Opis

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem ze strefą SPA  w centrum Nowego Targu.

Głównym założeniem inwestora było stworzenie bardzo oryginalnego, ekskluzywnego wnętrza, przestrzeni intymnej, przyciągającej  designem, łączącej w sobie strefę mieszkalną oraz relaksu. Projekt miał łączyć w sobie loftowe przeszklenia, ciemne kolory, surowe materiały- oryginalną, starą cegłę, beton, marmur, metal w połączeniu z ciemnym drewnem i nastrojowym oświetleniem.

Apartament składa się dwóch poziomów, z części parterowej, na której znajduje się wejście, salon wraz aneksem kuchennym i częścią podziemną gdzie zlokalizowana jest sypialnia z łazienką oraz pomieszczenie relaksacyjne, łazienka i sauna.

Przestrzeń sypialni i łazienki wzajemnie się przenikają, zostały od siebie oddzielone tylko loftowym przeszkleniem, przesuwnym które umożliwia całkowite otwarcie łazienki na sypialnie. Pomieszczenie zostało doświetlone przez zastosowanie fragmentu przeszklonej podłogi.

W części SPA znajdziemy pomieszczenie do relaksu, gdzie na suficie zostało zostawione oryginalne, ceglane sklepienie kamienicy, zastosowane zielone ściany, drewno i ciemne kolory. W sąsiadującej z pomieszczeniem łazience znajduje się sauna. Dużą rolę w całym wnętrzu odgrywa światło, podkreślające charakter i przeznaczenie apartamentu.