Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml


Specjaliści z Warszawa

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe wnętrze, w którym Ty, również będziesz czuł się wyjątkowy. Tworzymy i aranżujemy wnętrza zarówno prywatne jak i publiczne. W swojej pracy nacisk kładziemy na realizację funkcjonalnych i komfortowych wnętrz. Liczą się dla nas styl, komfort i wygoda codziennych użytkowników wnętrz. Przygotowując się do realizacji projektów, poznajemy Wasz gust, wymagania i oczekiwania. Pracujemy dla Was, przekładając Wasze marzenia na realne wizje, które przekuwamy w gotowe projekty. Naszą działalność charakteryzuje kompleksowe podejście do realizowanych działań. Oferujemy pełen zakres usług, zaczynając od przygotowania wstępnych wizji, finalnie projektowanie, po końcowy nadzór realizacji i dostarczenie niezbędnych elementów.
4 kąty a stół 5 to pracownia projektowa, która została założona i jest prowadzona przez dyplomowaną absolwentkę Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej mgr inż. Ewelinę Białobrzewską. Zostaliśmy architektami wnętrz z pasji i potrzeby upiększania rzeczywistości, aby spełniać marzenia ludzi o estetycznych, pięknych i praktycznych wnętrzach oraz aby znaleźć złoty środek między dwiema drzemiącymi w nas naturami: duszą artysty i myślą techniczną. Lubimy wyzwania projektowe, inspirujące rozmowy i błysk zadowolenia w oczach Klientów widzących efekt końcowy, gdy projekt wnętrz z papieru zmaterializował się w czterech ścianach w pełni spełniając ich oczekiwania. Fascynuje nas cały otaczający świat: energia miasta i spokój wsi, dźwięki muzyki i głucha cisza, sztuka użytkowa i piękna, podróże małe i duże, nieposkromione emocje i nieodgadnione myśli ludzkie a przede wszystkim szerokopojęta architektura. Projektujemy - Nie Powielamy - funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej w Twoim stylu z ogromną pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach lub użytkownikach danych przestrzeni. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem, terminowością, zaufaniem, kreatywnością dbałością o szczegóły, pozytywnym nastawieniem, poczuciem humoru, empatią i indywidualnym podejściem.
MOOVIN INTERIORS to pracownia architektury wnętrz premium. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań – łączymy piękno i elegancję z funkcjonalnością. MOOVIN INTERIORS tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem, dla których projektowanie wnętrz to pasja. W proponowanych rozwiązaniach stawiamy na funkcjonalne rozwiązania i jakość materiałów. Projektujemy wnętrza, w których sami chcielibyśmy zamieszkać, dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na detale. Czuwamy nad realizacją każdego etapu projektu i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi. Oferujemy możliwość obejrzenia naszych mieszkań pokazowych w Warszawie. Sprawdź jakość naszej pracy na własne oczy! Jak wygląda proces wykończenia? ◼ Rozmawiamy o tym, jak wyobrażasz sobie swoje wymarzone mieszkanie i co szczególnie podoba ci się we wnętrzach. ◼ Optymalizujemy układ Twojego mieszkania i opracowujemy projekt architektoniczny. Wizualizujemy projekt i pokazujemy Ci, jak może wyglądać Twoje mieszkanie. ◼ Przygotowujemy kosztorys, mając na uwadze wyznaczony budżetu. ◼ Po zaakceptowaniu projektu wraz z kosztorysem możesz zająć się swoimi sprawami, a my pracujemy nad wykończeniem Twojego mieszkania. ◼ Po zakończeniu prac odbierasz od nas gotowe, posprzątane mieszkanie z 2-letnią gwarancją! Łącząc swoje siły i doświadczenie realizujemy projekty, które pozwolą cieszyć się wymarzonym mieszkaniem przez długie lata. Zapraszamy do kontaktu!
