Opis

Mocne kolorowe akcenty w kawalerce dla singla.

A tak opisała pracę nad projektem projektantka:
Mieszkanie na osiemnastym piętrze nowoczesnego wieżowca zostało stworzone z myślą o młodym człowieku. Poprosił o wzięcie pod uwagę jego życzeń w projekcie: pełne łóżko – podwójne łóżko, wygodna sofa z rozkładanymi fotelami, duża szafa, stół jadalny i kontuar barowy.
Żeby zmieścić to wszystko na małym metrażu musiałam zaplanować mieszkanie typu studio, podkreślając w nim duże łóżko ze szklanymi bokami we wspólnej przestrzeni i oddzielając normalną ścianą tylko łazienkę.
Kurtyna zapewnia pełną prywatność, w razie potrzeby, a szkło doskonale przepuszczają światło.
Ponieważ budżet był skromny, nowoczesne wnętrze z elementami stylu Loft pasuje idealnie. Zwłaszcza ze względu na oszczędność miejsca, a nie tylko na środki, potrzebne były meble z możliwością przesunięcia, idealnie dopasowane do wymiarów, dlatego wiele elementów zostało zaprojektowanych indywidualnie i zbiegło się z życzeniami klienta – aby mieć proste, ale funkcjonalne otoczenie.
W rezultacie wnętrze wyszło praktyczne, wygodne, łatwo zmieniające się na potrzeby właściciela, a co najważniejsze, całkowicie klienta satysfakcjonujące.

Projekt:Anna Strizhova