ogólne postawiliśmy na antracytowy plafon z miedzianym akcentem kolorystycznym.

Inne zdjęcia w projekcie

Antresola z domową biblioteczką

Zlokalizowaliśmy regały po literze "L". Ze względu na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i nietypowe wymiary, proponujemy wykonać regały na zamówienie, w laminacie (jest to zdecydowanie tańsza opcja niż lakier). W centrum umieściliśmy wygodną leżankę z regulowanym oparciem. Pomieszczenie ociepla cegła, a elegancji dodaje duże lustro z minimalistycznymi kinkietami.
Jako oświetlenie proponujemy również kierunkowe reflektory oraz lampę stojącą z regulacją kąta padania światła do czytania.

Inne zdjęcia w projekcie

Sypialnia z garderobą z motywem lasu

Główną rolę gra tutaj motyw lasu; przede wszystkim w postaci bardzo klimatycznej i enigmatycznej tapety oraz innych elementów drewnianych takich jak łóżko, czy stoliki nocne z pni drzew.
Przy oknie wygospodarowaliśmy miejsce na lekką toaletkę z wygodnym, zielonym krzesłem.

Inne zdjęcia w projekcie

Sypialnia z garderobą

Drugą część sypialni, za rozsuwanymi drzwiami lustrzanymi, stanowi garderoba. Musimy przyznać, że ze względu na skosy nie jest ona szczególnie ustawna, dlatego staraliśmy się maksymalnie wykorzystać daną nam przestrzeń.
Po prawej stronie zaprojektowaliśmy głęboką zabudowę (60cm) na drążki o różnych wysokościach (na długie suknie, garnitury, na krótsze koszule i marynarki oraz na krótkie spodenki, czy spódniczki). Pozostałą przestrzeń wykorzystaliśmy na półki.
W centralnej części umieściliśmy płytszą zabudowę z szufladami.
Lewa strona z kolei jest przeznaczona podobnie jak prawa na wieszaki oraz półki. Dodaliśmy również 3 szuflady, aby w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni. Dodatkowo zaraz przy kominie zaprojektowaliśmy wysoki słupek z półkami.
Pomieszczenie oświetlają kierunkowe reflektorki.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z dużą, białą szafą

Pokój młodszego synka zaprojektowaliśmy w jasnych i naturalnych barwach i materiałach. Ozdobę stanowi tu tapeta z motywem gór, będąca tłem do szafek sosnowych pełniących funkcję przechowywania np. zabawek.
Pod oknem dachowym umieściliśmy stolik z krzesełkiem; w przyszłości może stanąć tutaj biurko. W głębi pomieszczenia zaprojektowaliśmy drewniane łóżko z daszkiem w postaci domku, który po ewentualnym odsunięciu łóżka może służyć jako miejsce do zabaw.
We wnęce natomiast proponujemy dużą, pojemną szafę z regałem na zamówienie w celu wykorzystania przestrzeni (również w laminacie) , które spełnią swoją rolę zarówno teraz, jak i w przyszłości, zamykając za drzwiami wszelkie ubrania i inne przedmioty.
Dekorację pomieszczenia stanowią dziecięce grafiki i dywan, a całość oświetlają rozwieszone żarówki.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z motywem dżungli

U starszego syna króluje motyw dżungli. Po prawej stronie od wejścia nawiązuje do niego wzorzysta tapeta z liśćmi, a na ścianie kolankowej i po boku łóżka, zgaszony kolor zieleni.
Naprzeciwko wejścia, pod oknem dachowym umieściliśmy biurko z regulowanym krzesłem. Wnękę podobnie jak w pokoju I zagospodarowaliśmy podobną zabudową. W drugiej części pomieszczenia, pod oknem zaprojektowaliśmy łóżko i namiot tipi, którego wymiary to maksymalnie 80x80cm.
Na środku nad dywanem-lwem zawisła niska huśtawka na linie. Podobnie jak u brata, ściany zdobią grafiki, a z sufitu zwisają żarówki.

Inne zdjęcia w projekcie

Salon z jadalnią

Do salonu i kuchni przechodzimy przez imponujące drzwi z przeszkleniem. Przestrzeń dzienna jest otwarta, minimalistyczna. Wstawiliśmy komodę i witrynę. Do tego kominek, nowoczesna "koza" z szybami z 3 stron i stojak na drewno. Ściana z TV została wyłożona płytami laminowanymi imitującymi drewno, ten zabieg ociepla nieco przestrzeń, również przy kominku pojawia się taka sama płyta. W centralnym miejscu mamy dużą sofę w kolorze butelkowej zieleni.

