Nie musisz znać się na wszystkim!

Właśnie dlatego postanowiłem ruszyć z programem konsultacji wnętrzarskich. ?

Nie zawsze potrzebujemy projektu wnętrza za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych, żeby stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. Czasami wystarczy krótka porada i denerwujący szczegół, który psuje cały projekt znika. Dokładnie z tego powodu rozpocząłem rezerwację terminów na konsultacje wnętrzarskie.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy przy tworzeniu aranżacji wnętrza, to jestem do Twojej dyspozycji – zarezerwuj termin konsultacji pod tym linkiem ? https://mareksuchocki.pl/konsultacje-wnetrzarskie/#umow_sie

Niezależnie od tego, czy chodzi o zmiany w układzie pomieszczeń, wybór odpowiednich kolorów, mebli czy oświetlenia – pomogę Ci podjąć właściwe decyzje. Będziesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie zarówno funkcjonalne, estetyczne i przede wszystkim – zgodne z Twoim wewnętrznym „ja”.

Jeśli masz dylematy techniczne, estetyczne, nie wiesz jak przeprowadzić remont, aby cieszyć się aranżacją przez lata – zapraszam, porozmawiamy.

Nie tylko dla siebie

A może chcesz zrobić komuś niespodziankę? Taka konsultacja to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Możesz wybrać dany dzień, lecz bez problemu zmienimy datę, jeśli ta obdarowanemu nie będzie odpowiadała. Taka miła niespodzianka na pewno ucieszy nie jedną osobę. Po zakupie wyślę Ci drogą mailową bon, który możesz przekazać w prezencie.

 

Nie musisz znać się na wszystkim!

Zarezerwuj termin

Jaki jest koszt takich konsultacji?

Do wyboru są dni powszednie i soboty. W dni powszednie konsultacje półgodzinne kosztują 290 zł, a godzina kosztuje 500 zł. W soboty za 30 minut zapłacisz 350 zł, a za godzinę 600 zł.

I tak, to inwestycja, która szybko się zwróci ? 

Więc tak, jak wspominałem – nie musisz znać się na wszystkim! Nie trać czasu na główkowanie – zarezerwuj termin i pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Co powiedzieli pierwsi klienci?

Sprawdź opinie pierwszych klientów, z którymi konsultowałem różne zagadnienia ?

Nie musisz znać się na wszystkim!

Nie musisz znać się na wszystkim!

Nie musisz znać się na wszystkim!

PS. Dziękuję za takie miłe słowa! ❤

 

Jeśli nie jesteś przekonana/y do takiej formy współpracy – skorzystaj ze wskazówek z darmowych materiałów np. sekcji artykułów, szybkich porad w formie rolek na Instagramie lub cotygodniowych vlogów na YouTube.

Dziękuję Ci za poświęcony czas na lekturę tego wpisu. Jeśli skorzystałaś/eś już z konsultacji – napisz do mnie maila z opinią! Będę bardzo wdzięczny.

Wszystkiego dobrego,

Marek