Opis

Przedstawiam Państwu projekt niewielkiego eleganckiego mieszkania  o powierzchni 24 m2. Mała kawalerka, lecz jak widać na zdjęciach bardzo elegancka i przyjemna. Główna jej zaletą jest to, że jest ona wysoka i można było zrobić antresole, dzięki czemu udało się wygospodarować dodatkową powierzchnię na łóżko i szafę i niski regał na książki.

Cały wystrój jest stonowany, ale i elegancki. Główna kolorystyka jest spokojna, jednolita. Wszystkie ściany pomalowane są w kolorze szarym, jedynie sofa ma wyraźny bordowy kolor aby urozmaicić te wnętrza.

Dodatkowo, bardzo ciekawie i ładnie wyglądają obrazy. Przewrotnie, jak to bywa w sztuce, obrócone niektóre do góry nogami, oraz pomalowano ramy na dwa kolory. Bardzo ciekawy i ładny zabieg artystyczny.

Sypialnia z łóżkiem jest na antresoli, a pod nią zrobiono mały aneks kuchenny, małą szafę, oraz łazienkę.

Sama łazienka również jest niewielka, w stonowanych szarych kolorach, z dodatkiem sztukaterii. Pomieszczenie mogło by się wydawać ciemne, ale za to bardzo klimatyczne, z wanną, piękną komodą, szafką łazienkową na której stoi umywalka.

Jak widać mimo niewielkiej powierzchni 24 m2, można zrobić projekt niewielkiego eleganckiego mieszkania które będzie zachwycać. Wystarczy odpowiedni dobór kolorów, ciekawe obrazy i ich przedstawienie i tak niewielkie mieszkanie będzie bardzo ładnie się prezentować.

 

Jeżeli masz niewielkie mieszkanie to ten artykuł może Cię zainteresować: Jak urządzić małe mieszkanie – inspiracje

 

Projekt wykonała: Evgenia Belkina