Opis

Projekt mieszkania 30 m2 w stylu modern classic. To niewielkie mieszkanie, zostało zaprojektowane dla nauczycielki. Mieszkanie małe, ale ładnie i gustownie urządzone.

Dominują tutaj kolory jasne, białe. Jedynie meble i podłoga bardziej się wyróżni kolorystycznie. Kuchnia jest mała i wąska, same meble kuchenne zostały wykonane w kolorze niebieski, tak popularnym w tym roku.

Całe mieszkanie jest pięknie urządzone, na ścianach jest sztukateria, która dodaje klasy i uroku, temu mieszkaniu. Styl modern classic w mieszkaniu  o powierzchni 30 m2, bardzo sie sprawdził.

Sypialnia jest bardzo mała, praktycznie zmieściło się tam tylko łóżko, lecz jest to osobne pomieszczenie co wielu ludzi bardzo sobie ceni.

Projekt mieszkania 30 m2 w stylu modern classic

Mała łazienka została podzielona na pół. W jednej części jest wanna z parawanem nawannowym, gdzie można się zrelaksować po ciężkim dniu. W drugiej części znajduje sie ubikacja i umywalka

Udało się wygospodarować również pomieszczenie na małą garderobę.

W mieszkaniu na ścianach oprócz sztukaterii znalazł się elegancki, ekskluzywny marmur który nadaje powagi i uroku temu mieszkaniu.

 

Zobacz podobne projekty: Galeria wnętrz

 

Projekt wykonała: Ksenia Ayvazyan