Opis

Część dzienna na którą składają się salon z jadalnią i aneks kuchenny w której głównym akcentem jest wyjątkowa tapeta i efektowny żyrandol ze szklanymi kloszami i złotym wykończeniem.

W strefie wypoczynkowej postawiłem na prosty narożnik w szarym, welurowym obiciu i stoliki na złotej podstawie z marmurowym blatem. Grzejnik pomiędzy dwoma oknami został ukryty w estetycznej, ażurowej zabudowie nawiązującej formą do separujących aneks kuchenny lameli. Na podłodze klasyczna, ponadczasowa jodełka, która spaja całość mieszkania i nadaje mu eleganckiego charakteru w duchu modern classic.

W korytarzu efekt tworzy ogromne lustro oprawione w sztukateryjną ramę i nowoczesne, złote kinkiety. Pojemne szafy pomieszczą w sobie nie tylko odzież wierzchnią, ale i odkurzacz i deskę do prasowania dając do nich swobodny dostęp. Tapicerowane w zielonym welurze siedzisko wplecione w zabudowy nawiązuje do pozostałych tkanin obiciowych z części dziennej, i z pewnością sprawdzi się podczas zakładania butów.

We wnętrzu łazienki postawiliśmy na ciemnozielony akcent w postaci szklanej mozaiki Stick od Raw Decor podkreślony dodatkowo pomalowaną na podobny kolor ścianą z drzwiami. Stonowane tło dla mozaiki stanowią imitujące kamień płytki gresowe od Opoczno.

Czarne i złote dodatki tworzą świetną oprawę i dodają aranżacji unikatowego charakteru w stylu modern classic.

Mała toaleta to swego rodzaju wizytówka całej aranżacji. Pomieszczenie łączy w sobie piękną, marmurową mozaikę, złote detale i imitujący kamień gres. Do tego praktyczne i pojemne zabudowy w odcieniu szaro-beżowym i ogromne lustro wizualnie powiększające to małe wnętrze.