Opis

Aranżacja jasnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50 m2. Mieszkanie z wyglądu jest lekkie, przestronne. Stworzone jest z wykorzystaniem najnowszych nowoczesnych technologii.
Powierzchnia mieszkania nie jest duża, bo tylko 50 m2.

Projektanci postanowili zrobić jeden jasny akcent w postaci sześcianu, którego boki przenikają całe mieszkanie. Ukryli szafę w przedpokoju, telewizor i wejście do sypialni z salonu, zrobili akcentującą ścianę wezgłowia łóżka w sypialni, łącząc tym samym przestrzeń mieszkania w jedną całość. Drzwi były przygotowane do montażu podtynkowego, do malowania i wykończenia fornirem.

Meble i ściany wykonano w kolorze białym, na najbardziej widocznej i znaczącej ścianie zastosowano aluminiowe panele ścienne, tworząc efekt unoszenia się. Listwa przypodłogowa została wybrana jako wbudowana. Kuchnia ma również efekt nieważkości za sprawą niższych, wiszących szafek, tworząc lekkość w całym mieszkaniu. Lustra zostały wykonane na pełną wysokość pomieszczenia, zwiększając przestrzeń wizualną.

W tym projekcie projektanci po raz pierwszy zastosowali niewidoczne, szczelinowe kratki wentylacyjne Invisiline, idealnie wpasowujące się w wnętrze. Zrobiony jest również system szynowy CenterSvet, dzięki czemu kierunek i położenie, korzystając z aplikacji w telefonie, można regulować lampy.

W całym mieszkaniu jest zrobiony system inteligentnego domu.

Aranżacja nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50 m2 Projekt: Анна Лях

Zobacz artykuł jak urządzić niewielkie mieszkanie