Opis

Metamorfoza mieszkania w Rzeszowie, w bloku z lat 50-tych. Małe mieszkanie w tradycyjnym budownictwie, z którego udało się stworzyć nowoczesny, ciekawy i niebanalny projekt. W całym mieszkaniu mix mebli na wymiar oraz budżetowych. Wszędzie udało się odzyskać i wycyklinować parkiet.

Salon to połączenie klasyki i aktualnych trendów.
Podwieszany sufit ze sztukaterią został podświetlony ledami.

Na podłodze wycyklinowana klepka dębowa ułożona w klasyczna jodełkę. Udało się odzyskać kawałek historii tego miejsca. Całość uzupełnia dębowa szafka RTV. Nowoczesny kształt z wykończeniem rustykalnym.

Domownicy mogą odpocząć na pomarańczowej, wyrazistej sofie przy stolikach kawowych wykonanych z plastra dębu uzupełnionego żywicą.

Aneks kuchenny- meble marketowe z cienkim slim blatem z HPL-u. Przestrzeń między szafkami również została wypełniona płytą HPL w kolorze białym. Całość dopełnia drewniany, dębowy ladostół, gdzie jedna noga to ukryty mini barek.

Jasna sypialnia z lamelami na ścianach, również postarzanymi i stylizowanymi na starodawne.  Podwieszany sufit ze sztukaterią oraz podświetleniem LED. Stolik nocny wykonany z naturalnego drewna dębowego, z plastra z żywicą.

Korytarz nietypowy. Podwieszany sufit w niebanalnym kolorze ze sztukaterią i zabudową, a we wnękach podświetlenie LED. Wyróżniającym elementem są lamele na ścianie. W odróżnieniu od standardowych, są postarzane i stylizowane na starodawne.

Łazienka spójna z korytarzem, w tych samych kolorach.  Zabudowa na grzejnik, geberit oraz ukryte szafki zostały wykonane z płyty kompaktowej HPL. Czarna przeszklona kabina prysznicowa ze ścianką pokrytą arabeską.