Opis

Solec – apartament stworzony z 3 mieszkań na dwóch poziomach – małej kawalerki 30 m2, dużego mieszkania 100 m2 oraz piętra poniżej – tez mieszkanie 100 m2.

Właściciel to wielbiciel i znawca sztuki, więc projekt był bardzo wymagający, skupieni byliśmy na każdym detalu.

Styl to połączenie minimalizmu, loftu i luksusu – wszystkie lampy w mieszkaniu to oryginały od projektantów typu Gubi, Henge.

Na podłodze, niektórych ścianach oraz sufitach mamy beton architektoniczny z firmy Dekokolor. Jednostki klimatyzacji ukryte są w częściach sufitu fornirowanego.

Całe mieszkanie jest wykonane z instalacją elektryczną KNX – dzięki temu zastosowaniu mieszkańcom żyje się wygodniej. Mogą sterować systemem pracy ogrzewania, klimatyzacji, roletami czy oświetleniem.

Przestrzeń współgra z otoczeniem – miedziano czerwonawa kuchnia miała tez nawiązywać do kościoła na zewnątrz.
Poziom 0, czyli drugie piętro to przestrzeń prywatna – mieszkalna – składa się z toalety gościnnej, przedpokoju, kuchni z częścią jadalnianą, salonu garderoby sypialni w której stoi wanna oraz ściana z roślin wertykalnych – ( dzięki ich zastosowaniu otrzymujemy np. większą ilość tlenu, oczyszczanie powietrza, lepszą akustyczność pomieszczenia oraz tworzą niesamowity walor estetyczny wnętrza. ) oraz łazienki prywatnej z prysznicem.

Poziom -1 czyli poziom piętra pierwszego, to poziom chillu – mamy tam sale kinowa z elektronicznym golfem i sprzętem do siłowni, wielka kanapa, barem z TV, dwa pokoje gościnne oraz łazienkę dla gości.

Z elementów wykończenia wnętrza, mamy jeszcze postarzane lustra, meble wykonane na zamówienie jak komody, bar betonowy, półki wkute w ściane, schody. Rzeźba była specjalnie zaprojektowana do wnętrza. Obrazy są własnością klienta.