Zagłosuj i wygraj projekt GRATIS

 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości głosowania na projekt dnia, tygodnia i miesiąca.

Wybierzmy najlepszy projekt roku, z zaprezentowanych na naszym portalu projektów.

 

Każdy kto chce zagłosować i zdobyć nagrodę miesiąca musi być zalogowany.

 

Zasady
Projekt dnia. Tu oddajemy swój głos na najlepszy naszym zdaniem projekt w danym dniu. Najlepszy projekt dnia, na którego oddano najwięcej głosów przechodzi do strony projekt tygodnia. Tu również można oddawać głos na swoich faworytów.

W projekcie tygodnia dany projekt będzie prezentował się przez następnych siedem dni, czyli np. od środy do środy, czy od piątku do piątku.  Chcemy aby każdy projekt miał tą samą szansę na głosy.
Po zsumowaniu najlepszego projektu tygodnia, przechodzi on automatycznie na projekt miesiąca. I tam będą prezentowe wszystkie najlepsze projekty w danym miesiącu.

Po 30 dniach zostaje finałowa dwunastka. Wszystkie dotychczasowe głosy się zerują i z tych dwunastu wybierzemy przez pięć dni, najlepszy projekt danego miesiąca.

Strona z aktualnymi projektami miesiąca jest TUTAJ

 

Dla biorących udział w głosowaniu przewidziana jest nagroda 🙂

 

Nagrodą jest darmowy projekt wnętrz jednego pomieszczenia ( Wizualizacje pomieszczenia wraz z jedną poprawką). Do wyboru np: kuchnia, pokój dziecka, czy łazienka. Pomieszczenie to nie może być większe niż 10 m2 (jeżeli zwycięzca będzie miał niewiele większe, to proszę o kontakt).

 

Aby zwyciężyć w konkursie, należy:

  1. Zarejestrować się na portalu i zapisać na newsletter,
  2. brać udział w głosowaniu przez co najmniej 15 dni w miesiącu. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który oddawał głosy przez największą liczbę dni w miesiącu,
  3. jeżeli dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam wynik ilości dni oddawania głosów, do zwycięstwa spośród nich liczyć się będzie ogólna liczba oddanych przez uczestnika głosów,
  4. w wypadku równej ilości głosów, zwycięzcą zostaje ten spośród uczestników wyłonionych zgodnie z pkt 2 i 3, który jako pierwszy oddał głos na projekt miesiąca.
  5. W głosowaniu mogą brać udział wszystkie osoby, lecz zwycięzcą projektu gratis nie mogą być: projektanci i architekci wnętrz, Home stangerzy, oraz oragnizator konkursu.

Pamiętaj, aby zapisać się do newslettera! Liczone są wyłącznie głosy zalogowanych uczestników i zapisanych do newslettera!

 

Dla projektantów i  architektów: Dodaj swoje projekty do portalu, dzięki temu mogą wziąć udział w głosowaniu. Poinformuj swoich znajomych, klientów, aby zagłosowali na Twoja pracę i zdobądź prestiż dzięki wygranej.

Przewidziana jest nagroda dla autora zwycięskiego projektu:

NAGRODĄ jest miesięczna reklama osoby lub pracowni zwycięskiej, w postaci baneru na portalu wnętrzarskim, pokazanie projektu na fan page na Facebooku, oraz automatyczne wejście do konkursu na najlepszy projekt roku!

 

Życzymy wszystkim dobrej zabawy a projektantom sukcesu w dostaniu się do finałowej dwunastki