Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml


Specjaliści z Lublin

Nasze studio projektowania wnętrz powstało pod Lublinem, jednakże duże zainteresowanie projektami spowodowało, że z czasem zaczęliśmy się rozwijać i działać na większą skalę. Zajmujemy się projektami na terenie całego województwa lubelskiego, a także w miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Realizujemy także projekty zdalne na terenie całej Polski. Zawodowo zajmujemy się projektowaniem, ale chcemy, abyście poznali zupełnie nową definicję tego słowa. Dla nas – projektowanie to coś o wiele więcej niż kilka kresek czy ładny obrazek. Projektowanie to idea – marzenie o pięknie, które realizujemy. Potrafimy przeistoczyć najgłębsze fantazje w rzeczywistość. Jesteśmy godzinami pracy, zmęczeniem i umiejętnościami, które pozwolą na osiągnięcie pełnej satysfakcji z tego, co widzicie i czym się otaczacie. Projektowanie to pasja – dreszczyk emocji, który sprawia, że chcemy dalej się tym zajmować. To odpowiedź na pytanie „dlaczego akurat projektowanie?”, której nie sposób wyjaśnić słowami. Taką pasją chcemy Was również zarazić. Projektowanie to tworzenie – zabawa nad formą, nieograniczone przestrzenie pomysłów, najszersze horyzonty, Himalaje kreatywności. Projektowanie to precyzja – bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Projektowanie to funkcjonalność, dzięki której każda linia na kartce papieru wie, dlaczego się tam znajduje. To pewność, że nie da się tego ułożyć lepiej. Projektowanie to doświadczenie – które gromadziliśmy przez 6 ostatnich lat pracy nad przygotowaniem oraz nadzorem projektów wnętrz oraz ich realizacji. Projektowanie to w końcu satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Bo tylko taka się dla nas liczy. Zapraszamy Was we wspólną podróż po krainie projektowania.
INNI DESIGN to profesjonalna firma, która wraz z zespołem kompetentnych, wykwalifikowanych specjalistów oferuje Państwu usługi z zakresu projektowania indywidualnych i wyjątkowych wnętrz: domów, rezydencji, mieszkań i apartamentów oraz przestrzeni użyteczności publicznej – biur, gabinetów lekarskich i kosmetycznych. Otrzymacie Państwo od nas szeroki zakres usług, poczynając od doradztwa projektowego, prostego projektu koncepcyjnego, zaawansowanego opracowania wykonawczego po kompleksową realizację pod tzw. ,,klucz”.
MOONFIELD STUDIO to pracownia projektowa, założona przez miłośnika pięknych przestrzeni, architekta wnętrz Artura Zduna, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To miejsce w którym skupiamy zespół ludzi z wiedzą, doświadczeniem, pasjami i nieszablonowymi pomysłami. Naszą misją jest projektowanie przestrzeni pięknych i wyjątkowych, które będą przynosić naszym inwestorom komfort i wspaniałe samopoczucie przez wiele lat.
Trzy Namioty to zlokalizowana w Lublinie pracownia architektury wnętrz, która wyróżnia się projektami uwzględniającymi chrześcijańskie wartości i stawia na dobre rozplanowanie funkcjonalne wnętrza. Każdy projekt wnętrza jest indywidualny, jak każdy Inwestor. Projekty mieszkań z naszej pracowni są szyte na miarę pod Wasze indywidualne pragnienia i styl życia. Dbałość o funkcję, motyw przewodni projektu i współpraca z Inwestorami owocują zapierającymi dech w piersiach, wygodnymi i nad wyraz dopasowanymi do Waszej rodziny przestrzeniami do mieszkania. Trzy Namioty powstały z powołania do budowania na Bogu. Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów i pracy na Politechnice Lubelskiej oraz doświadczeń projektowych są drugim filarem pracowni. Moją misją jest projektowanie wartościowych i funkcjonalnych przestrzeni przez wypełnianie słów z góry Tabor: "Jego słuchajcie". Po inspiracje projektowe najchętniej sięgam do Pisma Świętego, ale też do wszystkiego, co pokazuje chwałę Bożą. Chcę spełniać Wasze oczekiwania o pięknych, funkcjonalnych wnętrzach projektowanych z czułością i atencją, jak dla siebie. Cały proces projektowy zorganizowany jest tak, by maksymalnie ułatwić Państwu przejście przez tworzenie Waszego nowego wymarzonego miejsca do mieszkania. Odkryjmy najlepszy plan na Twoje mieszkanie! Olga Skoczylas