Inne zdjęcia w projekcie

Kuchnia z wyspą

Kuchnia została zaprojektowana w odcieniach czerni, szarości, bieli, płyta drewnopodobna oraz imitująca kamień. W schowku wstawiliśmy gotowe meble z Ikea.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z wanną

W głównej łazience zastosowaliśmy płytki imitujące beton w dwóch odcieniach oraz drewnopodobną jodełkę ocieplającą przestrzeń, Do tego spora wanna wolnostojąca. Szafki pod umywalkami są gotowe, ze sklepu.

Inne zdjęcia w projekcie

Sypialnia z dużym łóżkiem

Sypialnia główna utrzymana jest w minimalistycznym klimacie. Drewniane raszki za łóżkiem.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z prysznicem

Łazienka przy sypialni jest podobna do głównej z tą różnicą, że dodaliśmy białe płytki ułożone w jodełkę, na podłodze są inne płytki drewnopodobne - ułożone pod kątem, płytki szare jasne i szare ciemne to te same co w łazience głównej tylko częściowo w innym formacie.

Inne zdjęcia w projekcie

Garderoba z dużym lustrem

Garderoba to gotowe szafy z Ikea oraz lustro klejone na zamówienie.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z żółtymi akcentami

Pokój pierwszego syna to kolory: biały, czarny, szary i żółty. Wstawiliśmy pojemne szafy z Ikea. Część ściany wyłożona jest masą betonową, elementami drewnopodobnymi i żółtym kolorem do tego mapa - tablica. Przy oknie jest doświetlona strefa do nauki. Pokoje chłopców oddzielają drzwi przesuwne, chowane w murze.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z zielonymi akcentami

Pokój drugiego syna to biel, zieleń, troszkę szarości i dużo elementów drewnopodobnych nawiązujących do leśnego klimatu. Do tego naklejki kropki w różnych kolorach oraz naklejki drzewa i zwierzęta leśne. W pokoju zmieścił się mały stoliczek do rysowania. Łóżko trochę nachodzi na okno, ale wg nas ten układ mimo tego jest najlepszy, rozważaliśmy możliwość ustawienia łóżka na ścianie bliżej drzwi, ale wtedy tracimy sporo miejsca na przechowywanie.

Inne zdjęcia w projekcie

Hol z przeszklonymi drzwiami

W holu zaprojektowaliśmy szafę we wnęce, drzwi imitujące drewno, również szafa nie posiada widocznego cokołu. Hol i korytarz ozdabiają minimalistyczne grafiki i rośliny. Na suficie mamy oświetlenie - szynoprzewody oraz duży, minimalistyczny plafon.

Inne zdjęcia w projekcie

Wiatrołap z szarymi drzwiami

W wiatrołapie zaprojektowaliśmy pojemną szafę z białymi drzwiami otwieranymi na tip-on, szafa została zaprojektowana tak, aby miała minimalną wysokość cokołu dolnego - cokół jest ukryty we wnętrzu szafy, przy suficie zastosowaliśmy niski cokół, aby fronty szafy nie uderzały w plafon. Do tego lustro klejone, minimalistyczna konsola i pufa w kolorze miodowym.

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Jadalnia Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Łazienka Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Łazienka, Osobne WC Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Sypialnia z dużym lustrem

Sypialnia została zaprojektowana w ciepłej kolorystyce. Na ścianie za łóżkiem zastosowaliśmy panele tapicerowane, czarne listwy metalowe, płyty pokryte fornirem i duże lustro klejone. Po prawej stronie mamy dużą szafę z przeszklonymi frontami (szkło dymione). Dodaliśmy pomarańczowe akcenty zgodnie z zasadami feng shui. Przy sypialni znajduje się garderoba oddzielona dużymi drzwiami przesuwnymi.

