Opis

Biały minimalizm to mieszkanie na poddaszu z białymi ścianami i drewnianymi podłogami dla trzyosobowej rodziny, w którym panuje atmosfera ciszy i spokoju.
Biel jako baza dominuje we wnętrzu, harmonijnie połączona z ciepłym drewnem dębowym.
Przestrzeń mieszkania jest otwarta, podobny efekt daje swobodny układ i przeszklone ścianki działowe,
każda przestrzeń jest logiczną kontynuacją następnej, co pozwala na dodanie głębi wnętrzu.
Ukryte systemy przechowywania tworzą porządek przestrzeni.
Stonowana kolorystyka wnętrza stanowi neutralne tło dla starannego doboru wyposażenia.
Każdy przedmiot był wybierany z miłością i świadomością.
Przestrzeń wypełniona jest unikatowymi i eleganckimi przedmiotami, które stały się ikonami designu przeszłości i teraźniejszości.
Przy projektowaniu głównym zadaniem było stworzenie wygodnego, doprawionego i wyważonego wnętrza, odzwierciedlającego filozofię i styl życia właścicieli (ni mniej, ni więcej), dla których na pierwszym miejscu jest umiar, a także praktyczny i estetyczny porządek oraz umiejętność nie kupowania za dużo, doskonalenie umiejętności wyboru.
Wnętrze oddaje stan ducha, styl życia i światopogląd właścicieli.
To przestrzeń, w której możesz cieszyć się chwilą, żyć tu i teraz i cieszyć się prostymi i skromnymi przyjemnościami życia.
Wszystkie media są przemyślane na etapie projektowania i wkomponowane w projekt, dzięki czemu przestrzeń wygląda na czystą i nie generuje wizualnego hałasu. Wbudowane systemy wentylacji i klimatyzacji bez widocznych kratek. Wbudowany wyciąg sufitowy nad wyspą jest zintegrowany z oprawą. Wbudowane przełączniki i gniazda zerowe JUNG LS. Wbudowany projektor, a także wbudowany system głośników.

Całkowity minimalizm

Projekt: Дмитрий Петров

Zdjęcia: Бажура Олег