Opis

Projektowane wnętrze domu w Zielonej Górze na malowniczym osiedlu pod lasem. Dom o metrażu 80 m2 z otwartą kuchnią oraz dwoma wydzielonymi sypialniami. Jedna z nich służy właścicielowi do odpoczynku, druga – jest pokojem gościnnym.

Całość zakładała utworzenie wnętrza nowoczesnego, nieco eleganckiego i w męskim tonie. Barwy, którymi posługiwał się Architekt to biel i stonowane odcienie grafitu oraz drewniane dodatki.

Na całości posadzki (za wyjątkiem sypialni) postawiono na wielkoformatowe płyty gresowe, wszystkie ściany mają jednolity kolor. Dla wytłumienia sypialni i nadania jej bardziej kameralnego wymiaru – zaprojektowano tam wykładzinę oraz tapicerowane panele ścienne nad łóżkiem.

W pokoju gościnnym znajdują się szafy, z których na co dzień korzysta właściciel, natomiast w niepozorny sposób zostały ukryte dzięki zastosowaniu lustrzanych frontów.

W łazience postawiono na kabinę walk-in i baterie podtynkowe wraz z odpływem liniowym. Całość dla zachowania eleganckiego charakteru ale również dla komfortu utrzymania czystości.

 

Zielona Góra/2019