Opis

Znajdujący się w Browarach Warszawskich apartament emanuje niesamowitą energią, będącą mieszanką ciepła z nutą charyzmatycznej nostalgii. Podstawowym założeniem projektu było stworzenie przestrzeni, która będzie w sobie łączyć klasyczną elegancję z nowoczesnym sznytem. Zapraszamy do jego wnętrza.

Strefę wypoczynkową apartamentu zdobi narożnik w kolorze głębokiego brązu w towarzystwie piaskowego fotela i eleganckiego stolika kawowego. Uczucie przytulności wzmaga drewniana podłoga ułożona w kształt francuskiej jodełki oraz masywne jasne zasłony.

Tuż obok wygodnej sofy i fotela o prostej acz niebanalnej formie swoje miejsce znalazł okrągły stół i krzesła pokryte miękkim szarym welurem. Aneks kuchenny oddziela wyspa powstała z kombinacji drewnianego blatu i masywnej kamiennej podstawy. Wnętrze dopełnia nowoczesne oświetlenie.

Łazienka została utrzymana w stonowanych, gustownych barwach. Łazienka została optycznie wydłużona poprzez zastosowanie pionowych luster z ukrytym subtelnym podświetleniem. Szafki przerywające taflę lustra wraz z stolikiem przy wannie wolnostojącej stanowią elementy kontrastujące wobec jasnej aranżacji przestrzeni łazienki. Wnętrze zostało wzbogacone o delikatne dodatki w postaci prostego w formie oświetlenia czy armatury.

Przestronne, ciepłe, eleganckie i niebanalne – to słowa opisujące apartament znajdujący się w Browarach Warszawskich.