Czyli słów parę o narzędziu, dzięki któremu nie przekroczysz budżetu remontu łazienki.

Rozwiązanie, dzięki któremu nie przekroczysz budżetu

Sprawdź kalkulator kosztów łazienki

Czytaj dalej – Rozwiązanie, dzięki któremu nie przekroczysz budżetu

Zrealizowałem setki różnych projektów, widziałem stres, przekroczone budżety i niedokończone remonty.

A to tylko dlatego, że nie każdy zdaje sobie sprawę, ile rzeczy jest od siebie zależnych. ?

– Chcesz zakupić wannę, ale czy wiesz, że potrzebujesz jeszcze przelewu, syfonu, korka, hydroizolacji czy obudowy do wanny?

– Czy wiesz, że syfony, zawory kątowe, silikony, taśmy malarskie, tektury do zabezpieczeń i tego typu drobne rzeczy mogą stanowić nawet 10% zaplanowanego budżetu?

– Przeprowadzasz gruntowny remont, a policzyłeś… kontener na gruz? Nie? To może być dodatkowe 500 zł.

– Czy wiesz, że do strefy mokrej potrzebujesz hydroizolacji, taśmy i narożników?

Dzięki temu kalkulatorowi będziesz wiedzieć, co kupić, o czym nie zapomnieć i ile to będzie kosztować! W prosty sposób przeznaczysz odpowiednie kwoty na potrzebne produkty.

Rozwiązanie, dzięki któremu nie przekroczysz budżetu
To nie wszystko! Otrzymasz również: szablon umowy z wykonawcą, szablon umowy z projektantem (napisany przez prawnika), e-book „Jak przygotować się do remontu?”.

Sprawdź moje rozwiązanie, dzięki któremu nie przekroczysz budżetu, a jeśli z jakichś względów nie spodoba Ci się ten kalkulator, to o nic nie musisz się martwić. Daj znać w przeciągu 14 dni od zakupu, a zwrócę Ci pieniądze – beż żadnych pytań.

Jeśli nie jesteś przekonana/y do takiego rozwiązania – skorzystaj ze wskazówek z darmowych materiałów np. sekcji artykułów, szybkich porad w formie rolek na Instagramie lub cotygodniowych vlogów na YouTube.

Dziękuję Ci za poświęcony czas na lekturę tego wpisu. Jeśli skorzystałaś/eś już z kalkulatora – napisz do mnie maila z opinią! Będę bardzo wdzięczny.

Wszystkiego dobrego,

Marek