Znajdź specjalistę blisko siebie

image/svg+xml


Specjaliści z Rybnik

Przez wiele remontów i inwestycji można przejść samemu zmagając się z wieloma decyzjami i błądząc w setkach różnych koncepcji i detali, które zwracają naszą uwagę , ale jednak nie do końca pasują do całości. Pomagam moim klientom uniknąć tych problemów oferując im swoją fachową wiedzę i doświadczenie w realizacji ich marzeń o przytulnym, funkcjonalnym i pięknie wyglądającym wnętrzu. Projektuję wnętrza z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze. Każde wnętrze powinno idealnie współgrać z potrzebami jego użytkowników dlatego dokładam wszelkich starań, aby dokładne je poznać i stworzyć projekt o jakim marzyli. Dobre samopoczucie klienta i jego zadowolenie jest dla mnie priorytetem.Zapraszam do współpracyMałgorzata Mucha
Wykonamy dla Państwa projekty wnętrz mieszkalnych od zmian w układach deweloperskich do projektu wykonawczego wraz z rysunkami mebli na wymiar.
ZUP-A czyli Zakład Usług Projektowo - Architektonicznych to zespół projektantów, którego wykształcenie, kompetencje i doświadczenie pozwalają podejść do każdego z projektów niezależnie od skali, kontekstu i budżetu.Projektujemy w różnych skalach: od urbanistyki przez architekturę, wnętrza po detal - aby kompleksowo realizować powierzone nam zadania.Każdy projekt powstaje w konkretnym kontekście - kulturowym, naturalnym, czy społecznym. Szacunek do kontekstu w połączeniu z próbą jak najlepszej odpowiedzi na potrzeby użytkownika za każdym razem owocuje projektem unikatowym, ponieważ każdy człowiek i każdy kontekst jest inny.Estetyka zmienia się z biegiem czasu dlatego wierzymy, że idea dobrze odpowiadająca na zadany problem pozostanie zawsze aktualna niezależnie od panującej mody.