Uważam, że piękno wypływa z pewnej powściągliwości, umiaru, wysublimowania. Moim celem jest świadome projektowanie wnętrz, funkcjonalnych, dopracowanych w szczegółach i niepowtarzalnych; spełniających oczekiwania ich użytkowników. Śledząc najnowsze światowe trendy, równolegle cenię klasykę i dążę do ponadczasowej elegancji. Staram się unikać rozwiązań, które będą aktualne jedynie przez moment, które szybko staną się passé. Nie ograniczam się do jednej stylistyki. Pracuję w dialogu z Klientem, mając na uwadze jego preferencje dotyczące stylu. Stawiam na detal i dodatki, które podkreślają indywidualne cechy projektu oraz upodobania Klienta. Bardzo ważnym elementem jest dla mnie oświetlenie, które oprócz funkcji może stanowić wyrafinowaną ozdobę a wręcz "biżuterię" dla wnętrza, tworzyć wyjątkowy klimat i nastrój. Cenię i szanuję naturę. W swoich projektach staram się proponować i wykorzystywać przede wszystkim naturalne, szlachetne materiały. To dzięki nim, w domu czujemy się dobrze. Zapraszam ! Anna Neubart projektant wnętrz, artysta plastyk ZPAP 2330
ArtUp Interiors projektuje ponadczasowe wnętrza dla klientów z całej Polski. Uwielbiamy sztukę i dobry design. Odnajdujemy się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i stylizowanych. Wykonujemy pełne projekty architektoniczne wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami. Mamy swoje ekipy, z którymi możemy przygotować realizację "pod klucz". Świadczymy też usługi dodatkowe związane z doradztwem w zakresie zakupów sztuki dekoracyjnej i inwestycyjnej. Zapraszamy na nasze kanały w social media oraz na www.artupinteriors.com tam znajduje się portfolio projektów i realizacji.
Jesteśmy studentkami ostatniego roku Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Chcemy zacząć naszą własną działalność projektową. Jako że stawiamy pierwsze kroki na rynku, oferujemy atrakcyjne ceny. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, użyteczności publicznej oraz mebli. Etapy naszej pracy obejmują: inwentaryzację, rysunki układu funkcjonalnego, moodboardy koncepcji, realistyczne wizualizacje, rysunki dla wykonawców oraz spis wyposażenia, sprzętów i materiałów wykorzystanych w projekcie. Z przyjemnością podejmiemy się każdego zadania projektowego. Mamy świeże pomysły, niebanalne podejście do przestrzeni oraz niegasnący zapał do pracy. Serdecznie zapraszamy!
ATUT to kameralna pracownia architektury wnętrz, w której powstają oryginalne projekty przestrzeni mieszkalnych. Projektujemy dla Ciebie, dla Twojej wygody, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec idealnego wnętrza.
Wykonujemy projekty architektoniczno – budowlane i urbanistyczne, wielobranżowe projekty wykonawcze, inwentaryzacje architektoniczne, projekty indywidualne oraz adaptacje projektów typowych, projekty modernizacji, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy istniejących obiektów, koncepcyjne, elewacji. Mamy na swoim koncie różnorodne realizacje budynków o funkcjach mieszkalnej, usługowej m. in. służby zdrowia, motoryzacji, gastronomicznej, hotelowej, handlowej, produkcyjnej, magazynowej, gospodarczej, garażowej. Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz od inwentaryzacji, koncepcji po projekt wykonawczy oraz realizacje pod klucz. W nasz zakres działalności wchodzi obsługa prawna inwestycji (uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, warunki techniczne mediów, uzgodnienia, odwołania i inne), proces legalizacyjny obiektów budowlanych, projekty zieleni, sprzedaż projektów gotowych domów jednorodzinnych.
Oferujemy kompleksową usługę projektowania wnętrz. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i szczegółowo. Uwielbiamy podejmować wyzwania. Masz pytania lub wątpliwości? Napisz!
Cellaio to wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia wiszące półki na książki oraz stojące biblioteczki. Wszystkie nasze meble powstają zawsze na wymiar i wg indywidualnego projektu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na: www.facebook.com/cellaio
Creoline to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy cenią sobie połączenie designu z funkcjonalnością. Zakres oferowanych usług: - Projektowanie wnętrz prywatnych - Projektowanie wnętrz komercyjnych - Wykonywanie wizualizacji 3D na podstawie istniejących już projektów wnętrz
Stwórzmy razem wymarzone wnętrza 😉
Od dziesięciu lat dobrze nastrajamy wnętrza naszych klientów. Projektujemy, remontujemy i urządzamy. Spełniamy marzenia o Twoim M. Dom to nasza twierdza i azyl, dające nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powinno odzwierciedlać charakter jego mieszkańców i być harmonijne z ich stylem życia, a jednocześnie podkreślać ich indywidualność. Takie wnętrze mogę stworzyć dla Ciebie. Umiem słuchać i przetwarzać marzenia klientów na realnie istniejące cztery kąty. Bo mieszkanie to nie jest tylko zbiór mebli i kolor ścian. To dusza jego mieszkańców.
