Zapraszam do lektury wpisu sponsorowanego: „Dobry sposób na niedrogi remont łazienki”.

Sposobem, sposobem

Prawda jest taka, że remont łazienki to nie jest tania sprawa, tym bardziej jeżeli chcesz mieć solidne, sprawdzone urządzenia. Niemniej na pewno w niektórych przypadkach warto wydać więcej i cieszyć się takim urządzeniem, sprzętem dłużej. Bynajmniej, nie oznacza to, że nie ma miejsca na oszczędność w takim pomieszczeniu, wystarczy trochę własnej inwencji i korzystania z nadarzających się okazji.

Baza Group

Z całą pewności, jednym z wyższych kosztów podczas remontu, to usługi fachowców. Solidnych fachowców na rynku jest jak na lekarstwo, dlatego sprawdzone osoby cenią swoje usługi. A gdyby tak „wyręczyć” ich w tej pracy? Nie, nie polecam samemu kłaść instalacji wodnych, czy elektrycznych, to faktycznie zostawmy specjalistom, lecz z całą pewnością możemy dane pomieszczenie przygotować samemu, siłą własnych rąk. Do skucia płytek, usunięcia umywalki, ubikacji, czy kabiny prysznicowej nie potrzebujemy fachowej wiedzy. Bywa to praca żmudna i czasochłonna, lecz jest to zakres prac który możemy wykonać sami. Każdy fachowiec przy okazji takiej demolki poświęci swój czas za który będzie oczekiwał zapłaty, a gdy szukamy oszczędności z cała pewnością lepiej aby on zajął się montażem, niż demolkom.

Szukajcie a znajdziecie

Jednak jak sami możemy wykonać część pracy, to niestety są rzeczy które musimy kupić, takie jak umywalka, ubikacja, kabina prysznicowa, czy armatura. Oczywiście warto szukać promocji, lecz jak to w życiu bywa, są promocje i PROMOCJE. Jeżeli jesteś właśnie przed zakupem wyposażenia łazienki, to … masz wielkie szczęście, akurat teraz ruszyła akcja Czysty Zysk w największym sklepie internetowym lazienkaplus.pl Jak korzystać z okazji, to z takich. Dzięki tej akcji uzyskacie jeszcze więcej… kupując więcej. Czym Więcej produktów zakupicie, tym będzie taniej. Przykładowo na trzeci produkt to jest dodatkowe 12% upustu, na czwarty 22%, a na piąty aż 42%! Zresztą co Wam będę mówił, sami wejdźcie na stronę będzie podlinkowane i zobaczcie.

Pomysł to podstawa

Koszt zakupu, a później montażu płytek może być niebagatelny. A gdyby tak zaoszczędzić na tym nawet 50%. Jak to zrobić? Planując płytki w miejscu gdzie są niezbędne, tak jak ja to zrobiłem w tej małej łazience.

Płytki są zamontowane tylko w strefie mokrej, w tym przypadku w kabinie prysznicowej, przy umywalce, pralce i na stelażu podtynkowym. Na pozostałych ścianach jest farba. Oczywiście na ściany które w ogóle nie mają styczności z wodą, w ogóle nie muszą być przyklejone płytki. Często tak jest np. na ścianie z drzwiami.

Pomyśl zanim kupisz

Bardzo często szukamy w sklepach najtańszych produktów, jasne rozumiem to, lecz jak dobrze wiemy, najtańsze nie zawsze idzie w parze z jakością. Po pierwsze lepiej wyszukać, dobrej promocji (patrz punkt wyżej), po drugie w taki przypadkach kupujemy jedną rzecz w jednym sklepie, drugą w drugim, a trzecia jeszcze w innym. I tak naprawdę tym sposobem możesz wydać więcej niż kupując porządny produkt w wyżej cenie. Koszty dojazdu do sklepu, koszty kuriera, czy stracony czas nie zawsze jest warty zaoszczędzenia kilku złotych. Kupuj w jednym sklepie, to zazwyczaj się opłaca.

Na czy nie warto oszczędzać?

Na jakości rzeczy których szybko nie zmienisz. Pamiętaj armatura podtynkowa, stelaże podtynkowe to są produkty które muszą być dobrej jakości, bo gdy to się zepsuje to masz duży problem. Lepiej wybrać pewną markę, która jest sprawdzona i nie zawodzi, np. firmy Oltens. Podobnie z ceramiką. Nie raz kupujesz muszlę z jednej firmy a umywalkę z innej ponieważ jest taniej. A to błąd. Pamiętaj, że w tym przypadku biel ceramiki może się różnić, a to już nie będzie dobrze wyglądało.

Remont łazienki do tanich nie należy, a co gorsza: „Taniej już było” i nie spodziewałbym się, że ceny spadną. Dlatego właśnie należy korzystać z takich okazji jak akcja: Czysty zysk w sklepie lazienkaplus.pl oraz wszystko dobrze zaplanować: logistykę, zakupy, wykonanie. Wtedy okaże się, że nie taki diabeł straszny 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą: lazienkaplus.pl