Zapraszam do lektury tekstu: „Tanie triki, które ułatwią Ci życie”!

Uchwyty na pokrywki

Strasznie denerwują mnie walające się wszędzie, przeszkadzające, utrudniające dostęp do innych rzeczy pokrywki! Przyznajcie, że czasem macie tak samo – nie wiadomo, gdzie je włożyć! Z pomocą przyjść mogą specjalne uchwyty, które możemy zamontować na ścianie i ułatwić sobie dostęp do nich, jednocześnie gospodarując sobie wolne miejsce w szafkach czy regałach.

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: garneczki.pl

Osłonki na krzesła

Porysowana, zniszczona podłoga z licznymi wgnieceniami to całkiem częsty widok. Można temu zapobiec w dość prosty sposób i założyć na krzesła „skarpetki” ?. Nie jest to drogie rozwiązanie, wygląda nieźle i zapobiega dalszej dewastacji podłogi czy posadzki – dla mnie, jak najbardziej TAK!

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: amazon.pl

Pojemnik na reklamówki

Każdy z nas ma mnóstwo ich w domu. Mimo tego, że jesteśmy coraz bardziej eko, to jednak znajdzie się multum plastikowych woreczków w domu. Walają się po szafkach i trzeba się gimnastykować, żeby wyrwać jedną i jeszcze ją otworzyć! ?

Z odsieczą przybywa pojemnik, który można zamocować na ścianie, czy w jakimkolwiek innym wygodnym miejscu i korzystanie z reklamówek staje się proste i dostępne na wyciągnięcie ręki!

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: garneczki.pl

Gniazdko z łączem USB

Tu nie muszę się długo rozwodzić. Sami wiecie, o co chodzi ?.

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: budujemydom.pl

Podajnik na folię i papier

Podobna sprawa jak z pojemnikiem na reklamówki.

W kuchni z reguły dużo się dzieje i nie zawsze mamy dostępne obie ręce – dlatego taki podajnik może być na wagę złota. Jest poręczny i pod ręką, która akurat jest wolna!

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: allegro.pl

Nawadniacze do roślin

Zamiast prosić znajomych czy krewnych o podlewanie kwiatków podczas Waszego urlopu można zaopatrzyć się w niedrogi nawadniacz, który sprawi, że Wasze rośliny nie zwiędną!

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Foto: garneczki.pl

Tanie triki, które ułatwią Ci życie

Jak widzicie – nie zawsze potrzeba miliona monet, żeby ułatwić sobie żywot! Czasami wystarczy dobrze poszukać, trochę pogłówkować i można znaleźć niedrogie rozwiązania, które mogą pomóc i odciążyć człowieka. ?

Zapraszam również do zerknięcia na nowy artykuł o stylu orientalnym!

Dziękuję czytelnikom za poświęcony czas i zapraszam do siebie na FacebookaInstagrama i TikToka, gdzie prezentuję szybkie porady dotyczące aranżacji wnętrz ?!

Spodobała Ci się moja internetowa działalność? Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się wesprzeć mnie na Patronite ?.