Opis

Niesamowite wnętrze i efekt. Super Loft i Harley-Davidson.  Te drzwi, ten silnik wiszący nad stołem i te detale. NIESAMOWITE 😍😍😍💪💪💪 „Eklektyzm i nieoczekiwane sceny na poddaszu połączyły się na terenie byłego sklepu spożywczego. Apartament typu studio to pokój o powierzchni 350 m2 z podziałem na strefy: kanapa, miejsce do palenia fajki, jadalnia i kuchnia znajdują się na 180 m2 powierzchni mieszkalnej. Reszta strychu przeznaczona jest na prywatne potrzeby i znajdują się tam sypialnie, łazienka i garderoba.
Cała praca nad tym obiektem jest ciągłym eksperymentem. Pomysł nie był z góry określony: były szkice, pomysły, ale zasadniczo projekt został wdrożony w procesie jego tworzenia. Na przykład betonowy sufit w salonie z fakturą drewnianego szalunku, który przypadkowo odkryto podczas usuwania starego tynku.
Po skończeniu 200-funtowych metalowych drzwi znajdujemy się w salonie, gdzie znajduje się strefa fajki wodnej, nad którą wisi ogromny okap przemysłowy, kuchnia, jadalnia i modularne sofy do oglądania filmów.

Przełomowym elementem jadalni jest prawdziwie męski stół, którego zwieńczeniem jest odnowiony silnik ZIL z przymocowanym do niego szorstkim dębowym blatem. Wiele elementów wyposażenia wnętrz, zarówno mebli, jak i elementów konstrukcyjnych, jest wykonywanych i dekorowanych zgodnie z pomysłem projektanta i szkicami. Strefa modułowa sofy jest wykonana na zamówienie z wykorzystaniem ekskluzywnych tkanin o różnych wzorach ozdobnych, modułowość sofy pozwala na montaż i umieszczenie jej na różne sposoby.
Centralnym elementem kompozycyjnym salonu jest panel oparty na pracach Francoise Nelly, z których wiele zostało przywiezionych z USA, Egiptu, Turcji i Indii, wyłącznie podkreślając dążenie właściciela do bycia wyjątkowy

Projekt: Наталья Беспалова

zdjęcia Евгений Панков