Opis

Nawet w małym mieszkaniu o powierzchni 29,7 m udało się stworzyć przytulne miejsce do odpoczynku i wystarczającą powierzchnię roboczą w kuchni przy minimalnej powierzchni. Ponadto to małe mieszkanie w tropikalnych kolorach zyskało charakter i dynamizm.

Małe mieszkanie w tropikalnych kolorach

Dobrze wykorzystano powierzchnię dzięki ściance przeszklonej oddzielającej część sypialnianą od reszty pomieszczenia.

Jasne akcenty zielonego opalu z pyszną maliną sprawiają, że pokój jest interesujący i egzotyczny, tropikalny na swój sposób – chcesz się w nim zrelaksować po dniach pracy, popijając własne koktajle!

Ponadto w projekcie wykorzystano w jak największym stopniu materiały przyjazne dla środowiska, aby żadne toksyczne pierwiastki nie zostały uwolnione podczas kolejnej remontów, a materiały te pozostały piękne przez długi czas.

Projekt ten idealnie pokazuje, że na małej powierzchni można stworzyć coś bardzo ciekawego, oryginalnego i nie tuzinkowego.

W tym przypadku wystarczyło wyróżnić to mieszkanie fototapetą, dodać kolorów i już wnętrze zrobiło się bardziej kobiece i przyjemne.

Małe mieszkanie w których użyto dużo kolorów będzie zdecydowanie ciekawsze i przyjemniejsze. W takim mieszkaniu, mimo, że o małej powierzchni chce się przebywać i mieszkać.

Dużą zaletą tego projektu wnętrz, jest funkcja. To mieszkanie jest praktyczne. Posiada własną oddzielną, mała sypialnię w której dzięki oddzielającej ścianie możemy poczuć się intymnie i przyjemnie.

Również kuchnia jest urządzona praktycznie. Ma niewielki metraż, jest to aneks kuchenny, lecz posiada wszystko aby dobrze w niej funkcjonować. Ponadto ma dosyć dużo blatu roboczego.

Zobacz inne ciekawe inspiracje: Galeria wnętrz

Projekt zrealizowała: Мария Прокофьева