Opis

Każde wnętrze jest wyzwaniem i każde może ulec cudownym metamorfozom. Natomiast są takie przy których praca jest prawdziwą przyjemnością i im bardziej zaniedbane jest na początku tym lepiej ……bo przemiana jest bardziej niezwykła i magiczna. Taką przestrzenią było mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej Lubelskiej kamienicy z XIX wieku , które stało się luksusowym apartamentem .:)

Pierwotny układ był typowy dla budynków z tego okresu , w budynku frontowym położone były pomieszczenia reprezentacyjne natomiast w oficynie te mniej reprezentacyjne 🙂

Mieszkanie na planie litery „L” gdzie bardzo dużą część mieszkania zabierała komunikacja , która w znacznej części była ciemna , dodatkowym problemem była przestrzeń na łazienkę. Pierwotnie mieszkanie posiadało 3 sypialnie od frontu przejściowy pokój , który pełnił rolę salonu , wc , małą nieustawną łazienkę i kuchnię.

Po zmianie powstał jasny hol wejściowy , pokój dla dziecka , sypialnia z wewnętrzną garderobą , salon połączony z kuchnią i jadalnią , wc , dwie garderoby oraz salon kąpielowy w sauną.