Opis

Aranżacja mieszkania 60 m2 dla małżeństwa. Mieszkanie ma 60,5m2. dla młodej pary, która lubi prostotę i zwięzłość bez zbędnych detali i bogactwa wystroju.

Dom, w którym znajduje się mieszkanie, jest wykonany z płyt, więc nie było zbyt wiele okazji, aby „spacerować” z rozkładem. Niemniej jednak zagospodarowanie przestrzenne okazało się całkiem udane. Połączono salon i korytarz w jedną przestrzeń, ale wizualnie oddzielono korytarz od salonu ozdobną przegrodą. W efekcie objętość przestrzeni znacznie się zwiększyła, podczas gdy z salonu nie widać butów i ubrań. Korytarz płynnie przechodzi do kuchni, a wbudowana szafa z lustrzanymi drzwiami wizualnie podwaja przestrzeń.

Szczególną uwagę należy zwrócić na łazienkę. Początkowo były to osobne WC i łazienka. Jednym z życzeń było stworzenie połączonej łazienki. Warto również zwrócić uwagę na oświetlenie. Przedstawiono tutaj kilka scenariuszy oświetlenia. Możesz stworzyć przyjemną atmosferę relaksu, włączając tylko światła LED lub, jeśli to konieczne, włączając światło ogólne lub wszystkie na raz. Również we wszystkich pozostałych pomieszczeniach występują różne scenariusze świetlne dzięki dekoracyjnemu oświetleniu i funkcjonalnym lampom wbudowanym w sufit.

Chociaż w tym mieszkaniu prawie wszystko jest ukryte, to jednak okazało się, że jest tak przytulnie i spokojnie, że chce się do niego wracać raz po raz.

Projekt: Игорь и Алёна Скаржевские