Opis

Aranżacja wnętrza do której inspiracją była sama natura. Dom w piaskowych barwach, któremu elegancji dodają złote elementy. Zajrzyj do środka.

Głównym założeniem było stworzenie wnętrza eleganckiego w jasnej kolorystyce, opartego na sztukateriach i wzorze jodełki na podłodze.
Stylistyka wnętrza oparta jest według wskazań Pani Pauliny na wzorach marmurów, gdzie bazą dla stylistyki jest wybrana żyła niebieska i szara. Piękny rysunek marmuru dopełniono elementami złota, który pojawia się na lampach i armaturze, porządzany stylistycznie przez Pana Macieja. Wzory marmurów idealnie się wpisują w jasną delikatną stylistykę, podkreśloną przyjemnymi szenilowymi tkaninami w dotyku. Ciepła dodają elementy drewna,w postaci podwieszanych mebli, które dodają nowoczesności klasyce.

Lampy i elementy podtynkowe oświetlenia ledowego przeplatają się poprzez sztukaterie, tworząc unikalną kompozycję zaprojektowaną wyjątkowo pod te wnętrze, tworząc jedyne w swoim rodzaju podświetlenia, które nadają wyjątkowy klimat porą wieczorową.

Wnętrze zaprojektowane przez nas jest bardzo eleganckie, z ponadczasową klasyką ale w nowoczesnym wydaniu, Projektując je chcieliśmy uzyskać wnętrze harmonijne z potrzebami funkcjonalnymi i stylistycznymi obydwu stron, tak aby młode małżeństwo mogło się poczuć w nim jak w swoim wymarzonym azylu jakim jest dom.