Opis

Prezentujemy mieszkanie typu loft

Głównym założeniem jakie klient, specjalista w branży IT postawił przed architektami było zaprojektowanie mieszkania w stylu loft. Wnętrza tego mieszkania powinny być przestronne, wygodne i generować spokój jaki lubi buddysta. W tym mieszkaniu nie może być i nigdy nie będzie niepotrzebnych rzeczy, negatywnych myśli, złego nastroju. Ten projekt jest optymistyczny, daje moc tworzenia i daje pewność, że będziesz w stanie osiągnąć wszystko, co sobie wymyśliłeś.

Wnętrza te mają główne cechy mieszkania typu loft.

Na ścianie przewidziano i zaprojektowano cegłę, na suficie mamy naturalny beton. Również ściany zostały pokryte na wzór betonu.

Ponad to mamy dużo drewna, które uspokaja to wnętrze i wprowadza harmonię. Mamy w kuchni na suficie zamontowane belki drewniane, podłogi zrobione są również z desek, a większość mebli czy to w salonie, czy w sypialni, jak i w kuchni jest z materiałów drewnianych.

Sypialnia jest ucieleśnieniem spokoju. Nie ma tu zbędnych rzeczy, znajduje się duże, niskie łóżko, duża szafka nocna i zasłonięta garderoba. W takiej sypialni łatwo mona odpocząć.

W salonie, mamy więcej mebli industrialnych. Jest ciekawy stół jadalniany, który ma nogi metalowe, a blat składa się z desek drewnianych, każda w innym kolorze.

Łazienka nie jest mała, dzięki czemu udało się wstawić do niej wannę wolnostojącą. Jak w całym mieszkaniu jest ona prosta, minimalistyczna, bez zbędnych rzeczy. Dzięki temu również w tym pomieszczeniu udało się zachować komfort i minimalizm w sprzęcie.

Oświetlenie w mieszkaniu, nawiązuje do stylu industrialnego i loftowego. Mieszkanie typu loft często posiada oświetlenie szynowe, oraz widoczne kable elektryczne na suficie.

Mieszkanie loftowe. Loft z cegłą i betonem, Mieszkanie typu loft – więcej podobnych mieszkań

 

By: Roma Verbishchuk, Yuliya Rastorguyeva, Grits Boychuk