Opis

Piętrowy, nowoczesny dom dla rodziny w różnych odcieniach zieleni. W projekcie dominują motywy przyrody- żywe rośliny, tapeta i drewno. Naturalne kolory i materiały sprawiają, że wnętrze jest przytulne i sprzyja atmosferze relaksu.
W salonie dwie wygodne kanapy i fotele umożliwiają spędzenie czasu z całą rodziną. TV w zabudowie meblowej to maksymalne wykorzystanie wysokości pomieszczenia i dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów. Dla dekoracji, na ścianie przy kominku, zamontowaliśmy drewniane lamele.
W części jadalnej duży drewniany stół i krzesła oraz szklana witryna do sufitu na naczynia.
W kuchni panuje praktyczny minimalizm. Prosta zabudowa meblowa bez uchwytów ułatwia utrzymanie pomieszczenie w czystości. Dla przełamania prostoty tej części domu, inwestor z projektantem zdecydowali się na fronty w kolorze morskiej zieleni oraz designerską lampę nad stołem.
W przedpokoju tapeta z motywem roślinnym oraz lustro, które optycznie powiększa wnętrze.
Łazienka główna swoim stylem nawiązuje do całej aranżacji domu. Drobna mozaika i drewno tworzą razem ciekawą kompozycję. W pomieszczeniu pojawiła się zarówno wanna, jak i kabina walk-in. Dwie umywalki przy lustrze umożliwiają korzystanie z łazienki jednocześnie przez dwie osoby. To rozwiązanie będzie idealne dla pary, która ma zbliżony rytm życia i chce spędzić dodatkowe chwile we dwoje. W łazience zostało wydzielone miejsce na pralnie i suszarnię. Dzięki temu domownicy mogą się w pełni zrelaksować podczas kąpieli, w ciszy i porządku.
Osobne WC zwiększa komfort domowników. Mimo niewielkich rozmiarów w toalecie znalazło się potrzebne wyposażenie, a także kolory, które wprowadziły odrobinę pozytywnej energii do małego WC.

Zobacz inne ciekawe inspiracje