Opis

Aranżacja mieszkania z białą lakierowana kuchnią wykonana przez Студия Александра Акименкова

Tekst od autora projektu: „Wnętrze mieszkania wykonane jest w nowoczesnym stylu i posiada kilka ciekawych rozwiązań. Na przykład rezygnując z zasłon zaciemniających i warstwowych zasłon, wypełniliśmy pokój światłem słonecznym. Przenikając przez duże panoramiczne okna, uwydatnia kolory i fakturę materiałów.

Fronty zestawu kuchennego, częściowo ukryte są za małą ścianką działową, pomalowaliśmy na biało, podobnie jak sufit i panele ścienne w salonie. Dzięki tej technice kuchnia nie wyróżnia się na tle grupy sof.
Pomalowaliśmy także wnętrze przegród na czarno, aby podkreślić wyspę i jej marmurowy blat.

W sypialni wykonaliśmy małą narożną garderobę, która nie zajmuje dużo miejsca i pozwala na staranne przechowywanie rzeczy. Garderoba pomalowana jest na kolor ścian, dzięki czemu nie wyróżnia się na tle wnętrza sypialni.

Biuro to zaciszna przestrzeń do pracy, w której można przez kilka godzin zanurzyć się w pracy i zrelaksować po ciężkim dniu. Aby stworzyć komfortowe środowisko, ściany wykończyliśmy białymi panelami, pomiędzy którymi znajdują się mosiężne profile. Okna z przeszkleniami panoramicznymi zostały pokryte jasnym tiulem w kolorze białym – przyciemnia on światło słoneczne i stwarza poczucie prywatności.

Na szczególną uwagę zasługuje stół, którego część pokryta jest skórą. Ponadto stół nie ma przedniej ściany. Dzięki temu do pomieszczenia bez przeszkód wpada światło słoneczne.

W gabinecie zbudowaliśmy małą szafę z przesuwanymi drzwiami. Jest też stojak na książki i dokumenty.

Powierzchnia 99,3 m2

To z pewnością może Cię zaciekawić: Pomysł na białą lakierowana kuchnię – 20 inspiracji

Warto zobaczyć jak zaprojektować kuchnię: