Barokowa elegancja, mocne kolory i wszechobecny blask, to kwintesencja stylu glamour. Choć niezbyt praktyczny, to jednak sprawia, że każde pomieszczenie nabiera ekskluzywnego charakteru. Wnętrza glamour, to pełen rozmachu luksus. Można je urządzić łącząc w aranżacji to, co nowoczesne z tym, co historyczne.  Minimalistyczne z tym, co wydaje się prawie kiczowate. Styl glamour, to przede wszystkim aksamitna tkanina, miękko okrywająca sofy lub dekoracyjnie udrapowana na pozłacanych karniszach. Każdy element wystroju musi być najwyższej jakości, podkreślając elegancki charakter aranżacji. Welurowa tapicerka meblowa, nie tylko wzbogaca wystrój pomieszczenia, ale jest również wyjątkowo przyjemna w dotyku. Tak obita sofa lub fotel z pewnością staną się komfortowymi miejscami relaksu dla wszystkich domowników.

Eleganckie detale stylu glamour – wyrafinowany luksus

Stal polerowana użyta do produkcji finezyjnie giętego stolika kawowego, oprócz niewątpliwie ciekawej estetycznie formy, wprowadzi do Twojego salonu wyrafinowany kształt mebla, który dzięki użytym materiałom stanie się ozdobą samą w sobie. Kryształowe świeczniki ustawione w jadalni, będą załamywać pięknie padające na nie promienie słoneczne, tworząc fantazyjne refleksy na ścianach pomieszczenia. We wnętrzach stylu glamour doskonale sprawdzą się mocne kolory ścian, na tle których można wyeksponować dekoracyjne elementy wystroju. Tym ciekawiej w takiej stylistyce wyglądać będą elementy odbijające i rozpraszające promienie światła. Ważną częścią takich aranżacji są bibeloty. W ozdoby glamour Warszawa można się zaopatrzyć w każdym sklepie wnętrzarskim, a ich zróżnicowanie sprawia, że każdy projekt będzie miał unikatowy i niebanalny charakter.

Wnętrza glamour – magia dodatków

Dom w stylu glamour, to wizualny balans pomiędzy tym, co odważne, mocne i wyraźne a tym, co subtelne i kojące. Bez tego kompromisu, cała aranżacja przytłaczałaby swoją formą, a przebywanie w tak bogato zdobionym wnętrzu utrudniałoby skupienie się na wykonywanych rzeczach. Lakierowanie na połysk, wykorzystywane w produkcji mebli, użytych jako wyposażenie salonu, kuchni lub nawet łazienki, sprawia, że ekskluzywne wnętrza w stylu glamour zyskują nieco lekkości. W internetowych sklepach wnętrzarskich można nabyć meble lakierowane na wysoki połysk, dedykowane niemal każdemu z domowych pomieszczeń, zaś dostępne na rynku efektowne materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia, sprawią, że wnętrza glamour będą olśniewać i błyszczeć, zachwycając każdego z domowników i odwiedzających gości.

Ekskluzywne, pełne blasku i niezwykle eleganckie detale w stylu glamour zmieniają jakość każdego pomieszczenia. Są kwintesencją, wszystkiego, co niebanalne i oryginalne. Balansują na granicy dobrego smaku, nie tracąc nic ze swojej wyjątkowości. To wszystko sprawia, że styl glamour cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.