Opis

Czy to możliwe na 45 m.kw. zrobić 3 pokojowe mieszkanie o budżecie 700 tys. rubli (około 40 tyś złotych), na materiały wykończeniowe i meble?!

To pytanie zostało zadane przez klienta na pierwszym spotkaniu. Dlatego projektanci wybrali styl loftowy i większość mebli – ikea. Rodzina składa się z czterech osób – rodzice i dwie dziewczynki są studentami, którzy wkrótce opuszczą rodzinne gniazdo. Ich pokój będzie później dla mamy. Na emeryturze każdy członek rodziny będzie miał oddzielny pokój ze wspólnym salonem i aneksem kuchennym.
W sypialniach umieszczono okna, więc problem braku światła został rozwiązany za pomocą piaskowanych szklanych drzwi. Tak, nie ma potrzeby wyjaśniania wszystkiego, ale wszystkie cele są osiągnięte: kompaktowa przestrzeń, w której znajdują się dwie sypialnie z miejscem na rzeczy, łazienka z pralnią, wygodna i funkcjonalna kuchnia z jadalnią i wygodnymi krzesłami! Więcej światła w jadalni dodaje szafkę z lustrem do całej ściany, co wizualnie zwiększa przestrzeń. A ściana przy łożu łóżka jest zbudowana z niszami do instalacji szafek IKEA.
Wszystko jest zapewnione w tym małym mieszkaniu (45 m2) w samym sercu miasta, aby zapewnić harmonijne i wygodne życie!

Projekt: Laptieva Tatyana Yakimovich Angela