Opis

Projekt wnętrza nietuzinkowej kamienicy. Soczyste odcienie zieleni przeplatają się tutaj z beżami i kolorami typu offwhite.

Na ten projekt patrzy się z nie lada przyjemnością – luksusowe, strzeliste, pełne światła przestrzenie wypełnione przedmiotami i kolorami, które podkreślają i eksponują wyjątkowość tego miejsca.

Już w holu witają nas barwy i faktury, które będą motywem przewodnim tej ekskluzywnej przestrzeni.
Sufit w kolorze zgaszonej zieleni z kunsztowną sztukaterią podkreśla i eksponuje wysokie wnętrze kamienicy.

Na lewo od wejścia otwiera się przed nami salon, w którym designerskie detale tworzą niezapomnianą przestrzeń. Rozkładane lustro w złotym kolorze oraz dobrane do niego złote elementy przykuwają uwagę. Tworzą również dobrą przeciwwagę dla kanapy, kominka i sztukaterii na suficie, które są osadzone mocno w klimacie old – fashion. Dobraliśmy do tego nowoczesne oświetlenie, które udanie przełamuje klasykę kamienicy.

Kuchnia również wpisuje się w wiodącą stylistykę. Szafki w kolorze przydymionej zieleni doskonale komponują się ze złotymi akcentami okapu i lodówki.

Sypialnia i pokój dziecka są przytulniejszą wariacją bieżącej stylistyki. W sypialni królują beże, brązy i miękkie, ciepłe faktury. Choć uwagę przykuwa imponujący żyrandol, podkreślający kunszt sztukaterii. Złota rama lustra udanie koresponduje z resztą tej realizacji.
Pokój dziecka jest pełen miękkich kształtów i materiałów. Zgaszony róż i motyw zwierzątek doskonale ociepla i czyni wnętrze przytulnym i przyjaznym.

W ten sposób stworzyliśmy ekskluzywną i niebanalną aranżację. Nietuzinkowe i bardzo reprezentatywne wnętrze, z klasycznym wystrojem przełamanym niecodziennymi rozwiązaniami trafi w, nawet najbardziej, wysublimowane gusta.