Opis

Ten projekt na pewno będzie kolejną wizytówką ARCH-BOOM!

Charakteryzuje się ciekawą aranżacją w stylu industrialnym z morskimi elementami. Znajduje się w Gdyni. Nawiązuje klimatem do portu, estetyki drewna i subtelności metalu, a nawet rdzy.

Warto podkreślić, że jest dostępny dla szerokiej publiczności, ponieważ jest to projekt LOKALU GASTRONOMICZNEGO, a dokładnie PIZZERII, gdzie niedługo będzie można zjeść pyszną pizzę, kupić przysmaki i obejrzeć na żywo owoc naszej pracy.

Od pierwszego spojrzenia zakochaliśmy się w tej bryle budynku, a architektura ta była podstawą, by także we wnętrzu kontynuować charakter architektoniczny.

Wzorzystymi rustykalnymi płytkami zaakcentowaliśmy front baru i całą kuchnię pizzerii tak, aby przyciągał konsumentów ciepłym klimatem. Natomiast w tle wykorzystaliśmy płytki cegiełki, w szarym odcieniu, właśnie po to, by zarówno widok zewnętrzny jak i wewnętrzny wyglądał spójnie. Cegła na elewacji oraz cegła we wnętrzu jest różna, jednak kształtuje jedną skalę przy odbiorze. Również drewno, chociaż bardziej z tego powodu, że jest to nasz, a także naszych klientów, ulubiony materiał. Nie ma dobrego wnętrza bez uroku naturalnego drewna.

Warto wspomnieć także o ogrodzie.

Zaprojektowaliśmy go w klimacie morskim. Przewidujemy, że żagle będą wydawać efektowne dźwięki, co także doda uroku i klimatu naszej aranżacji.