Opis

meble Deloti

Apartament zlokalizowany jest na Solcu – miejscu z bogatą historią w sercu Warszawy. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Wisłę i Stadion Narodowy.

Do mieszkania wprowadza oryginalna tapeta przedstawiająca ogród pełen kwiatów, przez który przechodzą pionowe pasy tworząc zamglony, wielowymiarowy wzór. Ten przestrzenny obraz skrywa pralnię i łazienkę. Determinuje także kolorystykę wnętrza.

Mieszkanie wymagało wiele modyfikacji, by przestrzeń była wygodna. Mimo przestronności i otwartej strefy dziennej udało się stworzyć kameralną atmosferę. Salon płynnie przechodzi w jadalnię, a następnie kuchnię. Takie rozwiązanie sprzyja byciu razem. Udało się skutecznie rozdzielić strefę dzienną od sypialni oraz pokoju gościnnego, zachowując intymność domowników.

Zgodnie z oczekiwaniami klientów powstało eleganckie, świeże i pełne koloru wnętrze. Jego nowoczesny styl ocieplony został starannie dobranymi meblami i dekoracjami w duchu vintage. Nie brakuje tu perełek designu. Oryginalne tapety i obrazy dopełniają wnętrze. Wiele elementów wystroju zostało zaprojektowanych specjalnie na potrzeby tego apartamentu, aby miał on indywidualny charakter.