Five Cell to unikalne biuro projektowe tworzące indywidualne koncepty i ponadczasowe projekty wnętrz. Przez ostatnie lata udało nam się kompleksowo zrealizować kilkadziesiąt projektów wnętrz komercyjnych: kawiarni, restauracji, sklepów, hoteli, biur, shoowroom’u, barów, klubów, wystaw oraz wnętrz mieszkalnych: apartamentów, loftów, mieszkań i domów. Współpracujemy na wszystkich etapach powstawania wnętrza, od koncepcji, przez projekt wykonawczy, autorskie projekty mebli, oświetlenia, po kosztorys i nadzór wykonawców. Wspomagamy proces tworzenia marki, począwszy od projektu nazwy i logo marki, poprzez opracowanie graficzne identyfikacji wizualnej. Nasze projekty są doceniane na świecie, publikowane w prestiżowych magazynach oraz uhonorowane nagrodami. Naszym wyróżnikiem są unikatowe projekty sufitów – sufit to dla nas ważny element lokalu gastronomicznego czy też sklepu, fantazyjnymi instalacjami sufitowymi kreujemy wizerunek marki i klimat miejsca.
Przestrzeń Cię pochłonie, unikatowość sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, kreatywność wzmocni Twoje doznania, a balans i synergia wnętrza sprawią, że się wyciszysz. Każdy z Nas jest wyjątkowy, dobrze o tym wiemy, dlatego też projektujemy wyjątkowe wnętrza dla niepowtarzalnych klientów takich jak Ty. HENDI Design to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.
IN3 Architekci to nowoczesny design, solidne wykonanie i świeża wizja Twojego wnętrza. Pracując z naszymi klientami zwracamy szczególną uwagę na indywidualne poczucie estetyki każdego z nich. Stosujemy modne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do budżetu jaki chcesz przeznaczyć na swoje wymarzone wnętrze. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie stworzymy projekt, w którym to Ty masz się czuć dobrze, zachwyt Twoich przyjaciół to tylko efekt uboczny. Działamy na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz zdalnie w całej Polsce. Oferta: - kompleksowe projekty wnętrz - projekty koncepcyjne budynków - projekty termomodernizacji i modernizacji elewacji - inwentaryzacje architektoniczne - fotorealistyczne wizualizacje - sesje fotograficzne wnętrz i architektury - homestaging - grafika komputerowa
Tworzenie wyjątkowego wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Najważniejsze to sprostać indywidualnym potrzebom klienta i estetycznym standardom. Dobrze zaprojektowana przestrzeń odpowiada jej funkcji i stanowi harmonię ze sztuką i wzornictwem. To przekonanie, prowadzi mnie i moich partnerów poprzez nasze projekty i tego można się od nas spodziewać. Kamila Sitak Właścicielka i projektantka wnętrz Lubię korzystać z wiedzy zdobytej w innych dziedzinach aby sprostać oczekiwaniom moich klientów O mnie: Moje obrazy: Obrazy Kuratorka wystaw rzeźb balansujących Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Zarządzania w Kulturze Studia Magisterskie Warszawskiej ASP w kierunku projektowania Wnętrz i Wystaw Była członkini Polskiej Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu
ADAM KORULCZYK (ur. 1978 roku w Polsce) – polski projektant, wizjoner, artysta. Sztuką i projektowaniem specjalistycznym zajmuje się od 1992 roku. ▶ EDUKACJA: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku – Architektura Wnętrz październik 1998 – czerwiec 2004 Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie – Wystawiennictwo wrzesień 1992 – kwiecień 1998 ▶ KARIERA ZAWODOWA: W latach 2005-2008 wspierał rozwiązaniami wizjonerskimi firmę BRP podczas realizacji wnętrz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gdyni – po czym otrzymał wyróżnienie za wysoki poziom artystyczny z rąk Prezydenta Miasta Gdyni: Wojciecha Szczurka. W 2010 zarejestrował firmę o nazwie: KLD STUDIO – pracownia projektowania specjalistycznego. Uzyskane Referencje odbiły się kolejnymi sukcesami na rynku polskim w postaci zaistnienia w świecie biznesu i filantropii w Warszawskim klubie Pure Sky Club. 2010 – ING BANK ŚLĄSKI SA. – zlecenie wykonania projektu Aktualizacji „Manuala” (księga standaryzacji