Opis

Nowoczesność z dodatkiem elegancji. Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Dąbrowie Górniczej.

???
Przepiękna antresola, duże przeszklenia i ogromna przestrzeń. W całym projekcie postawiliśmy na nowoczesność, i przytulną elegancję!
  Dzięki jasnym barwom i zastosowaniu we wnętrzu drewna, udało nam się uzyskać ciepłą atmosferę.
Naszym klientom marzyła się duża, przeszklona ściana w strefie wejściowej. Dzięki temu uzyskaliśmy świetnie doświetlony wiatrołap i zdecydowany efekt wow, zaraz po wejściu do domu. Gra świateł, przeszklenia i nowoczesny design nadają tej przestrzeni nietuzinkowy wygląd.
  Kuchnia w ciemnych barwach, z frezowanymi frontami, w połączeniu z ciepłem drewnianych frontów oraz spiekiem na blatach. Do tego przepiękny akcent w postaci złotego okapu!
Dodatkowo na boku zabudowy wysokiej zaplanowaliśmy przeszkloną, podświetlaną szafkę, która jest przepiękną dekoracją, a także bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia.
  Nasi klienci marzyli o tym, by w jadalni znalazł się duży, nierozkładany stół na ok. 10-12 osób. Postawiliśmy na stół drewniany BENCH by House Loves, który prezentuje się niezwykle elegancko!
  W gabinecie przewidzieliśmy mnóstwo miejsca na przechowywanie, a także dekoracyjny akcent w postaci podświetlonych półek. Dodatkowo mały stolik z pufą przy oknie pozwoli na chwilę relaksu i przerwę od pracy.
Całość utrzymana jest w podobnym klimacie, jak reszta pomieszczeń- akcenty drewna, dekoracyjne oświetlenie, frezowane płyty, czerń, biel, szarości i beże. No i zieleń – najpiękniejsza dekoracja i kawałek natury w domu !
  Projekt sypialni opierał się na jasnych przytulnych barwach. Podłoga zostanie wyłożona miękką wykładziną. Dodatkowo przewidzieliśmy miejsce na toaletkę. Z kolei łazienka została wydzielona poprzez szklaną ścianę- to było marzenie naszych klientów. Aby zapewnić prywatność, postanowiliśmy zastosować piękne, welurowe zasłony, które pozwolą oddzielić się od części sypialnianej. W łazience zastosowaliśmy mocny akcent w postaci czarnych płytek o przepięknym użyleniu! Dodatkowo wanna, zlokalizowana przy oknie pozwoli nam napawać się widokiem na jezioro podczas kąpieli. Brzmi wspaniale, prawda?
  Pozostałe łazienki w domu są delikatne, subtelne, a zarazem eleganckie. Utrzymane w klimacie beży i szarości.
Projekt i wizualizacje: Pracownia projektowa Baza Group