Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml


Specjaliści: Architekci budynków

Pracowanie budowlano-projektowo-achitektoniczna prowadzona przez architekta z uprawnieniami ma w ofercie kompleksowe usługi m.in. - projektowanie budynków mieszkalnych - indywidualne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych - kontakty z urzędem - ścisły nadzór i kierownictwo - projektowanie i aranżacja wnętrz - rewitalizacja kamienic - przebudowy, rozudowy - i wiele innych
⌂ Gotowe projekty domów nowoczesnych ⌂ Nowoczesne wnętrza Poznaj nasz #HomeKONCEPT
Pracownia architektoniczna zaprasza do współpracy. Pomożemy na każdym etapie - od koncepcji po pozwolenie na budowę.
Zajmujemy się projektami z zakresu architektury, architektury krajobrazu oraz wnętrz. Wykonujemy projekty zarówno dla inwestorów prywatnych jak i publicznych. Do projektowania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Skupiamy się na potrzebach inwestora, tworząc indywidualne rozwiązania. Zależy nam na połączeniu ciekawej, prostej formy z funkcjonalnością i zasadami ergonomii.
Właściciel pracowni – mgr inż.arch. Piotr ZiębaJestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z roku 2006 na kierunku Architektura i Urbanistyka, ukończyłem studia tytułem nostryfikowanym przez Royal Instytut of British Architects. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte jako architekt prowadzący w jednym z renomowanych krakowskich biur architektonicznych przy takich projektach jak osiedle Wilga Park I i Wilga Park II i inne pozwala na podejmowanie różnego rodzaju tematów z zakresu projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz jak również doradztwa inwestycyjno-budowlanego. Pełna obsługa począwszy od fazy koncepcyjnej projektu poprzez procedury administracyjne, skończywszy na nadzorze autorskim realizowanej inwestycji pozwala świadczyć nam usługi kompleksowo .W swoim zespole posiadamy z odpowiednimi uprawnieniamy, wspólpracujemy z projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami.Podejmujemy się współpracy w odległych miejscach w stosunku do rodzimego miejsca działalności. Zapraszamy na profil facebook gdzie można śledzić na bieżąco nasze działania.