Konkurs na najlepszy projekt miesiąca

 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości głosowania na projekt dnia, tygodnia i miesiąca.

Wybierzmy najlepszy projekt roku, z zaprezentowanych na naszym portalu projektów.

 

Zasady
Projekt dnia. Tu oddajemy swój głos na najlepszy naszym zdaniem projekt w danym dniu. Najlepszy projekt dnia, na którego oddano najwięcej głosów przechodzi do strony projekt tygodnia. Tu również można oddawać głos na swoich faworytów.

W projekcie tygodnia dany projekt będzie prezentował się przez następnych siedem dni, czyli np. od środy do środy, czy od piątku do piątku.  Chcemy aby każdy projekt miał tą samą szansę na głosy.
Po zsumowaniu najlepszego projektu tygodnia, przechodzi on automatycznie na projekt miesiąca. I tam będą prezentowe wszystkie najlepsze projekty w danym miesiącu.

Po 30 dniach zostanie wyłoniona finałowa dwunastka, na którą oddano największą ilość głosów. Od 1 dnia nastepnego miesiąca do 5 dnia można głosować na finałową dwunastkę z której będzie wyłoniony zwycięzca.

Wszystkie dotychczasowe głosy zebrane między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca zerują się i naliczamy głosy od nowa. Z tych dwunastu finalistów przez pięć dni, wybierzemy najlepszy projekt danego miesiąca.

Strona z aktualnymi projektami miesiąca jest TUTAJ

 

Dla autorów projektów przewidziana jest nagroda.

Dla projektantów i  architektów: Dodaj swoje projekty do portalu, dzięki temu mogą wziąć udział w głosowaniu. Poinformuj swoich znajomych, klientów, aby zagłosowali na Twoja pracę i zdobądź prestiż dzięki wygranej.

Przewidziana jest nagroda dla autora zwycięskiego projektu:

NAGRODĄ jest miesięczna reklama osoby lub pracowni zwycięskiej, w postaci baneru na portalu wnętrzarskim, pokazanie projektu na fanpage na Facebooku, oraz automatyczne wejście do konkursu na najlepszy projekt roku!

 

Życzymy wszystkim dobrej zabawy a projektantom sukcesu w dostaniu się do finałowej dwunastki.

 

Zastrzegamy możliwość usunięcie danego projektu pracowni z konkursu,  jeżeli będzie uzasadnione podejrzenie stosowania nielegalnych metod zdobywania głosów, takie jak np. boty do głosowania.