Opis

Głównym celem projektu jest stworzenie wnętrza ciepłego, przytulnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego i efektownego.

 

Mamy tu wiele połączeń chłodnej kamiennej formy z drewnem, dającym poczucie przytulności wnętrza.
Powtarzający się w pomieszczeniach motyw drewnianych lameli, nadaje smukłość elementom wystroju, a lustra z taflą w brązowym odcieniu, dodatkowo ocieplają i znacząco powiększają przestrzeń.
Główną dekoracje domu stanowi wysoka na sześć metrów ściana RTV, której wysokość dodatkowość została podkreślona paskami oświetlenia led, wkomponowanymi pomiędzy pasy drewna. Istotnym elementem tej części domu jest również modułowa sofa o miękkim welurowym materiale w odcieniu chłodnego beżu, który w zależności od ułożenia włókien daje efekt cieniowania.
Podstawę kompozycji stanowi dębowa podłoga, ułożona w jodełkę francuską wykończona elegancką bordiurą w kolorze szczotkowanego złota. Elementy złota powtarzają się również w dodatkach oraz oświetleniu.
Na ścianach znalazła się klasyczna sztukateria, kontrastująca z prostymi, dość nowoczesnymi formami mebli.
Wnętrze domu zostało skomponowane tak, by kojarzącej się z klasyką kolorystyce dodać nowoczesny, niebanalny, a jednocześnie bardzo gościnny i przytulny charakter.