Opis

Oferowane przez nas wieszaki ze szkła hartowanego, ze szklanymi gałkami wieszaków, oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych. Najbardziej popularne są wieszaki wykonane z wykorzystaniem laminatów metalicznych najnowszej generacji, z wyraźnym ziarnem zmieniającym odcień w zależności od kąta padania światła.
Oferowane przez nas szklane wieszaki dekoracyjne są zaprojektowane w formie modułowej, czyli istnieje możliwość adaptacji paneli do wielkości wnętrza. Podstawowy zestaw składa się z trzech elementów o szerokości 315 mm x 1400 mm, które można rozbudować o dowolną ilość paneli.
Gałki wieszaków mogą być gładkie lub szlifowane, z mocowaniami w kolorze srebrnym lub złotym. Montaż wieszaków na ścianie jest prosty i szybki – wieszaki można przykręcić na kołkach lub przykleić do ściany.

Zastosowanie szklanych elementów w formie użytkowej kreuje nowoczesne wnętrze. Trwałość szkła, w połączeniu z eleganckim szlifem krawędzi, dają w rezultacie produkty na najwyższym poziomie elegancji i trwałości. Szklane elementy wyposażenia przez wiele lat wyglądają niezmiennie stylowo i gustownie. Szkło nie zmienia koloru, nie blaknie ani nie matowieje, również nie żółknie – ma wyraźną przewagę nad produktami z tworzyw sztucznych. Powierzchnia szkła jest odporna na wilgoć, można ją zmoczyć lub zachlapać bez obaw, że pozostaną trwałe ślady.

Obecnie dostępne są zestawy 3–częściowe:
– srebrny metalic Silver Lake
– zielony metalic Grey Green
– grafitowy metalic Charcoal
– grafika Paryż
– grafika Dmuchawce