Inne zdjęcia w projekcie

Duża garderoba z podświetlanymi szafami

W garderobie zaprojektowaliśmy szafy z drzwiami przesuwnymi oraz półki bez drzwi. Każda półka została oświetlona profilami led. Zaprojektowaliśmy toaletkę i do niej czerwoną pufę. W pomieszczeniu jest czarny sufit i czarne szyno przewody wpuszczane w sufit - nadaje to elegancki, nowoczesny charakter wnętrzu.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z prysznicem i wanną

Przy sypialni znajduje się elegancka, przytulna łazienka. W niej wanna z hydromasażem dwie umywalki, bidet, wc, prysznic. Dodaliśmy wiele punktów z oświetleniem ledowym, aby można było tworzyć różne klimaty w łazience. Elementy drewnopodobne ocieplają wnętrze.
Pod prysznicem zastosowaliśmy baterię termostatyczną, elektroniczną.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka ze ścianą do pisania

W pokoju pierwszego syna zamiast biurka wstawiliśmy niski stolik i krzesełka takie rozwiązanie jest lepsze, póki dziecko nie jest jeszcze w wieku szkolnym, jak dziecko podrośnie, będzie można wstawić w to miejsce biurko. Cała zabudowa meblowa jest na zamówienie. Na ścianie za łóżkiem znajdują się panele tapicerowane. Po prawej stronie, po wejściu do pokoju znajdują się zaokrąglone od góry lustra, nawiązujące kształtem do frontów szafy.
Pod szafką RTV znajduje się miejsce nas pufy, na których można usiąść, oglądając telewizje. Na ścianie za stolikiem użyliśmy czarnej farby, na której można pisać pisakami suchościeralnymi.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z namiotem do zabawy

W pokoju drugiego syna również zaprojektowaliśmy zabudowę meblową. Za łóżkiem też znajdują się panele tapicerowane. W pokoju została wydzielona strefa zabawy i nauki.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój dziecka z dużym akwarium

W pokoju trzeciego syna zaprojektowaliśmy akwarium (musi ono stać na stelażu, który będzie ukryty w zabudowie meblowej). Użyliśmy wpuszczane w ścianę i sufit profile led, wyznaczające pas światła przechodzący przez cały pokój. We wnęce znajduje się duża szafa.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z okrągłym podświetlanym lustrem

W łazience na piętrze umywalka została wykonana z białego konglomeratu kwarcowego, pod umywalką szafka z laminatu drewnopodobnego. Na suficie zaprojektowaliśmy lamele drewniane. Użyliśmy deszczownic wpuszczaną w sufit.

Inne zdjęcia w projekcie

Pokój gościnny z białą sofą

Pokój gościnny został zaprojektowany w ciepłych, neutralnych kolorach. Wstawiliśmy rozkładaną sofę, gotową szafę i komodę.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z czarną umywalką

W łazience na piętrze umywalka również została wykonana z konglomeratu kwarcowego, czarnego, pod umywalką szafka z płyty pokrytej fornirem. Zabudowa geberitów jest wykonana z tego samego materiału co umywalka, ściana z oknem również wyłożona jest spiekiem kwarcowym. Część sufitu jest w czarnym kolorze.

Inne zdjęcia w projekcie

Pralnia z podświetlonymi półkami

W pralni zaprojektowaliśmy zabudowę meblową, w której ułożona jest pralka i suszarka (jedno na drugim) oraz półki, szuflady i specjalny zlew, ułatwiający przebieranie ubrań.
Wstawiliśmy ciekawe drążki na wieszaki montowane do podłogi i sufitu.

Inne zdjęcia w projekcie

Strefa relaksu ze stołem bilardowym

Strefa relaksu z piwniczką na wino, tutaj znajduje się stół bilardowy, stół do piłkarzyków (łatwo i szybko składany, aby nie przeszkadzał podczas gry w bilard. Pod schodami znajduje się przeszklona piwniczka na wino z regałem oświetlonym profilami led.
W strefie relaksu mamy również mały barek z kostkarką, lodówką na wino ze zlewem. Za barem znajduje się przeszklony regał na alkohole i szkło, wykończony lustrem.

Inne zdjęcia w projekcie

Siłownia

Ze strefy relaksu przechodzimy do strefy siłowni przez szklane drzwi. Niestety nie udało się tam zmieścić zbyt wielu sprzętów do ćwiczeń, wymagają one dosyć dużo miejsca.
Mamy wydzieloną strefę wolnych ciężarów z lustrami klejonymi na ścianach i ławeczką.
Wnętrze oświetlone jest lampami na szyno przewodach oraz plafonami ledowymi.

