Opis

Wnętrze mieszkania o powierzchni 76 m2 w kompleksie mieszkalnym „Aleksandrowski” zostało stworzone dla człowieka trzydziestoletniego. Mieszkanie z cegłą z cechami loftu

Styl loftowy uzyskano dzięki zastosowanym kolorom i materiałom: ciemne matowe fasady kuchenne, szklane bloki, dekoracyjna cegła, przyciemniane szkło, czarna skóra, stal, drewno o wyrazistej teksturze.
Hol wejściowy z salonem jest podzielony przegrodą, w której montowane są szklane bloki. To dodaje grze naturalnego światła, a nawet po włączeniu świateł na powierzchni pojawiają się piękne cienie. W korytarzu jest duża szafa, część służy jako spiżarnia i chowa również odkurzacz itp., A druga część – na ubrania i buty – oddziela ich nisze od półek i przesuwnych szaf. Na ścianie korytarza znajdują się haczyki na odzież wierzchnią.

Łazienka wykonana jest w kolorze grafitowym.
Inwestor nie ma potrzeby kąpieli w wannie, dlatego projektanci zdecydowali się na duży prysznic z odpływem liniowym. Lampy z matowego szkła wbudowane są w ściany łazienki, które nie będą świecić w oczy.

Kuchnia w kolorze ciemnego grafitu zawiera takie wbudowane urządzenia jak pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta kuchenna. Między blatem ze sztucznego kamienia i fartuchem ze szklanej mozaiki – stalowy cokół. Kuchnia ma dodatkowe oświetlenie pod górnymi szafkami. W jadalni znajduje się stół ze szklanym blatem i czterema krzesłami w kremowej skórze. Kuchnia i pokój dzienny są wspólne dla blatu barowego, którego blat wykonany jest z naturalnego masywu karagach, a u podstawy są pustaki szklane.

Duża sofa w salonie wykonana jest z prawdziwej czarnej skóry, a przed nią jest wiszący telewizor i szafka, na którym znajduje się konsola i odbiornik.

Ściany w sypialni pokryte są tapetą z naturalnej tkaniny. Duże łóżko jest wykonane z eko-skóry, a po obu jego stronach znajdują się stoliki nocne z lampkami stołowymi. Na ścianie dekoracyjnych klocków w ramkach i pod szklanymi koszulkami hokejowymi z autografami zawodników. Z sypialni można dostać się do garderoby z dużym lustrem. W pobliżu okna sypialni można odpocząć na eleganckim i wygodnym krześle i posłuchać ulubionych płyt winylowych. Loggia służy jako strefa relaksu, gdzie można usiąść na wygodnym krześle otoczonym dekoracyjną cegłą i desek, spojrzeć na horyzont, wyznaczając nowe cele i sposoby ich osiągnięcia. Duża sofa w salonie wykonana jest z prawdziwej czarnej skóry, a przed nią jest wiszący telewizor i cokół, na którym znajduje się konsola i odbiornik. Ściany w sypialni pokryte są tapetą z naturalnej tkaniny. Duże łóżko jest wykonane z eko-skóry, a po obu jego stronach znajdują się stoliki nocne z lampkami stołowymi. Na ścianie dekoracyjnych klocków w ramkach i pod szklanymi koszulkami hokejowymi z autografami zawodników. Z sypialni można dostać się do garderoby z dużym lustrem. W pobliżu okna sypialni można odpocząć na eleganckim i wygodnym krześle i posłuchać ulubionych płyt winylowych. Loggia służy jako strefa relaksu, gdzie można usiąść na wygodnym krześle otoczonym dekoracyjną cegłą i desek, spojrzeć na horyzont, wyznaczając nowe cele i sposoby ich osiągnięcia. Duża sofa w salonie wykonana jest z prawdziwej czarnej skóry, a przed nią jest wiszący telewizor i cokół, na którym znajduje się konsola i odbiornik. Ściany w sypialni pokryte są tapetą z naturalnej tkaniny. Duże łóżko jest wykonane z eko-skóry, a po obu jego stronach znajdują się stoliki nocne z lampkami stołowymi. Na ścianie mamy w ramkach i pod szkłem koszulkami sportowców grających w hokej z autografami zawodników.
Z sypialni można dostać się do garderoby z dużym lustrem. W pobliżu okna sypialni można odpocząć na eleganckim i wygodnym krześle i posłuchać ulubionych płyt winylowych.
Loggia służy jako strefa relaksu, gdzie można usiąść na wygodnym krześle otoczonym dekoracyjną cegłą i desek, spojrzeć na zewnątrz z piwem w ręku.

Inne projekty w stylu loft: Galeria wnętrz

 

Projekt: Vladimir Shankin