Opis

Ta niewielka kawalerka została stworzona dla młodej kobiety. Jest bardzo ładnie i nowocześnie urządzona. Mimo niewielkich rozmiarów znalazło się tutaj wszystko co jest potrzebne do normalnego, swobodnego życia. Zobaczcie projekt: Małe mieszkanie w kolorze zielonym.

Salon jest nieduży i połączony z aneksem kuchennym, jednak udało się wygospodarować miejsce na osobna sypialnię.

Małe mieszkanie w kolorze zielonym

Pomieszczenie to jest oddzielone szklaną ścianą, dzięki czemu jest w niej widno. Ponad to dzięki takiemu zabiegowi, pomieszczenie wizualnie jest większe, nie czuje się, że jest tu tak niewiele metrów kwadratowych.

Aneks kuchenny jest niewielki. Jednak nie było celem aby w tym mieszkaniu robić dużą kuchnię. Wystarczy kilka szafek i blat do przyrządzenia prostych posiłków.

Jest również stół okrągły jadalniany. Stół ten przydaje się nie tylko do spożywania posiłków, lecz również można przy nim usiąść podczas spotkań ze znajomymi.

Przy stole tym zostały postawione, bardzo ładne, kobiece krzesła w różowym kolorze. Na ścianie dla efektu wizualnego i do powiększenia optycznego pomieszczenia, są zamontowane matowe lustra.

W salonie dla klimatu wprowadzono i zainstalowano biokominek.

W szafie znalazło się miejsce na pralkę, oraz suszarkę.

łazienka, również niewielka jest urządzona w podobnej kolorystyce. Króluje tutaj kolor zielony w połączeniu z płytkami z lastryko.

Projekt wykonała pracownia: Home Design

 

Zobacz inne projekty: Inspiracje wnętrz