Opis

Nowoczesne mieszkanie w naturalnych kolorach

Projekt mieszkania dla młodej rodziny z trójką dzieci. Głównym celem projektu było stworzenie wnętrza w stylu nowoczesnego miejskiego minimalizmu. Preferowano naturalne kolory – szarość, biel, kolor drewna i kamienia. Dlatego powstało nowoczesne mieszkanie w naturalnych kolorach.
       Mieszkanie znajduje się w nowym domu i początkowo było przestronną pustą przestrzenią w prostokącie. Z konstrukcji nośnych w salonie i pokoju dziecinnym było tylko kilka podpór. W wyniku przebudowy mieszkanie posiada trzy sypialnie, kuchnię z salonem oraz dwie łazienki.
       Głównym założeniem mieszkania jest przestronna kuchnia-salon. Rodzina ma troje małych dzieci, a gospodyni poprosiła o meble i dekoracje łatwe do czyszczenia. W kuchni-salonie minimum tekstyliów. Tapicerka skórzana, w oknach okiennice.
       Do sypialni wybrano neutralne neutralne odcienie. Główną cechą pokoju jest garderoba na środku wykonana ze szkła i metalu na dużą kolekcję garniturów biznesowych właściciela. Garderoba to najjaśniejszy szczegół sypialni. Wszystkie inne meble i dekoracje są zwięzłe i spokojne.
       Pracując nad pokojem dzieci projektanci starali się, aby były ciekawe, ale funkcjonalne. W pierwszym pokoju będzie mieszkać dwóch chłopców w wieku przedszkolnym. W nim większość miejsca przeznaczona jest na zabawę: łóżko piętrowe, kącik sportowy i wolna przestrzeń na środku pokoju. Drugi pokój dla dziewczynki w wieku szkolnym. Pełnowartościowe miejsce pracy, regały na książki tworzą poważniejszy nastrój. Ale w pokoju jest też element gry w postaci wiszącego huśtawki.
       Kolejną ciekawą przestrzenią mieszkania jest łazienka. Tutaj postanowiono nieco odejść od powściągliwości całego mieszkania i zrobić łazienkę bardziej odważną. Szorstki kamień z podświetleniem, bogatą fakturą drewna i zielenią okazał się doskonałym miejscem na relaks od zgiełku miasta i domowe zabiegi SPA.
Area: 119 m²
Year: 2019
Architects: Cartelle Design
Project team: Anastasia Struchkova, Ksenia Shkolnikova, Rinat Bikbaev, Dasha Savina, Marina Tsoy
Location: Moscow, Russian Federation.

Zobacz również inne ciekawe inspiracje

To również może Cię zainteresować