Opis

Styl skandynawski w mieszkaniu, takie własnie były główne założenia klienta, biznesmena, który zlecił aranżacje swojego mieszkania architektom wnętrz ze studia ZOOI z Ukrainy.

Mieszkanie w stylu skandynawskim miało zagwarantować inwestorowi, że po długim, ciężkim dniu po powrocie do domu, zapomni o wszystkich troskach z pracy i we wnętrzach swojego mieszkania będzie mógł dobrze się zrelaksować.

Bardzo ważne, dla klienta było to aby mieszkanie było zaaranżowane w delikatnych kolorach i naturalnych materiałach. Taki właśnie jest styl skandynawski w mieszkaniu i na takie wnętrza postawiono.

Zdecydowano się na obicie sufitu i części ścian w jadalni, dzięki czemu stworzono w tym miejscu bardzo przyjemny rodzinny klimat.

Zdecydowano się również na zaaranżowanie zielonej ściany w salonie. na części ściany zamontowano doniczki z ziemią w których rosną naturalne rośliny.

Ponad to, dzięki temu, że mamy tutaj mieszkanie w stylu skandynawskim, architekci mogli sobie pozwolić na meble z naturalnych materiałów, na fotel w salonie na płozach, oraz tekstylia które zawsze wprowadzają harmonię i spokój do wnętrz.

Oświetlenie również dostosowano do aranżacji mieszkania. Styl skandynawski jest prostym stylem, wprowadzającym klimat ciepła rodzinnego, w takich wnętrzach mamy dużo naturalnych kolorów, materiałów, beli i tkanin. tak samo musi być z lampami. Oświetlenie musi być proste, dostosowane do wnętrza i podkreślające charakter mieszkań w stylu skandynawskim. Mogą nawiązywać kolorem, materiałem, czy strukturą.

Projekty mieszkań w stylu skandynawskim: styl skandynawski

Projekt: Studio wnętrz ZOOI