Mini loft małe mieszkanie z antresolą to zdecydowanie inne doświadczenie przestrzeni, która obecnie przestaje być czymś banalnym, a staje się inspirująca i niestandardowa.

Nasza propozycja to mini loft, którego przeznaczeniem jest wynajem krótkoterminowy dla par lub singli. Pobyt w takim miejscu docenią osoby, które cenią rzeczy unikatowe oraz nowoczesne. Mieszkania mieszczą się w starej stodole, która swoim obecnym stanem nie wzbudza zachwytu. Wystarczy jednak trochę wyobraźni i przemyślany projekt, by ze zniszczonego i opuszczonego obiektu stworzyć wyjątkowe miejsce w którym każdy poczuje się jak w domu.

Przeczytaj koniecznie: Mieszkanie do 40 m2, jak je urządzić?

Mini loft – małe mieszkanie z antresolą

Styl loftowy, choć coraz bardziej popularny, nieśmiało wkracza do naszych wnętrz. Loftowe aranżacje charakteryzują się otwartymi przestrzeniami, pełnymi elementów szklanych czy metalowych. Industrialne oświetlenie firmy Kaspa i Customform i inne dodatki świetnie współgrają z cegłą oraz surowym betonem. Aby nieco ocieplić klimat aranżacji wykorzystałyśmy miękkie tkaniny oraz meble w kolorze białym. Prostą zabudowę kuchenną z czarnym blatem, połączyłyśmy ze skórzanymi uchwytami oraz metalowymi półkami. Dzięki zastosowaniu monochromatycznej kolorystyki, kuchnia świetnie prezentuje się na tle czerwonej cegły.
Materiał ten jest oryginalnym elementem starej stodoły, który udało się odzyskać i wykorzystać.
Skórzany dywan nie tylko wyznacza granice pomiędzy salonem i jadalnią, ale również świetnie wpisuje się w styl loftowy. Drewnopodobne płytki firmy Tubądzin wyglądają bardzo naturalnie i dobrze komponują się z innymi drewnianymi elementami.

To również może Cię zainteresować:

Jakich kolorów użyć aby optycznie powiększyć pokój

Choć urządzenie wnętrza w takiej nucie, nie jest takie łatwe jak by się mogło wydawać to zawsze efekt końcowy sprawia naprawdę piękne i niesamowite wrażenie.

www.po-mysl.pl