fbpx

Projekt domu dla 3 osób

Polubień: 41

Salon

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Salon Styl:

Widok na główny element wnętrza, czyli ścianę telewizyjną, która jednocześnie łączy się z klatką schodową. Jest to połączenie 2 mocnych materiałów betonu ze złotą fugą oraz drewna. Przy tak ograniczonej przestrzeni ważne jest, aby wykorzystać każdy cm wnętrza, dlatego pod schodami zaprojektowane zostały szafki, które mogą pełnić funkcję spiżarni.

Salon

Salon

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Salon Styl:

Przy 3 osobowej rodzinie ważne jest aby każdy miał swoje miejsce w salonie. Dlatego zaprojektowany został duży, wygodny narożnik oraz fotel.

Salon

Jadalnia przy kuchni

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Jadalnia, Jadalnia przy kuchni, Salon Styl:

Jadalnia została umieszczona pomiędzy kuchnią, a salonem. Zastosowany został stół na 4 osoby z możliwością rozłożenia.

Jadalnia przy kuchni

Kuchnia

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Kuchnia Styl:

Ze względu na to, że kuchnia jest dosyć mała, górne szafki są w kolorze białym, aby optycznie podnieść i powiększyć pomieszczenie.

Kuchnia

Wiatrołap

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Hol / Przedpokój, Hol z siedziskiem Styl:

Jednym z głównych warunków Inwestorów, było aby szafa w wiatrołapie posiadała funkcję siedziska. Przy tej szerokości udało się zaprojektować pojemną szafę, oraz siedzisko z półkami na buty.

Wiatrołap

Kuchnia

Sandra Wróbel Architekt Pomieszczenie: Kuchnia, Kuchnia otwarta Styl:

Kuchnia miała być domowa, przytulna oraz w projekcie miały znaleźć się sprzęty agd z poprzedniego mieszkania. W pomieszczeniu zostały wygospodarowane wygodne półki, które nie zabierają blatu roboczego.

Kuchnia

Głównym założeniem Inwestorów było, aby projekt był ekonomiczny oraz efektowny. Jest to przestrzeń parteru domu o łącznej powierzchni 36 m2. W projekcie zastosowano meble z popularnych sieciówek oraz całość dopełniają mocne akcenty betonu i drewna.

Napisz komentarz

, aby napisać komentarz