Opis

Stara stodoła została przekształcona w dom mieszkalny i do wynajmu w 2006 roku przez Caroline Murray. Big Barn znajduje się w najbardziej idyllicznym miejscu na terenie domu Caroline, Larcombe Farm. Stodoła była historycznie tradycyjną dojarnią do czasu.

Jak widać dzięki kreatywności, zaangażowaniu, pomysłowi ta stara stodoła przeszła piękną metamorfozę. Właścicielka włożyła w nią mnóstwo pracy i serca.

Ta stara stodoła – Big Barn jest teraz miejscem gdzie można mile spędzić urlop. Została stworzona do odpoczynku i relaksu, a w takich warunkach w środku i na zewnątrz odpoczywa się bardzo dobrze.

Eleganckie wnętrza połączenie dębowych belek, szerokich dębowych desek, antyków i starych kamiennych ścian doskonale komponuje się z minimalistycznymi dębowymi schodami i prostymi, nowoczesnymi meblami. 5 sypialni jest naprawdę wyjątkowy, od eleganckiego modernizmu po okazałe łóżka w stylu vintage: ekspansywne i luksusowe, chłodne białe z szalonymi tapetami z zawijasami. Ta stara stodoła ma wiele udogodnień zapewniających rozrywkę dla gości, w tym najnowocześniejszy system muzyczny, ogromny telewizor z szerokim ekranem, rodzinną kolekcję DVD i wiele więcej.

Aranżacją tej stodoły zajęła się właścicielka, i mimo iż budynek jest wiekowy, ma wiele rustykalnych elementów takich jak kamień, czy belki, to sam środek jest urządzony bardziej nowocześnie. Jest więcej kolorów, światła i nowocześniejszych mebli. Oraz cudowny, nadający klimatu kominek.

Stara stodoła przekształcona w dom mieszkalny

Źródło/ zdjęcia: Biga Barn

Tu znajdziesz kilka innych przykładów metamorfoz starej stodoły w dom mieszkalny: Przykład 1, przykład 2, przykład 3

Artykuł o tym jak zmienić stara stodołę w dom mieszkalny

A jeżeli jesteś przed aranżacją kuchni, to koniecznie zobacz ten odcinek: