Opis

Projekt wnętrz domu utrzymanego w stylu eklektycznym. Style eklektyczny to mój ulubiony . To zabawa w łączenie różnych pozornie nie pasujących stylistycznie elementów. Od samego początku jednak wiadomo było ,że będziemy łączyć elementy pod względem koloru lub materiału. Łatwo to zauważyć . Powtarzającym się kolorem jest czarny a materiałami drewno i metal.

Pomysł na to wnętrze był już na etapie projektowania architektonicznego. Koncepcja otwartej przestrzeni kusiła. Jedynym znakiem zapytania była kwestia ogrzania takiej wysokiej otwartej przestrzeni ale i na to znaleźliśmy sposób- pompa ciepła i ogrzewanie podłogowe.

Założeniem projektu było stworzenie wygodnej przestrzeni dla każdego z domowników . Na paterze znajduje się salon z kuchnią, 2 biura , pokój nastolatka oraz łazienka . Poddasze to prywatna strefa właścicieli sypialnia połączona z łazienką oraz na końcu poddasza siłownia i pokój dla gości. W ten sposób , każdy z domowników ma swoją przestrzeń a ewentualne hałasy z parteru nie dochodzą do sypialni właścicieli. Można odpocząć.