Opis

Projekt mieszkania o powierzchni 56 mkw, na rzeszowskim osiedlu w nowej inwestycji KrakoVska, w którego skład wchodzą : mały przedpokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwa pokoje sypialniane oraz niewielka łazienka.
Tym razem, ze względu na układ poszczególnych pomieszczeń oraz ich nienachalną wielkość, trzeba było przede wszystkim przeorganizować układ funkcjonalny praktycznie w każdym z nich, a w przypadku pokoju dziennego poustawiać go tak naprawdę od nowa, żeby maksymalnie wykorzystać tą stosunkowo niewielką przestrzeń, tak pod względem użytkowym jak i estetycznym.
Dzięki temu, mały aneks kuchenny zmienił się w całkiem wygodną, otwartą kuchnię, a w pokojach oprócz pełnowymiarowych łóżek i sporych szaf, można było wygospodarować jeszcze miejsce do pracy.
Najmniej zmian było w łazience, bo poza zamianą wanny na kabinę prysznicową, układ funkcjonalny tego pomieszczenia pozostał praktycznie nienaruszony.

Co do założeń projektu to właściciele pozostawili tu sporo swobody, ze względu na fakt, że jest to już kolejny temat przy którym współpracujemy, więc obie strony wiedziały, przynajmniej w założeniu, czego się po sobie spodziewać.
Efektem jest wnętrze o ciepłej, dość zdecydowanej kolorystyce, utrzymanej w tonacjach ponadczasowych brązów, które sprawiają, że pomimo nowoczesnego charakteru ma ono dość przytulny charakter.