Inne zdjęcia w projekcie

Spa z jacuzzi

W strefie SPA zaprojektowaliśmy jacuzzi na podeście. Na ścianie z oknem znajdują się rośliny, ściana przy jacuzzi została wyłożona fornirem kamiennym, dalej mamy pas z paneli solarnych i płyty pokryte fornirem podzielone profilami led.
Udzieliliśmy strefę prysznica do schłodzenia się po saunie.

Inne zdjęcia w projekcie

Sauna

Sauna obecnie ma wymiary 200x220 cm, gdybyśmy zrobili 200x250 cm w strefie siłowni zrobiłoby się troszkę ciasno. Sauna jest zaprojektowana całkowicie na zamówienie, oświetlona została profilami led oraz lampami sufitowymi.

Inne zdjęcia w projekcie

Czarna toaleta w strefie spa

W strefie SPA mamy jeszcze małe wc z umywalką.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z czarną umywalką

Łazienka w piwnicy została zaprojektowana w nieco bardziej męskim stylu. Mamy czarną armaturę, czarne i jasnoszare płytki.

Inne zdjęcia w projekcie

KUCHNIA

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

KUCHNIA

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

KORYTARZ| KUCHNIA

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

SALON

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

SALON

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

ŁAZIENKA Z MARMUREM

Niezawodne połączenie szarości, drewna i czerni.

Inne zdjęcia w projekcie

SALON

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

ŁAZIENKA Z MARMUREM

Niezawodne połączenie szarości, drewna i czerni.

Inne zdjęcia w projekcie

ŁAZIENKA Z MARMUREM

Niezawodne połączenie szarości, drewna i czerni.

Inne zdjęcia w projekcie

ŁAZIENKA Z MARMUREM

Niezawodne połączenie szarości, drewna i czerni.

Inne zdjęcia w projekcie

KORYTARZ

Strefa dzienna w stonowanej, minimalistycznej kolorystyce

Inne zdjęcia w projekcie

GARDEROBA

Inne zdjęcia w projekcie

GARDEROBA

Inne zdjęcia w projekcie

GARDEROBA

Inne zdjęcia w projekcie

DOMOWE BIURO

Aranżacja biura dla pary, z całkowicie różnych branż.
A co w przypadku gdy mamy tylko jedno pomieszczenie. Przestrzeń została podzielona wysokimi regałami, tworząc strefę damską i męską.

Inne zdjęcia w projekcie

DOMOWE BIURO

Aranżacja biura dla pary, z całkowicie różnych branż.
A co w przypadku gdy mamy tylko jedno pomieszczenie Przestrzeń została podzielona wysokimi regałami, tworząc strefę damską i męską.

Inne zdjęcia w projekcie

DOMOWE BIURO

Aranżacja biura dla pary, z całkowicie różnych branż.
A co w przypadku gdy mamy tylko jedno pomieszczenie Przestrzeń została podzielona wysokimi regałami, tworząc strefę damską i męską.

Inne zdjęcia w projekcie

DOMOWE BIURO

Aranżacja biura dla pary, z całkowicie różnych branż.
A co w przypadku gdy mamy tylko jedno pomieszczenie Przestrzeń została podzielona wysokimi regałami, tworząc strefę damską i męską.

Inne zdjęcia w projekcie

NOWOCZESNA SYPIALNIA

Projekt eleganckiej i przytulnej sypialni z dekoracyjnym wezgłowiem i złotymi listwami.

Inne zdjęcia w projekcie

NOWOCZESNA SYPIALNIA

Projekt eleganckiej i przytulnej sypialni z dekoracyjnym wezgłowiem i złotymi listwami.

Inne zdjęcia w projekcie

NOWOCZESNA SYPIALNIA

Projekt eleganckiej i przytulnej sypialni z dekoracyjnym wezgłowiem i złotymi listwami.

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

New Design Ewa Czereba Pomieszczenie: Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Kuchnia z dużą wyspą

Pomieszczenie podzieliliśmy na 2 strefy poprzez wprowadzenie podwieszanego sufitu, który przy okazji rozwiązuje problem okapu wyspowego i wprowadza dozę intymności ze względu na swój ciemny odcień.

