Opis

Wymyśliliśmy coś nietypowego, a zarazem bardzo funkcjonalnego. Zaczniemy  przygodę od kanapy, która tak naprawdę jest wyspą, służącą do wypoczynku. Jest dwustronna i skierowana do okna z widokiem na własny ogród oraz do pokoju dziennego z widokiem na kominek i TV.
Sercem domu jest kominek. Postanowiliśmy, że to właśnie kominek będzie w roli głównej, dlatego wybraliśmy wkład narożny, by ogień był widoczny nie tylko z jednej strony. Cała kompozycja ściany, którą najczęściej nazywamy “ścianą z TV”, ale kompletnie nie zgadzamy się z podejściem, że to telewizor jest głównym elementem wystroju, więc postanowiliśmy zrobić odwrotnie! W roli głównej kominek, drewno, parapet, który służy do dekoracji lampionami, świecami itp, zamienia się na ławeczkę, na której można usiąść, a kończy biblioteką.
Mówiąc językiem matematycznym, funkcja wystroju wnętrz domu, to kominek + biblioteka + klimatyczne oświetlenie. Takie włąśnie połączenie rozumiemy jako wnętrze o charakterze ponadczasowym.
Jak wisienka na torcie, w tym kontrastowym emocjonalnie, a jednocześnie przemyślanym i spójnym projekcie wnętrz jest wystrój łazienki. Wystrój ten jest prawdziwym powodem do dumy!
Zapraszamy do zapoznania się z opisami oraz obejrzenia naszych projektów na naszej stronie: http://arch-boom.com