Konkurs na najlepszy projekt miesiąca/ roku

 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości głosowania na projekt miesiąca i roku.

Wybierzmy najlepszy projekt roku, z zaprezentowanych na naszym portalu projektów.

 

Regulamin
1) Każdy architekt i projektant ma prawo dodawać swoje autorskie prace na portal Aranżacji Wnętrz  znajdujący się pod adresem www.aranzacjawnetrz.com.pl

2) Prace te są dodawane samodzielnie poprzez przycisk „dodaj projekt”, a później moderowane są przez administratora portalu

3) Administrator ma prawo do zmiany tytułu, czy treści opisu, lecz nie może zmienić, czy dopisywać autorów projektu.

4) Administrator ma prawo danego projektu nie umieszczać w konkursie.

5) Na dany projekt ma prawo głosować każdy poprzez przycisk: „zagłosuj” przy danym projekcie:

6) Jeden użytkownik może zagłosować tylko raz.

7) W każdym finale konkursu, czy to w finale miesiąca, czy roku, aby zagłosować należy się zalogować do portalu. Wymóg ten zabezpiecza między innymi przed nieuczciwym podnoszeniem głosowania, np. przez roboty.

8) Do finału miesiąca przechodzi 12 projektów które zdobyły największą ilość głosów w danym miesiącu. Od 1 dnia następnego miesiąca do 5 dnia można głosować na finałową dwunastkę z której będzie wyłoniony zwycięzca. Wszystkie dotychczasowe głosy zebrane między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca zerują się i naliczamy głosy od nowa. Z tych dwunastu finalistów przez pięć dni, wybierany jest najlepszy projekt danego miesiąca.

9) Zwycięzca w danym konkursie zdobywa nagrodę rzeczową. Każdorazowo w danym miesiącu, wszyscy zainteresowani są informowani o tym jaka to jest nagroda poprzez kanał na Facebooku https://www.facebook.com/aranzacjawnetrz.Inspiracjeiporady/

10) Organizator może, z ważnych przyczyn, zmienić Regulamin, przy czym jego zmiany są dla uczestników konkursu wiążące od dnia doręczenia uczestnikowi akacji nowej treści Regulaminu w postaci elektronicznej.

11) Organizator przewiduję dodatkową nagrodę pieniężną w kwocie odpowiadającej około 11,11% wartości nagrody rzeczowej, zaokrąglone do pełnej złotówki. Kwota ta nie jest przekazywana zwycięzcy, lecz z niej jest opłacany podatek od wygranej. Laureat zobowiązuje się wypełnić odpowiednie oświadczenie potrzebne do zapłaty podatku z nagrody.

12) Wszelkie spory wynikające z konkursu bądź związane z jego przeprowadzeniem, rozstrzygane będą w sposób polubowny.

13) Ewentualne wystąpienie na drogę postępowania sądowego będzie możliwe po wyczerpaniu postępowania mediacyjnego.

Strona z aktualnymi projektami miesiąca jest TUTAJ

 

Życzymy wszystkim dobrej zabawy a projektantom sukcesu w dostaniu się do finałowej dwunastki.

Zastrzegamy możliwość usunięcie danego projektu pracowni z konkursu,  jeżeli będzie uzasadnione podejrzenie stosowania nielegalnych metod zdobywania głosów, takie jak np. boty do głosowania.