Strefa pierwsza - z zabudową meblową pod oknem i dużą wyspą z ciągiem szuflad, na której umieściliśmy płytę indukcyjną oraz okap wyspowy. Przy oknie zaprojektowaliśmy piekarnik z mikrofalą w zabudowie wysokiej, zmywarkę i duży dwukomorowy zlew oraz szereg szafek na przechowywanie.
Strefa druga - otwarta, przestronna jadalnia z dużym, rozkładanym stołem z drewnianym blatem. Złożony produkt ma długość 2 m - bez problemu pomieści 8 krzeseł. Po rozłożeniu do 3 m zyskujemy dodatkowe miejsca - łącznie jest ich 12.
Do wnętrza wprowadziliśmy miedziane dodatki - lampy dekoracyjne nad stołem oraz muszelkowe uchwyty przy frontach kuchennych. Dodatkowo ścianę przy zabudowie pokryliśmy cegłą.

Inne zdjęcia w projekcie

Salon z sofą w musztardowym kolorze

Z wiatrołapu wchodzimy do otwartej przestrzeni salonu. Główną rolę gra tutaj intensywna, musztardowa sofa na tle ściany w kolorze zgaszonego turkusu. Kolor obiega dekoracyjna listwa, dzięki której mamy wrażenie, że patrzymy na duży jednokolorowy obraz.
Dodatkowo w salonie umieściliśmy loftowy stolik kawowy oraz wygodny fotel - uszak w ciemnym kolorze. W rogu przy telewizorze stanął kominek obłożony cegłą.
Do wnętrza wprowadziliśmy motyw roślin - zarówno tych żywych, jak i wzory na dywanie oraz na obrazie przy ciemnych, ażurowych schodach na antresolę. Pod nimi zaprojektowaliśmy biały kredens. Wnętrze oświetlają ozdobne, miedziane, minimalistyczne lampy rozwieszone na różnych wysokościach.

Inne zdjęcia w projekcie

Korytarz z czarnymi schodami

Przestrzenie te są jasne, mocniejszy element stanowią tutaj czarne schody oraz antracytowa ściana pnąca się również na piętro. Na paterze zawisł również kontrastujący obraz abstrakcyjny. Na piętrze postawiliśmy natomiast na delikatne szafki w kolorze miętowym oraz minimalistyczne kinkiety.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z okrągłym lustrem

Dzięki połączeniu drewna z granatem i bielą płytek - cegiełek, powstała elegancka, ale mimo wszystko przytulna przestrzeń. Aby zmieścić zarówno misę ustępową jak i bidet, musieliśmy zmienić położenie prysznica. Geberit pokryty jest okładziną z płyty, a na górze ukryta jest pojemna szafka, dzięki czemu brak szuflad przy blacie pod umywalką nie stanowi problemu. Pomieszczenie oświetlają plafony sufitowe ze szczelnością IP44.

Inne zdjęcia w projekcie

Łazienka z wanną

W tej łazience wzrok przykuwają podobające się Państwu dekoracyjne płytki w kolorze Blue Lagoon. Zestawiliśmy je z surowymi płytkami imitującymi blachę Cortenowską i beton, dzięki czemu wnętrze nabrało niebanalnego charakteru. Nad geberitami zaprojektowaliśmy otwartą półkę. Pod oknem stanęła wolnostojąca wanna, a umywalki umieściliśmy na gotowych szafkach z elementami stali.
Dzięki wprowadzeniu lustra klejonego, we wnętrzu odbijać się będzie więcej światła wpadającego przez okno dachowe.

Inne zdjęcia w projekcie

Garderoba z pojemnymi szafami

W całości zabudowaliśmy ją pojemnymi i dobrze zorganizowanymi szafami PAX. Korpus po prawej stronie od wejścia przeznaczony jest na okrycia wierzchnie oraz obuwie gości. Naprzeciwległy mebel pomieści natomiast ubrania domowników.
Wnętrze oświetla podobnie jak w wiatrołapie - minimalistyczny plafon.

Inne zdjęcia w projekcie

Wiatrołap ze ścianą z cegły

Jasne wnętrze, które poprzez zastosowanie szklanej ścianki działowej staje się integralną częścią salonu. Ponadto jedną ze ścian pokryliśmy kontrastującą z bielą cegłą. Zaprojektowaliśmy tutaj lustro, wieszak i siedzisko.

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Aranżacja Wnętrz Pomieszczenie: Styl:
Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie

Inne zdjęcia w projekcie