elementów aranżacji wnętrz wraz z wytycznymi dla branż) dla wszystkich bankowych oddziałów korporacyjnych ING w Polsce. Uzyskane Referencje odbiły się kolejnymi sukcesami na rynku polskim w postaci zaistnienia w świecie biznesu i filantropii w Warszawskim klubie Pure Sky Club. 2011-2013 – Członek klubu biznesowego „Pure Sky Club” w Warszawie. W roku 2012 w ramach pomocy dla Fundacji Pociechom – wykonał w formie darowizny koncepcyjny plan zagospodarowania terenu „Masterplan” obejmujący 4ha terenu wraz z zapleczem biurowym, stajniami, ujeżdżalniami i przestrzeniami rekreacyjnym dla Warszawskiej „Fundacji Pociechom”. Ten zakres również przyczynił się do otrzymania Referencji od Zarządu Fundacji. W 2013 roku dokonał oficjalnej prezentacji swojej firmy KLD STUDIO, podczas której poznał Zarząd instytucji jaką była: „Fundacja – Światowe Centrum Dydaktyczne w Żelazowej Woli – miejsce urodzin Fryderyka Chopina”. Prezentacja spotkała się z tak ogromnym uznaniem że został zaproszony do objęcia stanowiska „Dyrektora ds projektów” w Fundacji. W 2013 roku został zaproszony przez Fundację – Światowe Centrum Dydaktyczne w Żelazowej Woli – miejsce urodzin Fryderyka Chopina do udziału w projekcie Studio Chopin oraz Muzeum Paderewskiego. Od roku 2012 wspiera Fundację Pociechom.
Kreślone Na Miarę powstało z potrzeby urzeczywistnienia moich dwóch pasji jakimi są architektura wnętrz i projektowanie i konstrukcja ubrań. Podobnie jak w tworzeniu ubrań personalizowanych, chciałam aby wnętrza które wychodzą spod mojej ręki były spersonalizowane pod konkretną osobę. Aby wnętrze oddawało charakter osoby, było miejscem gdzie może poświęcać się swoim pasjom, jak również być oazą dla wszystkich członków rodziny. Architekturą wnętrz zajmuję się zawodowo od 2013 roku. Będąc jeszcze na studiach dziennych rozpoczęłam pracę w biurze architektonicznym. Prowadziłam projekty wnętrz prywatnych, sklepów, biur, restauracji, hoteli jak również klinik. W 2020 roku zdobyłam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń i od 2021 jestem czynnym członkiem Izby Architektów RP. Architektura, to moja pasja od dziecka. Już jako 6 latka lubiłam projektować wnętrza dla swoich wyimaginowanych rodzin. Potem szkoła rysunku i studia architektoniczne. Zawsze byłam osobą twórczą, kocham kreatywne zadania. Poza architekturą, projektuje i konstruuje ubrania, śpiewam, kocham tańczyć i gotować.
“Architektura jest muzyką w przestrzeni, niejako muzyką zastygłą” to myśl przewodnia naszych działań od pierwszych spotkań z Państwem po ostatnie szlify wieńczące realizację. Naszym celem jest tworzenie wnętrz, w których widać pomysł, ideę, a jednocześnie wnętrza te spełniają Państwa oczekiwania tworząc wymarzony azyl, w którym można zapomnieć o problemach dnia codziennego. Tak samo jak w muzyce, również w architekturze najważniejsza jest równowaga między funkcją a sztuką. Zapraszamy serdecznie
Prowadzę sklep internetowy z profesjonalnymi poradami architektonicznymi i projektami wnętrz mieszkalnych na zamówienie www.KupSobieArchitekta.pl Potrzebujesz projektu wnętrza? A może szukasz porady architektonicznej? Korzystając z moich usług, możesz wybrać pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Sam określasz, czego potrzebujesz i dobierasz odpowiednie usługi. U mnie nie ma ukrytych kosztów — dokładnie wiesz, za co płacisz. Nie musisz wychodzić z domu — wszystkim zajmuję się online. Natomiast jeśli mieszkasz w stolicy i preferujesz osobisty kontakt, to mam dobrą wiadomość — oferuję dojazd do klientów na terenie Warszawy. Profesjonalnym projektowaniem wnętrz zajmuje się od 1999 roku. Przez ponad 20 lat wykonałam ponad 150 projektów wnętrz i mieszkań, zaprojektowałam ponad 10.000 m2 wnętrz. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania co do wymarzonego wnętrza, dlatego też przed przystąpieniem do prac dokładnie badam Twoje potrzeby. Ponadto dla klientów wymagających przygotowałam opcję NAPRAWDĘ PILNE, która daje możliwość umówienia terminu w późniejszych godzinach oraz w weekendy.
