Opis

Tym razem projekt mieszkania na krakowskich Czyżynach, wykonany dla pary młodych ludzi.
Mieszkanie ma powierzchnię 60mkw i składa się z przedpokoju (7,41 mkw), pokoju dziennego z aneksem kuchennym (21,84mkw), pokoju do pracy (10,21mkw), łazienki (4,61mkw) i sypialni (14,87mkw).
Klienci zażyczyli sobie żeby wnętrze było utrzymane w w nowoczesnym ale jednocześnie ciepłym stylu, z wyraźnie widocznymi akcentami drewna i raczej w jasnej kolorystyce, niemniej jednak, podczas wyboru materiałów do projektu, zdecydowali się na wybór czarnych płytek łazienkowych, choć w zestawieniu z płytkami imitującymi jasne drewno, a także na drzwi z kolekcji DRE z czarnymi ościeżnicami, czarnego forniru kamiennego w kuchni plus jeszcze kilku akcentów nawiązujących do szeroko rozumianego stylu loftowo industrialnego.
Największym problemem dla nich była decyzja, który z pokoi przeznaczyć na miejsce do pracy (oboje pracują zdalnie), a który na sypialnię ale ostatecznie stanęło na tym, że pracować będą w mniejszym pomieszczeniu, bo umieszczenie tam łóżka z materacem o szer. 180cm sprawiłoby, że funkcjonalność tego pokoju byłaby raczej symboliczna.