Siemanko! Po prostu: zróbmy fajny projekt 😉
lätt /lɛt/ simple, easy ​ .. czyli sposób projektowania prostych i funkcjonalnych rozwiązań prowadzących do stworzenia niebanalnego designu i klimatu. Z biegiem czasu w słowie lätt znaleźliśmy również nasz polski skrót - kilka zasad, z którymi wykonujemy wasze projekty. L jak lekkość projektowania czyli praca, którą wykonujemy z pasją i oddaniem. A jak autentyczność podejmujemy się wykonywania tylko tych projektów, które są zgodne z naszą estetyką i filozofią projektową, co pozwala na zachowanie równowagi w tym, co chcemy Ci przekazać i tym, co Ty chciałbyś otrzymać. T jak Ty i Twoje potrzeby czyli indywidualne podejście do każdego projektu, czego efektem są niebanalne rozwiązania i estetyka na najwyższym poziomie. T jak Twoje wnętrze. Czyli efekt finalny.
W pierwszy dzień wakacyjnego wyjazdu, 1 sierpnia, w moje urodziny, dzwoni telefon z lubelskiego biura nieruchomości Big City Broker. Zostaję agentem nieruchomości. 3 miesiące później sprzedaję pierwsze mieszkanie. Ulica Wajdeloty w Lublinie zawsze będzie mi się miło kojarzyć 🙂 Klienci często mówią mi na prezentacjach, że powinienem być fotografem. Pewnie żartują. Podejmuję decyzję o przeprowadzce do Łodzi. To miasto ma w sobie coś magicznego. Zaczynam pracę w najlepszym biurze pośrednictwa w Polsce- Freedom Nieruchomości. Tam poznaję co to umowa na wyłączność i na zawsze zmieniam swoje postrzeganie marketingu nieruchomości. Bogatszy o nowe doświadczenia wracam do Lublina by zacząć pracę jako samodzielny agent. Coraz większą uwagę przykładam do wizualnego aspektu oferty, aż w końcu kupuję aparat i szkolę się z fotografii wnętrz. Rok później powstaje marka Fotografia Nieruchomości.eu, a ja rezygnuję z pośrednictwa, mając na koncie portfolio ofert o łącznej wartości ponad 42mln złotych. Mówią, że jestem najlepszym fotografem wnętrz w Polsce. Zdjęcia wnętrz mojego autorstwa regularnie pojawiają się w pismach branżowych. Oferty z moimi zdjęciami portale ogłoszeniowe wyróżniają z własnej woli, a właściciele zamawiają odbitki - na pamiątkę. Pracuję dalej na terenie całego kraju, codziennie poszerzając grono zadowolonych klientów. Nazywam się Łukasz Banaszek. Jestem właścicielem marki Fotografia Nieruchomości.eu, pasjonatem i inwestorem nieruchomości.
Poprzez wyczucie aranżowanych przestrzeni tworzymy funkcjonalne wnętrza charakteryzujące się smakiem i harmonią artystyczną. Architekt wnętrz w pracowni MGArchitekci stosuje w proponowanych aranżacjach wnętrz domów i wnętrz mieszkań naturalne materiały takie jak: kamień, drewno, metal, szkło i ceramika pozwala nam tworzyć niepowtarzalne projekty wnętrz. Każde pomieszczenie traktujemy indywidualnie, dbamy o jego funkcjonalność i wyjątkową estetykę.
Zawsze wykonuję swoje projekty z uwagą na potrzeby moich klientów, ich upodobania, preferencje i warunki życia, to wszystko jest dla mnie niezwykle istotne. Uważam, że projekt odniesie sukces tylko wtedy, gdy zostanie starannie przemyślany, nie tylko z dekoracyjnego punktu widzenia, ale przede wszystkim z funkcjonalnego punktu widzenia. W ten sposób pomagam swoim klientom w ponownym wyobrażeniu sobie ich domów, pokazując im możliwości, które nie istniały, aby udoskonalić i osiągnąć optymalną wizję, którą Państwo pokochacie, nie tylko dlatego, że jest piękna, ale ponieważ jest Wasza.
/ wierzymy, że: / forma powinna współgrać z funkcjonalnością / architektura tkwi w szczególe / każde wnętrze jest przestrzenią dla sztuki / człowiek nadaje przestrzeni niepowtarzalny charakter / komunikacja to klucz do sukcesu
NABOO to pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Zajmujemy się również wzornictwem przemysłowym, renowacją mebli i grafiką. Kompleksowy projekt obejmuje fotorealistyczne wizualizacje, rysunki wykonawcze, dobór materiałów oraz autorski nadzór nad realizacją. Współpracujemy z wykwalifikowanymi firmami z branży budowlanej zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta. Zespół projektowy: Aneta Dudek, Martyna Leśniewska.
Chcemy aby wnętrza były wyjątkowe i wyrażały naszych klientów. Przy pomocy rzemiosła, wiedzy, zaangażowania i profesjonalnego podejścia pragniemy stworzyć miejsce, które będzie odzwierciedlało waszą osobowość, charakter, styl życia, a także będzie wychodziło na przeciw wszystkim potrzebom. Projektujemy wnętrza emocjami. To "emocje" jako efekt finalny mają królować we wnętrzach: dawać radość, szczęście, być miejscem dla rodziny i przyjaciół. Nasza praca polega na ciągłej logistyce. Tworzymy wnętrza, w których praktyczne i funkcjonalne rozwiązania to podstawa.
Projektowanie wnętrz Warszawa. Stwórzmy razem wnętrze, o którym marzysz. Mamy duże doświadczenie i zespół zaufanych fachowców. Zrealizujemy każdy projekt. Zadzwoń! +48 732 831 842 https://nowe-komfortowe.pl
Progetti Architektura tworzą projektanci wnętrz z pasją do tworzenia. Łączy nas jedno- miłość do piękna. Zdajemy sobie sprawę, że "piękno" dla każdego ma inną definicję, dlatego nasze projekty są szyte na miarę. Słuchamy Klienta i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Przenosimy fantazje i potrzeby do rzeczywistości. W efekcie powstają estetyczne wnętrza, które cechują się jednocześnie funkcjonalnością i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. W branży wnętrzarskiej rozwijamy się od 18 lat. Długoletnie doświadczenie sprawia, że projektowanie nie ma dla nas tajemnic. Jednak wciąż każdy kolejny projekt traktujemy jako wyzwanie i możliwość uwolnienia naszej nieograniczonej artystycznej fantazji, połączonej z możliwościami technicznymi naszych czasów. Zapraszamy do kontaktu: tel. (22) 244 23 83 , e-mail: warszawa@progetti.pl
Mamy świadomość, że z upływem czasu zmieniają się trendy w aranżacji wnętrz, budynki niszczeją, farby na ścianach tracą blask, a ilość pokoi w domu czy mieszkaniu staje się niewystarczająca. Wiemy również, że kupując nowe mieszkanie marzycie o wnętrzu idealnym dla siebie i swojej rodziny. Rozbudowani starają się spełniać wszystkie Wasze wizje. Bardzo ważne jest dla nas podążanie za nowinkami technologicznymi, wciąż wyszukujemy i poznajemy najnowsze trendy. Dzięki temu możemy zaproponować Wam najwygodniejsze, najbardziej ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Dla Was zmieniamy dotychczasowe wnętrza na takie, które zachwycą swoim wyglądem i funkcjonalnością. Na każdym etapie remontu gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów. Zapraszamy do współpracy 🙂
Senkoart Design to online biuro projektowe, które zdalnie przygotuje nowoczesny projekt z użyciem najnowszych trendów aranżacyjnych.
Architekt i kreator wnętrz.. koneserka piękna